VacationClub Cesarskie Ogrody Apartments
W cenie otrzymujesz
- Nocleg
- Korzystanie z aquaparku mieszczącego się w luksusowym Radisson Blu Resort - oddalonego o 2 km (przy Alei Baltic Molo 2) - 1 godzina dziennie GRATIS, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatny parking (ilość miejsc ograniczona)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
- Doba hotelowa: 16:00 - 10:00
Oferta nie zawiera
- Kaucja zwrotna w wysokości 500 zł
- Jednorazowa obowiązkowa opłata za sprzątanie w wysokości 180 zł (płatne na miejscu)
- Opłata klimatyczna (płatne na miejscu)
- Pozostałe usługi hotelu
Warunki rezygnacji
Zobacz też ofertę: Wakacje 2022 (min. 3 noclegi)
Zobacz też ofertę: Boże Narodzenie, Sylwester, Styczeń 2023 (min. 4 noclegi)
Zobacz też ofertę: Pozostałem terminy, krótszy pobyt (min. 2 noclegi)
Warto wiedzieć
|
|
|
Opis
VacationClub Cesarskie Ogrody Apartments to nowoczesny obiekt oferujący komfortowe dwu i trzyosobowe apartamenty mieszczące się w centrum Świnoujścia.
Apartamenty składają się z pokoju z aneksem kuchennym i prywatną łazienką z prysznicem. Do dyspozycji gości jest płyta kuchenna, czajnik, ekspres do kawy, naczynia i akcesoria kuchenne. Wszystko co niezbędne, aby samodzielnie przygotować ulubione posiłki. Ponadto każdy apartament wyposażony jest w telewizor oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Wszystkie pokoje posiadają balkon oraz część wypoczynkową z sofą.
Gościom apartamentów sieci VacationClub, jako jedynym w całym budynku, oferujemy dostęp do Baltic Park Molo Aquapark mieszczącego się tuż obok luksusowego Radisson Blu Resort, Świnoujście na preferencyjnych warunkach – 1 godzina dziennie gratis, a każda kolejna minuta lub godzina z 50% rabatem (łącznie w Strefie basenów i Strefie saun z wyłączeniem Surf wave i Słonecznej łąki). Znajdują się w nim: basen pływacki, basen rekreacyjny z atrakcjami m.in. sztuczną falą, basen dla dzieci ze zjeżdżalniami, 4 zjeżdżalnie, w tym dwie pontonowe, rwąca rzeka, 4 jacuzzi oraz spray park.
Lokalizacja
VacationClub Centrum Apartments zlokalizowany jest w centrum Świnoujścia, w województwie zachodniopomorskim.
Atrakcje
Świnoujście to najdalej wysunięte na północny zachód miasto w Polsce. To także jedno z najpopularniejszych nadmorskich kurortów, w którym znajdują się sanatoria, zakładami przyrodoleczniczymi i znakomitą bazą dla kuracjuszy i turystów. Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce usytuowanym na wyspach (łącznie aż na 44).
Będąc w Świnoujściu poza błogim lenistwem na piaszczystych plażach warto spędzić czas aktywnie i odwiedzić kilka ważnych dla tego miejsca zabytków. Najciekawszymi z nich są:
- Latarnia Morska – ceglana latarnia wybudowana w 1828 r., jest jedną z najwyższych latarń morskich na świecie i najwyższą na polskim wybrzeżu.
- Podziemne Miasto - dawniej ściśle tajne, podziemne stanowisko dowodzenia polskich generałów. Kompleks położony jest w lesie pomiędzy stacją kolejową "Świnoujście-Przytór", a plażą.
- Park Zdrojowy - składa się z roślinności śródziemnomorskiej i starodrzewia, zaprojektowany przez architekta ogrodów królewskich m.in. w Berlinie i Poczdamie - Petera Josefa Lene.
- Dawny ratusz - znajdują się tu zbiory prezentujące historię rybołówstwa, dzieje miasta, stare przyrządy nawigacyjne, czy okazy fauny morskiej. Budynek stanowi siedzibę Muzeum Rybołówstwa Morskiego.
- Fort Anioła – wybudowany w latach 1854-1858 na wzór Mauzoleum Hadriana (dzisiejszy Zamek Św. Anioła w Rzymie)
- Woliński Park Narodowy – można tu odpocząć od zgiełku miasta i rozkoszować się czystym powietrzem oraz wszechobecną naturą. W parku wyznaczone zostały szlaki turystyczne oraz ścieżki rowerowe, aby umożliwić odwiedzającym kontakt z przyrodą.
Jak dojechać?
Do Świnoujścia dojechać można drogą krajową nr 3. Następnie należy skorzystać z przeprawy promowej na wyspę Uznam. Później trzeba wjechać na ul. B. Chrobrego, na rondzie skręcić na ul. Piastowską, następnie na ul. S. Wyspiańskiego, przy której znajduje się obiekt. Odległości: 660 km od Warszawy, 460 km od Wrocławia, 350 km od Gdańska i 750 km od Krakowa.
Do Świnoujścia można dojechać pociągami regionalnymi ze Szczecina, a w sezonie z większości głównych miast Polski. VacationClub Centrum Apartments znajduje się w odległości ok. 2,5 km od dworca.
Adres
- VacationClub Cesarskie Ogrody Apartments
- ul. Wyspiańskiego 34E, Odbiór kluczy: Aleja Baltic Park Molo 5
- 72-600 Świnoujście
Oferta prezentowana przez firmę
- Vacation Club 2 Sp. z o.o. sp. k.
- ul.Marszałkowska 72/17
- 00-545 Warszawa
- NIP: 7010564630
Hotel spełnia kryteria
Promocję przegląda właśnie 12 osób