Rezerwuj i zyskaj 10% zwrotu gratis na kolejny wyjazd 

Hotel Huzar***

Oferta kończy się za : 26 min.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Śniadania przygotowywane są przez firmę cateringową w postaci porcjowanych boxów śniadaniowych, które można odbierać z recepcji hotelu w godz. 6:30-10:30 (Restauracja hotelowa jest zamknięta)
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  84%
  84 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8/10
  Średnia ocena naszych klientów
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Hotel w spokojnej okolicy centrum Lublina
  • Restauracja hotelowa jest zamknięta. Śniadania przygotowywane są przez firmę cateringową w postaci porcjowanych boxów śniadaniowych, które można odbierać z recepcji hotelu w godz. 6:30-10:30
  • Obiekt zaopatrzony w windę
  • Hotel jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 5-18 lat: 70 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 18 lat: 70 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego (w kolejnym kroku rezerwacji)
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Parking dodatkowo płatny: 15 zł/doba(możliwość wykupienia w kolejnym kroku rezerwacji )

  Opis

  Hotel Huzar oferuje wypoczynek w spokojnej okolicy centrum Lublina. To dobry wybór dla tych, którzy chcą niespiesznie zwiedzać miasto. Hotel jest znakomitym miejscem do organizacji konferencji, szkolenia czy spotkania biznesowego – zapewnia kompleksową obsługę takich wydarzeń, a do dyspozycji organizatorów i uczestników oddaje aż 7 klimatyzowanych sal konferencyjnych.

  Hotel posiada windę, parking, jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. W wybranych pokojach zainstalowano klimatyzację. Pokoje są przestronne, jasne, mają własne łazienki. Restauracja hotelowa jest zamknięta. Śniadania przygotowywane są przez firmę cateringową w postaci porcjowanych boxów śniadaniowych, które można odbierać z recepcji hotelu w godz. 6:30-10:30.

  Lokalizacja

  Hotel Huzar znajduje się w spokojnej okolicy Lublina, 2,5 km od Starego Miasta oraz 5,7 km od dworca kolejowego

  Atrakcje

  Stolica Lubelszczyzny jest ciekawym miastem, w którym można spędzić interesujący weekend lub kilka dni. Dobrze utrzymane Stare Miasto ma zwartą budowę, dzięki czemu łatwo trafić w niemal każdy jego zakątek. Nad miastem góruje Zamek Lubelski, skrywający przepiękne średniowieczne malowidła w kaplicy Trójcy Świętej. Miejscem ostatecznej obrony jest donżon, z którego szczytu rozpościera się ciekawa panorama Lublina. Spacerując po centrum Starego Miasta, koniecznie trzeba przyjrzeć się Bramie Krakowskiej – pozostałości po XIV-wiecznych murach obronnych i jednej z dwóch bram prowadzących do średniowiecznego Lublina. Chodząc po mieście, warto wysoko trzymać głowę, aby nie przegapić ciekawych detali kamienic czy postaci, np. balansującego na linie rozpiętej nad Rynkiem sztukmistrza z Lublina. Taras widokowy w Wieży Trynitarskiej pozwoli obejrzeć z wysokości 40 m przemierzone uliczki oraz wzgórze zamkowe.

  Spędzając czas w centrum, nie można pominąć pełnego ciekawych zabytków i pomników Placu Litewskiego - to jedyny teren zielony w okolicach Starego Miasta, który otaczają aż trzy pałace! Współczesną atrakcją jest zaś jedna z najnowocześniejszych fontann multimedialnych w Polsce. Fontanna ma kształt dużego liścia i prezentuje ciekawe widowiska wodno-świetlne.

  Pierwszą część dnia można przeznaczyc na przemierzenie Lubelskiej Trasy Podziemnej – ok. 300-metrowej trasy turystycznej, prowdzącej pod zabudową Starego Miasta. Korytarze i sale rozłożone są na trzech kondygnacjach, na głębokości od 9 do 12 metrów. Trasa zaczyna się w Trybunale Koronnym, biegnie pod ulicami Złotą i Archidiakońską, kończy się zaś w jednej z kamienic przy placu Po Farze, nieopodal którego zlokalizowano Regionalne Muzeum Cebularza. W placówce zapoznamy się ze sposobem przyrządzania cebularza – lokalnego przysmaku – jego historią, przepisem i legendą.

  Warto wybrać się także poza centrum, aby zobaczyć:

  • Państwowe Muzeum na Majdanku - Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny i Zagłady, czyli muzeum martyrologiczne powstałe w 1944 roku na terenie dawnego nazistowskiego obozu koncentracyjnego KL Lublin
  • Muzeum Wsi Lubelskiej – ciekawy skansen gromadzący zabytki architektury drewnianej, murowanej i zbiory etnograficzne z rejonu dawnego województwa lubelskiego. W 2013 roku na terenie skansenu ukończono rekonstrukcję miasteczka sprzed II wojny światowej (z ratuszem, posterunkiem policji, lodziarnią i domem żydowskiego cadyka)
  • Browar Perła – znajduje się pomiędzy centrum miasta, a Majdankiem. W 2014 roku udostępniono do zwiedzania podziemia browaru, mieszczące się w zmodernizowanym dawnym klasztorze Ojców Reformatów. Przejście trasy turystycznej, zapoznanie się z historią miejsca oraz procesem warzenia piwa, kończy degustacja

  Jak dojechać?

  Samochód

  Hotel Huzar znajduje się w spokojnej dzielnicy w centrum Lublina, dokąd można dotrzeć samochodem, przy hotelu mieści się parking na 40 samochodów. Dotarwszy do obwodnicy miasta, można wybrać Aleję Solidarności lub Aleję Kraśnicką (w zależności od kierunku przyjazdu). Na skrzyżowaniu Alei Kraśnickiej z Al. Warszawską i Al. Sikorskiego należy skręcić w Aleje Racławickie, a z nich w prawo w ul. Spadochroniarzy, przy której stoi hotel (po prawej stronie).

  Odległość od Warszawy – 160 km, Krakowa – 270 km, Wrocławia – 460 km.

  Pociąg i autobus

  Do Lublina dojeżdżają pociągi i autobusy z wielu miast Polski. Hotel Huzar położony jest 5,7 km od dworca kolejowego Lublin Główny. Z dworca w okolicę hotelu można podjechać jedną z czterech linii komunikacji miejskiej. Należy kierować się na Aleje Racławickie i przystanek Spadochroniarzy. Ok. 350 m od przystanku, na ul. o tej samej nazwie znajduje się hotel.

  Adres

  • Hotel Huzar
  • ul. Spadochroniarzy 9
  • 20-043 Lublin
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • PHH Hotele Sp. z o.o.
  • Żwirki i Wigury 1
  • 00-906 Warszawa
  • NIP: 6762278406
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  84%
  84 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: