Hotel Hetman***

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 3 dni Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania
  • Dostęp do minisiłowni
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Jeden nocleg ze śniadaniami

  Zobacz też ofertę: Oferta zwrotna ze śniadaniami (min.2 noclegi)

  Warto wiedzieć

  • Hotel w spokojnej części Rzeszowa, blisko centrum
  • Część pokoi z klimatyzacją (pokoje studio)
  • Hotel posiada restaurację oraz drink bar
  • W pakiecie codzienne śniadania (Podawane w godz. 6:30-10:00, sb-nd w godz. 7:00-10:30)
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 5-14 lat: 40 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 14 lat: 40 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Niemowlęta / dzieci do lat 5 gratis (śpiące na łóżku z rodzicami)
  • Istnieje możliwość wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego (w kolejnym kroku rezerwacji, 30 zł/doba)
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 40 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking dla gości z Triverny
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Hotel Hetman*** znajduje się w spokojnej części Rzeszowa, jest dobrą bazą do zwiedzania miasta oraz okolicy. Atutem lokalizacji jest zarówno nieduża odległość od centrum miasta, terenów spacerowych, jak i szosy, ułatwiającej dojazd oraz wyjazd na eksplorację okolicy. Zaledwie 10 minut spacerem od hotelu znajduje się Zamek Lubomirskich, a niespełna kwadrans wystarczy, by przenieść się na bulwary wzdłuż rzeki Wisłok. 20 minut wystarczy, by dojść na centralnie położony Rynek miejski, po drodze uwagę przyciąga multimedialna fontanna.

  Dla Gości przygotowano przestronne, jasne pokoje, które wyposażone są w wygodne łóżka, biurka, telewizję naziemną oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Część pokoi jest klimatyzowana i dysponuje aneksem kuchennym z lodówką, umożliwiającym komfortowe warunki dla rodzin z dziećmi.

  Hotelowa restauracja o nazwie Podkarpacka szczyci się serwowaniem potraw charakterystycznych dla regionu, specjałów zawierających najlepsze smaki Podkarpacia. W godzinach rannych Restauracja Podkarpacka serwuje śniadania w formie bufetu. Część potraw pochodzi z lokalnych produktów z własnej uprawy. Dla najmłodszych przygotowano dedykowane menu. Restauracja dysponuje również drink barem, serwującym znakomite drinki i koktajle.

  Osobom lubiącym aktywnie spędzać czas, hotel Hetman*** daje możliwość skorzystania z minisiłowni.

  Hotel Hetman dysponuje parkingiem przeznaczonym dla 50 samochodów osobowych. Parking ten jest bezpłatny dla klientów Triverny.

  Hotel przygotował udogodnienia dla dzieci – można zapytać o krzesełko do karmienia, łóżeczka, menu dla dzieci. Hotel jest również przyjazny zwierzętom.

  Lokalizacja

  Hotel Hetman*** znajduje się w spokojnej części Rzeszowa, 1km od DK 94, 1 km od Zamku Lubomirskich, 20 minut spacerem od Rynku Starego Miasta oraz dworca autobusowego

  Atrakcje

  Rzeszów to miasto piękne, pełne uroku i dobrego klimatu. Będąc stolicą Podkarpacia, stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania regionu. Pobyt w Rzeszowie warto wykorzystać do zobaczenia rezydencji magnackiej Lubomirskich i Potockich w Łańcucie (19 km), urokliwego pałacyku myśliwskiego Potockich w Julinie (35 km), oddania się spacerowi po ścieżkach leśnego rezerwatu przyrody Mójka (30 km), przyjrzeniu się startom i lądowaniom samolotów z tarasu widokowego na lotnisku Jasionka (14 km), wypoczynku nad zalewem w Bratkowicach (18 km), oddychania najodowanym powietrzem w Sołonce (20 km), gdzie znajduje się źródło wody leczniczej i kaskada solankowa. Z Rzeszowa jest już całkiem niedaleko w Bieszczady czy do Magurskiego Parku Narodowego – oba piękne przyrodniczo obszary dzieli od miasta około stu kilometrów.

  Najważniejszymi atrakcjami samego Rzeszowa są:

  • Rynek – centralny plac Starego Miasta z Ratuszem i studnią z XVII w. Współcześnie wygląd Rynku odbiega nieco od pierwotnego, XV-wiecznego założenia – tylko trzy pierzeje zabudowane są kamienicami, które w ciągu stuleć ulegały przebudowom. Jedną z bardziej interesujących jest kamienica z nr 19. Odkryte w jej podziemiach fragmenty ceglano-kamiennych murów i sklepień oraz ostrołukowych gotyckich nadproży, które udostępnia PTT, pozwalają datować początki powstania tego obiektu na przełom XV i XVI w.
  • Ratusz – najokazalsza budowla w Rynku, stojąca samotnie w narożu zachodniej pierzei. Początki jego powstania sięgają końca XVI wieku. Zbudowany został przez Mikołaja Spytka Ligęzę przypuszczalnie przed 1591 rokiem na murach wcześniejszej budowli. Podczas przeprowadzonych niedawno badań w podziemiach ratusza odkryto fragmenty starych murów i sklepień oraz piwnice sięgające pod ul. Słowackiego.
  • Podziemna Trasa Turystyczna Rzeszowskie Piwnice – trasa o długości 369 metrów przebiega pod kamienicami i płytą Rynku. Obejmuje 25 piwnic i 15 korytarzy, sięgających 10 m w głąb ziemi. Można tu obejrzeć relikty średniowiecznych murów, ślady pożarów, pozostałości żelaznych krat i zawiasów, tajemne przejścia. W niższych partiach magazynowano towary wymagające niskich temperatur, a w czasie najazdów tatarskich i wojen były one schronieniem dla mieszkańców grodu.
  • Dawny Konwent Pijarów – centralne miejsce w zespole popijarskim zajmuje kościół pw. Św. Krzyża, wybudowany w latach 1644-1649 według projektu Tylmana z Gameren. Jest jednonawową świątynią z dwiema wieżami w fasadzie oraz kaplicą od strony północnej. Wystrój późnobarokowy z dekoracjami stiukowymi Jana Ch. Falconiego z końca XVII w. W prezbiterium, przy wejściu do zakrystii, znajduje się mauzoleum rodu Lubomirskich.
  • Zamek Lubomirskich – budowę zamku rozpoczął pod koniec XVI w. ówczesny właściciel Rzeszowa, Mikołaj Spytek Ligęza. W 2 poł. XVII w. Lubomirscy rozbudowali i otoczyli zamek kamiennym murem obronnym z bastionami.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojeżdżając autostradą A4 od zachodu, należy zjechać na S19 w kierunku Barwinka, a po 5 km zjechać na DK 94 prowadzącą do Rzeszowa. Z DK 94 skręcić w lewo w ul. Langiewicza, przy której mieści się Hotel Hetman.

  Odległość od Warszawy – 300 km, Krakowa – 160 km, Wrocławia – 440 km.

  Pociąg i autobus

  Dojazd kolejowy i autobusowy do Rzeszowa możliwy jest z wielu miast w Polsce. Głowny dworzec kolejowy oraz dworzec autobusowy przy ul. Grottgera znajdują się w centrum miasta, nieco ponad 2 km od hotelu.

  Adres

  • Hotel Hetman
  • ul. Langiewicza 29b
  • 35-085 Rzeszów
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: PHH Hotele Sp. z o.o. , Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa, NIP: 6762278406

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Hetman. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria