Hotel Stok****

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Codzienne obiadokolacje
  • Nielimitowany dostęp do basenu wewnętrznego i zewnętrznego z plażą letnią (zgodnie z dostępnością)
  • Nielimitowany dostęp do strefy dziecka z grami multimedialnymi i basenem z piłeczkami (zgodnie z dostępnością)
  • Wakacyjny program animacji dla dzieci m.in.: zajęcia z animatorami, plac zabaw, dmuchany zamek
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach biorących udział w akcji Zwrot na Środki, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.

  UWAGA! Przy wyborze płatności bonem turystycznym

  • pkt. 1. powyżej zmienia brzmienie na: Pełną kwotę rezerwacji (w tym płatność Bonem Turystycznym) należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku Hotel może anulować rezerwację, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  • W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem płatność bonem oraz kwotę wpłaconą bezpośrednio w Hotelu zwraca Hotel.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  87%
  87 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.4/10
  Średnia ocena naszych klientów
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • 4* Hotel SPA&SKI z kręgielnią i widokiem na beskidzkie stoki
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 8:00 do 10:30 oraz bogate obiadokolacje w formie bufetu w godz. 17:30-20:00
  • Bezpłatny dostęp do basenu wewnętrznego i zewnętrznego z plażą (w sezonie letnim), saun i jacuzzi
  • Liczne atrakcje dla dzieci, w tym basen z piłeczkami oraz strefa z grami multimedialnymi
  • W cenie również program animacji dla dzieci m.in.: zajęcia z animatorami, plac zabaw, dmuchany zamek
  • Obiekt zaopatrzony w windę, jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 5-10 lat: 160 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Brak dostawek dla osób powyżej 10 lat
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)
  • Tu zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

  Opis

  Dzięki malowniczej lokalizacji Hotel Stok jest wręcz idealnym miejscem do rodzinnego wypoczynku, podziwiania górskich krajobrazów, jazdy na nartach oraz relaksu w SPA, na basenie lub w hotelowej kręgielni. Hotel Stok Spa zaprasza również Gości podróżujących w celach biznesowych oraz organizujących konferencje w górach. Zaplecze konferencyjne – 14 nowocześnie wyposażonych sal (największa może pomieścić do 450 osób), 2 restauracje, 2 kominki plenerowe, basen kryty spowodują iż konferencje w Wiśle będą wyjątkowymi i niezapomnianymi wydarzeniami. Wspaniała tereny rekreacyjne wokół hotelu umożliwiają organizację pikników, targów i wystaw na ponad 2000 osób.

  Hotel oferuje wygodne pokoje z widokiem na góry. Pokoje przeznaczone dla jednej lub dwóch osób z możliwością wstawienia dostawki. Wiele pokoi posiada także balkony. W wyposażeniu pokoju znajdują się szlafroki, telewizor, sejf, lodówka, bezprzewodowy internet, zestaw do parzenia kawy i herbaty z czajnikiem, a w niektórych klimatyzacja.

  W hotelu znajdują się dwie sale restauracji Panorama i bar nocny z kręgielnią. Restauracja Panorama posiada przeszklony ogród zimowy, pozwalający cieszyć się bliskością gór. Ogród zimowy wychodzi na słoneczny taras z widokiem na pasmo Soszowa, będący idealną opcją na kawę czy deser podczas letniego dnia.

  Wybierając Hotel Stok SPA w górach, można liczyć na wiele wspaniałych atrakcji. Miłośnicy gry w kręgle są zapraszani do nowoczesnej 4-torowej kręgielni wraz z barem nocnym, gdzie można spędzić niezapomniane wieczory w gronie najbliższych. Wynajęcie torów jest odpłatne 75 zł za godzinę. Osoby poszukujące relaksu, wypoczynku i odprężenia z całą pewnością docenią centrum wellness, gdzie oprócz basenu rekreacyjnego z systemem dysz i atrakcji wodnych, czekają również: łaźnia parowa, łaźnia aromatyczna, sauna infrared, sauna sucha i góralska oraz wiele innych form odnowy i relaksu. Zimą wszyscy narciarze zapraszani są do szusowania na wyciągach narciarskich zlokalizowanych bezpośrednio przy hotelu.

  Dla Gości hotelowych dostęp do basenu ze strefą wellness jest nielimitowany (strefa otwarta w godz. 8-20:50), podobnie jak przygotowana dla najmłodszych Strefa dziecka z grami multimedialnymi i basenem z piłeczkami.

  Lokalizacja

  Hotel 4* zlokalizowany jest w zachodniej części Wisły na zboczach malowniczych Beskidów, u podnóża Pasma Stożka i Czantorii.

  Atrakcje

  Wisła to jedna z najpiękniejszych miejscowości turystycznych Beskidu Śląskiego. Kurort górski jest malowniczo położony w dolinie królowej polskich rzek otoczonej zielonymi zboczami od zachodu pasma Stożka i Czantorii, a od strony wschodniej pasmem Baraniej Góry. Hotel Stok znajduje się w zachodniej części beskidzkiego kurortu, w dolinie Jawornika, 3 km od centrum miejscowości i stacji kolejowej Wisła Uzdrowisko.

  Rozwój miejscowości na przełomie XVI i XVII wieku rozpoczęli drwale pozyskujący drewno na opał i gonty dla zamku w Cieszynie oraz okolicznych folwarków, równolegle na beskidzkich zboczach zaczęło rozwijać się pasterstwo i szałaśnictwo. Liczba osadników zaczęła szybko wzrastać w połowie XVII wieku, kiedy schronienia w głębi Beskidu szukały osoby uciekające przed prześladowaniami religijnymi kontrreformacji. Od początku XIX wieku zaczęli zjeżdżać miłośnicy wypraw turystycznych, chcący dotrzeć do źródeł Wisły. W 1885 roku powstała w Wiśle pierwsza willa wypoczynkowa, po niej kolejne drewniane pensjonaty i do Wisły zaczęli zjeżdżać letnicy. Dzisiaj jest ważnym ośrodkiem wypoczynkowym, turystycznym oraz sportowym.

  Miejsca, które warto odwiedzić, zobaczyć:

  • Skocznia im. Adama Małysza – duża skocznia narciarska K120 w Wiśle-Malince z możliwością zwiedzania i wyjechania wyciągiem krzesełkowym do kawiarni i punktu widokowego znajdujących się w wieży startowej
  • Muzeum Beskidzkie – mieści się w zabytkowym budynku karczmy w centrum Wisły, można obejrzeć wnętrze tradycyjnej izby góralskiej i zapoznać się z warunkami życia górali śląskich
  • Zamek prezydenta RP – historyczna rezydencja prezydentów RP, wzniesiona w stylu modernistycznym w latach 1929-1930. Wykorzystywana przez kolejnych prezydentów przybywających do Wisły, ale także udostępniana turystycznie. Istnieje możliwość zwiedzenia obiektu z przewodnikiem, który przybliży historię tego miejsca
  • Pałacyk myśliwski – wybudowany pod koniec XIX wieku dla księcia Fryderyka Habsburga na polanie Przysłop stanowił miejsce noclegowe dla polujących przedstawicieli rodu Habsburgów. W 1915 roku w pałacyku gościli cesarz niemiecki Wilhelm II Hohenzollern oraz arcyksiążę Karol Habsburg, późniejszy cesarz Austrii. Od 1925 roku w obiekcie funkcjonowało schronisko górskie, a w 1985 roku drewniany budynek przeniesiono do centrum Wisły, gdzie służy jako siedziba lokalnego oddziału PTTK
  • Figura Adama Małysza – wykonana z czekolady postać najlepszego skoczka narciarskiego z Wisły, stoi w Domu Zdrojowym przy wiślackim rynku (pl. Hoffa)
  • Wieża widokowa na Baraniej Górze – punkt widokowy na drugim najwyższym szczycie Beskidu Śląskiego. Z wieży wysokiej na ponad 15 metrów można podziwiać rozległą panoramę gór Polski, Czech i Słowacji. Dojście jest możliwe m.in. niebieskim szlakiem z Wisły Czarne, czerwonym szlakiem z przełęczy Kubalonka, żółtym, a następnie zielonym z doliny Wisełki
  • Zapora na Jeziorze Czerniańskim – tworzy zbiornik Wisła-Czarne, który jest rezerwuarem wody pitnej oraz służy celom retencyjnym, w miejscu, gdzie Biała Wisełka łączy się z Czarną Wisełką. Zapora ma 280 m długości i służy jako turystyczny deptak, a łatwy dojazd zapewnia Wiślańska Ciuchcia obwożąca turystów po największych atrakcjach Wisły, której przystanek znajduje się przy Jeziorze Czerniańskim
  • Kaskady Rodła – zespół ok. 25 naturalnych wodospadów i progów rzecznych na Białej Wisełce. Najwyższe wodospady mają po 3,5 oraz 5 m wysokości i są rekordzistami Beskidu Śląskiego. Przy wodospadach prowadzi ścieżka dydaktyczna oraz niebieski szlak turystyczny z Wisły Czarne na Baranią Górę

  Jak dojechać?

  Samochód

  Wisła znajduje się na południowych krańcach Polski, nieopodal Cieszyna. Prowadzi przez nią droga wojewódzka nr 941, z której minąwszy Wisłę-Obłaziec, należy skręcić w prawo w dolinę potoku Jawornik i ulicę o tej samej nazwie. Przejechawszy ok. 1,5 km, podjedziemy pod hotel, znajdujący się po prawej stronie.

  Odległość od Warszawy – 380 km, Krakowa – 120 km, Wrocławia – 250 km.

  Pociąg i autobus

  Do Wisły można dojechać autobusami PKS m.in. z Bielska-Białej, Cieszyna, Katowic, Krakowa, Kołobrzegu. Przystanek autobusowy Jaronik Skrzyżowanie znajduje się ok. 1,5 km od hotelu. Koleją można dojechać m.in. z Krakowa, Warszawy, Gliwic, Katowic, Częstochowy. Stacja kolejowa Wisła-Obłaziec znajduje się 2,8 km od hotelu, stacja Wisła Uzdrowisko 3,1 km.

  Adres

  • Hotel Stok
  • Ul. Jawornik 52A
  • 43-460 Wisła
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • Bodeko Hotele Sp. z o.o.
  • ul. Jawornik 52A
  • 43-460 Wisła
  • NIP: 6492196241
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  87%
  87 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.4/10
  Średnia ocena naszych klientów