FOLGA Hotel Restauracja Browar SPA

Oferta kończy się za : 6 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania
  • Nielimitowany wstęp do strefy SPA (sauna, jacuzzi)
  • Bezpłatna siłownia dla gości
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna


                     Informujemy, że od poniedziałku 28.08.2023 ulegają zmianie godziny otwarcia restauracji.

                                                                   poniedziałek - czwartek 13:00 - 21:00

                                                                         piątek - sobota 13:00 - 24:00

                                                                              niedziela 13:00 - 21:00


   

  Warto wiedzieć

  • Obiekt z rzemieślniczym browarem, położony nieopodal wybrzeża Bałtyku
  • W pakiecie codzienne śniadania serwowane od godz. 7 do 10
  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Obiekt posiada restaurację, winiarnię oraz drink bar
  • Bezpłatna siłownia dla gości
  • Strefa SPA czynna w godzinach 13:00 - 21:00
  • Sauny czynne w godzinach 16:00-21:00
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-10 lat: 40 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 10 lat: 80 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Bezpłatne łóżeczka niemowlęce
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe
  • Bezpłatny parking

  Opis

  FOLGA - Hotel, Restauracja, Browar, SPA to klimat, ludzie, lokalna kuchnia i własny browar. To chwila, która pozwala pofolgować zmysłom. Obiekt Folga jest kameralny i klimatyczny. Jego nowoczesną i kompaktową formę uzupełniają zieleń i przestrzeń, gwarantujące Gościom komfort i wypoczynek.

  Pokoje w Foldze, podobnie jak cały obiekt, utrzymane są w prostym, naturalnym stylu. Drewniane elementy w połączeniu z modnymi, niebanalnymi dodatkami zapewniają niepowtarzalny klimat. W ofercie znajdują się pokoje standardowe, w typie superior deluxe oraz apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami. Wszystkie są klimatyzowane i posiadają łazienki oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Dla komfortu gości na wyposażeniu każdego pokoju znajdują się: telewizor, set kawowy z czajnikiem elektrycznym, biurko i krzesło, ręczniki, kosmetyki hotelowe, suszarka do włosów.

  Obiekt wyróżnia się obecnością małego, rzemieślniczego browaru, w którym warzy się piwo z ogromną pieczołowitością i pasją. Choć FOLGA - Hotel, Restauracja, Browar, SPA działa w regionalnej skali, jego twórcy czują się częścią wielkiej i długiej gryfickiej tradycji piwowarskiej, która sięga czasów średniowiecza.

  O ile browar jest sercem tego miejsca, to restauracja jest jego duszą. W kuchni hołduje się zasadzie, że prostota to wyraz najbardziej wyrafinowanego smaku. W restauracji serwowane są głównie specjały kuchni regionalnej, a jeden ze składników wyjątkowych dań stanowi rzemieślnicze piwo. Kartę uświetnia także lista lokalnych win z miejscowej winiarni, które doskonale komponują się z restauracyjnym menu. Śniadania wydawane są z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.

  Folga jest miejscem przyjaznym rodzinom. Bezpieczne place zabaw – wewnętrzny i naturalny, zewnętrzny – umilą i urozmaicą czas dzieciom w każdym wieku. Dodatkowo dla najmłodszych stworzono przytulny pokój małego dziecka.

  Lokalizacja

  FOLGA - Hotel, Restauracja, Browar, SPA usytuowany jest w północnej części Gryfic, pomiędzy Kołobrzegiem (45 km), a Międzyzdrojami (60 km), w sąsiedztwie dróg wyjazdowych do nadmorskich kurortów – Mrzeżyna (27 km), Rewala (26 km), Trzęsacza (28 km), Dziwnowa (40 km).

  Atrakcje

  W Foldze trudno się nudzić, bo Gryfice i najbliższa okolica pełne są atrakcji zarówno dla odpoczywających spokojnie, jak i lubiących aktywny wypoczynek na łonie przyrody.

  Gryfice to małe miasto o bogatej historii. Warto się po nim przespacerować, aby zauroczyć się dawnymi fortyfikacjami miejskimi z zabytkowymi basztami (np. Wieżą Prochową z XIV/XV w.) oraz Kościołem Mariackim z przełomu XIII i XIV wieku.

  Miłośnicy kolei powinni udać się na wystawę Zachodniopomorskich Kolei Dojazdowych, będącą prawdziwą gratką nie tylko dla dzieci. Główna atrakcja miasta jest połączeniem muzeum kolei wąskotorowej z nadal działającą stacją. W sezonie kursują z niej kolejki do pobliskich nadmorskich kurortów – Rewala, Niechorza i Pogorzelicy.

  FOLGA - Hotel, Restauracja, Browar, SPA usytuowany jest bezpośrednio przy trasie do nadmorskich kurortów. Kolejką czy samochodem można dojechać na nadbałtyckie plaże i przyjemnie spędzić czas w Rewalu, Trzęsaczu czy Niechorzu.

  Inne atrakcje w okolicy:

  • Kąpielisko Stawek – zaledwie 300 m od obiektu znajduje się kąpielisko z przygotowaną plażą, pomostem i atrakcjami wodnymi
  • Ogród Japoński – bardzo przyjemne miejsce nieopodal Baszty Prochowej, nad rzeką Regą. Niewątpliwa ozdoba parku miejskiego i samych Gryfic. Pozwala zachwycić się atmosferą i małą architekturą japońskich założeń ogrodowych. Miejsce jest otwarte i bezpłatnie dostępne przez całą dobę
  • Przystań kajakowa nad rzeką Regą – pozwala rozerwać się podczas przyjemnego rejsu
  • Niechorze, gdzie znajdują się Muzeum Rybołówstwa Morskiego oraz Park Miniatur Latarni Morskich, prezentujący wszystkie polskie latarnie morskie w skali 1:10. Ekspozycja obejmuje obecnie działające jak i nie istniejące lub nieczynne już latarnie na polskim wybrzeżu Bałtyku
  • Rewal i Trzęsacz – miejscowości wypoczynkowych położonych na klifowym wybrzeżu Bałtyku. W Trzęsaczu znajduje się świątynia wzniesiona na przełomie XIV/XV wieku w odległości niemal 2 km od morza, na systematycznie podmywanym klifie, który przez wieki zbliżał się do kościoła, prowadząc do jego zniszczenia. Do naszych czasów pozostał już tylko fragment ściany południowej. Jest to jedyna tego typu atrakcja turystyczna w Europie. Ruiny gotyckiej świątyni, morze oraz plażę można oglądać z platformy widokowej wybudowanej 20 m nad plażą

  Jak dojechać?

  Samochód

  Gryfice położone są w województwie zachodniopomorskim, niedaleko od bałtyckiej linii brzegowej. Przez miasto przechodzą drogi wojewódzkie nr 105, 109, 110, a nieopodal biegnie trasa krajowa S6 (E28), łącząca Szczecin i Kołobrzeg. Gryfice są niedużym miasteczkiem, a FOLGA - Hotel, Restauracja, Browar, SPA położony jest przy jednej z główniejszych ulic (ul. Nowy Świat) i drodze wojewódzkiej nr 110, wyjeżdżającej w kierunku Rewala, krzyżującej się z DW 109, dojeżdżającą z Trzebiatowa oraz doprowadzającą do miasta od trasy S6.

  Odległość od Warszawy – 600 km, Poznania – 230 km, Szczecina – 90 km.

  Pociąg i autobus

  W Gryficach znajduje się stacja kolejowa, obsługiwana przez regionalne pociągi kursujące na trasie Szczecin-Kołobrzeg. Obiekt znajduje się zaledwie 700 m od dworca.

  Adres

  • FOLGA Hotel Restauracja Browar SPA
  • ul. Nowy Świat 8
  • 72-300 Gryfice
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Folga Sp. z o.o., ul. Nowy Świat 8, 72-300 Gryfice, NIP: 7822500011

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest FOLGA Hotel Restauracja Browar SPA. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".