Park Hotel & Restauracja Browar Brzeg****

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 2 dni Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania
  • Możliwość korzystania z sauny i siłowni
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta zwrotna

  Warto wiedzieć

  • Komfortowy i nowoczesny hotel w centrum Brzegu
  • Świetna lokalizacja i współczesny design
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu w godz. 6:30-09:00, w sob. i niedz. 07:00-10:00
  • Bezpłatna możliwość korzystania z sauny i siłowni
  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Hotel posiada restaurację z widokiem na zamek
  • Hotel zaopatrzony w windę i przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-12 lat: 50 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 100 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Bezpłatne łóżeczko niemowlęce
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł jednorazowo)
  • Bezpłatny parking

  Opis

  Park Hotel & Restauracja Browar Brzeg**** położony jest w samym centrum urokliwego Brzegu, wyróżnia go nowoczesny design. Lokalizacja Hotelu pozwala w pełni odkryć miejscowość, będącą prawdziwą perłą województwa opolskiego. W Hotelu mieszczą się cztery wielofunkcyjne i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne, pomocne w organizacji spotkań i szkoleń.

  Do dyspozycji Gości Park Hotel & Restauracja Browar Brzeg oddaje komfortowe, przestronne pokoje wyposażone w ręcznie sterowaną klimatyzację, lodówkę, sejf, biurko i fotel, telewizor LCD z kanałami satelitarnymi, zestaw do parzenia kawy i herbaty i oczywiście szybkie łącze internetowe Wi-Fi. Łazienki w pokojach typu standard zawierają ręczniki, kosmetyki i suszarkę do włosów.

  Na parterze oraz pierwszym piętrze Hotelu znajdują się dwie restauracje. Ta ulokowana wyżej posiada piękny widok na Zamek Piastów Śląskich. Promowane są w niej lokalne smaki i produkty od regionalnych dostawców. Credo tego miejsca to kulinarna kreatywność, dbałość o najmniejszy szczegół oraz podejmowanie nowych wyzwań w kuchni. Co interesujące, na miejscu warzone jest oryginalne piwo Browaru Brzeg.

  Hotel dysponuje także strefą Fitness Center, którego siłownia otwarta jest przez całą dobę. Przy złej pogodzie można dbać o formę na eliptycznym rowerze stacjonarnym, orbiteku, ergometrze wioślarskim czy nowoczesnej bieżni. Po wysiłku warto skorzystać z sauny, która doskonale relaksuje.

  Lokalizacja

  Park Hotel & Restauracja Browar Brzeg**** jest świetnie zlokalizowany w centrum Brzegu, w Parku Nad Fosą przy ul. Wrocławskiej i zamku, nieopodal drogi krajowej 39, tylko 40 km od Wrocławia.

  Atrakcje

  Ze względu na dogodne położenie, obecność międzynarodowych firm, ważne ośrodki naukowe i akademickie (Opole i Wrocław) Brzeg jest destynacją, która doskonale spełni wymagania organizatorów konferencji, spotkań biznesowych, zjazdów i seminariów naukowych oraz wyjazdów incentive. Zgromadzone w mieście zabytki, historia sięgająca XIII wieku oraz zachowany urok przyciągają zaś turystów, pozwalają spędzić tutaj dobry czas i zrozumieć, dlaczego Brzeg był tak ważnym ośrodkiem dynastii książąt legnicko-brzeskich.

  Położenie nad Odrą, między Opolem i Wrocławiem dodatkowo poszerza możliwości, a dogodny dojazd autostradą A4 i lokalizacja na granicy dwóch województw, opolskiego i dolnośląskiego, dają możliwość szerokiej eksploracji regionu.

  Miejsca, które warto odwiedzić:

  • Zamek Piastów Śląskich – potocznie zwany „Śląskim Wawelem” zbudowany został już w XIII w. jako gotycka warownia, ale dzisiejszy wygląd zawdzięcza renesansowej przebudowie prowadzonej przez włoskich architektów. Bogato rzeźbiona fasada głównej bramy jest uznawana za jeden z najpiękniejszych przykładów Renesansu w Europie. Dziś Zamek jest siedzibą Muzeum Piastów Śląskich. Stałe ekspozycje prezentują historię miasta, dzieje Piastów Śląskich oraz znakomite przykłady malarstwa i rzeźby z tego okresu
  • Kościół św. Mikołaja – potężna bazylika wzniesiona z cegły na przełomie XIV i XV w. składa się z trzech naw, z których główna, o wysokości 30 m, jest jedną z najwyższych na Śląsku. Na uwagę zasługują gotycki tryptyk z 1500 roku w prezbiterium, polichromie z początku XV wieku w zakrystii oraz ogromne witraże
  • Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego – barokowa świątynia jezuitów z połowy XVIII wieku, w której zachwyt budzą świetne zachowane, unikatowe, iluzjonistyczne polichromie namalowane przez jednego z braci zakonnych Jana Kobena
  • Rynek z ratuszem – tutaj można dobrze odczuć, że Brzeg to miasto o średniowiecznym rodowodzie, które mocno ucierpiało podczas drugiej wojny światowej – szachownica wąskich uliczek, sukiennice, ratusz i zabytkowe kamieniczki sąsiadują z XX-wiecznymi plombami
  • Miejskie parki – centrum Brzegu jest nie tylko zabytkowe, ale także zielone. Nie trzeba wyjeżdżać z miasta, by móc odpocząć w otoczeniu przyrody, przyjemnymi miejscami do spacerów są: Park Nadodrzański, Park Chrobrego z amfiteatrem, Park Centralny z oczkami wodnymi i placami zabaw oraz duży park przyrody na południe od centrum przy ul. Kilińskiego.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojazd do hotelu jest bardzo łatwy, gdyż mieści się on przy głównej ulicy centrum miasta – ul. Wrocławskiej. Jadąc od strony Wrocławia, wystarczy cały czas trzymać się prosto i tuż przed zamkiem skręcić w prawo pod hotel. Jadąc z innych stron, należy kierować się na zamek i zaraz na początku ul. Wrocławskiej parkować pod hotelem.

  Odległość od Warszawy – 350 km, Krakowa – 230 km, Wrocławia – 40 km.

  Pociąg i autobus

  Do Brzegu można dojechać autobusem oraz koleją. Zatrzymują się tutaj liczne pociągi relacji Kraków-Wrocław. Spacer z dworca do hotelu zajmuje niespełna 20 minut, prowadzi przez park.

  Adres

  • Park Hotel & Restauracja Browar Brzeg
  • ul. Wrocławska 6
  • 49-300 Brzeg
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Park Hotel Sp. z o.o., Wrocławska 5, 49-300 Brzeg, NIP: 7471924500

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Park Hotel & Restauracja Browar Brzeg. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: