Holiday Inn Express Rzeszów Airport***

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za3 dni Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.

  W związku z trwającą pandemią Covid-19, forma serwowania posiłków i możliwość korzystania z poszczególnych usług zależy od aktualnych wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS. Dokonując rezerwacji akceptujesz, że niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone.

  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  100%
  100 % użytkowników rekomenduje obiekt
  9.5/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Zobacz też ofertę: Oferta z możliwością bezpłatnej anulacji

  Warto wiedzieć

  • Hotel tuż przy Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka oraz G2A Arenie
  • W pakiecie codzienne śniadania serwowane od godz. 6:30 do 10:30 (w weekendy od 7:00 do 11:00)
  • Łóżka z możliwością wyboru twardości poduszek
  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Hotel posiada restaurację oraz drink bar
  • Obiekt zaopatrzony w windę i przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-18 lat: 40 zł (za dobę)
  • Dostawka dla osoby powyżej 18 lat: 40 zł (za dobę)
  • Cena dostawki zawiera śniadanie
  • Bezpłatne łóżeczko niemowlęce
  • Butelka powitalnego wina w promocyjnej cenie: 70 zł
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Parking w promocyjnej cenie: 30 zł/doba

  Opis

  Holiday Inn Express Rzeszów Airport to idealne miejsce zarówno dla poszukujących miłego wypoczynku, jak i wymagających spokojnego miejsca do pracy. Do hotelu Holiday Inn Express Rzeszów Airport można łatwo dotrzeć na piechotę z lotniska Rzeszów Jasionka. Doskonała lokalizacja obok centrum konferencyjnego G2A Arena – największego miejsca spotkań i wystaw w regionie. Na miejscu dostępny jest parking, a centrum miasta znajduje się parę minut drogi od hotelu.

  Pokoje zostały urządzone tak, by zapewnić jak najlepszy wypoczynek. Wyposażone są w wygodne łóżka z możliwością wyboru twardości poduszek, duży telewizor smart TV oraz szybki internet. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz żelazko i deskę do prasowania. Oprócz standardowych 2-osobowych pokoi z podwójnym łóżkiem lub dwoma osobnymi, hotel dysponuje pokojami typu queen+sofa, w których oprócz łóżka małżeńskiego mieści się także rozkładana kanapa, mogąca stanowić kolejne miejsce noclegowe.

  W hotelu działa restauracja oraz całodobowy drink bar. Śniadanie w formie bufetu jest wliczone w cenę pokoju i obejmuje wybór pieczywa, wędlin, serów, świeżych wypieków i owoców oraz gorących i zimnych napojów. Od południa można szukać ulubionych potraw w menu restauracji hotelu Holiday Inn Express Rzeszów Airport, która specjalizuje się w klasykach w nowoczesnym wydaniu. Bar z widokiem na lotnisko, oferujący wybór alkoholi i drobnych przekąsek, jest dostępny całą dobę. To idealne miejsce, aby po całym dniu spotkań zrelaksować się z przyjaciółmi i współpracownikami.

  Lokalizacja

  Hotel znajduje się naprzeciwko portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, po sąsiedzku z G2A Areną, 11 km od centrum Rzeszowa.

  Atrakcje

  Rzeszów to miasto piękne, pełne uroku i dobrego klimatu. Będąc stolicą Podkarpacia, stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania regionu. Pobyt w hotelu Inn Express Rzeszów Airport warto wykorzystać do zobaczenia rezydencji magnackiej Lubomirskich i Potockich w Łańcucie (20 km), urokliwego pałacyku myśliwskiego Potockich w Julinie (25 km), oddania się spacerowi po ścieżkach rezerwatu przyrody Bór (2 km), przyjrzenia się startom i lądowaniom samolotów z tarasu widokowego na lotnisku Rzeszów-Jasionka (200 m), wypoczynku nad zalewem w Bratkowicach (15 km), oddychania najodowanym powietrzem w Sołonce (33 km), gdzie znajduje się źródło wody leczniczej i kaskada solankowa. Z Rzeszowa jest już całkiem niedaleko w Bieszczady czy do Magurskiego Parku Narodowego – oba piękne przyrodniczo obszary dzieli od miasta około stu kilometrów.

  Najważniejszymi atrakcjami samego Rzeszowa są:

  • Rynek – centralny plac Starego Miasta z Ratuszem i studnią z XVII w. Współcześnie wygląd Rynku odbiega nieco od pierwotnego, XV-wiecznego założenia – tylko trzy pierzeje zabudowane są kamienicami, które w ciągu stuleci ulegały przebudowom. Jedną z bardziej interesujących jest kamienica z nr 19. Odkryte w jej podziemiach fragmenty ceglano-kamiennych murów i sklepień oraz ostrołukowych gotyckich nadproży, które udostępnia PTT, pozwalają datować początki powstania tego obiektu na przełom XV i XVI w
  • Ratusz – najokazalsza budowla w Rynku, stojąca samotnie w narożu zachodniej pierzei. Początki jego powstania sięgają końca XVI wieku. Zbudowany został przez Mikołaja Spytka Ligęzę przypuszczalnie przed 1591 rokiem na murach wcześniejszej budowli. Podczas przeprowadzonych niedawno badań w podziemiach ratusza odkryto fragmenty starych murów i sklepień oraz piwnice sięgające pod ul. Słowackiego.
  • Podziemna Trasa Turystyczna Rzeszowskie Piwnice – trasa o długości 369 metrów przebiega pod kamienicami i płytą Rynku. Obejmuje 25 piwnic i 15 korytarzy, sięgających 10 m w głąb ziemi. Można tu obejrzeć relikty średniowiecznych murów, ślady pożarów, pozostałości żelaznych krat i zawiasów, tajemne przejścia. W niższych partiach magazynowano towary wymagające niskich temperatur, a w czasie najazdów tatarskich i wojen były one schronieniem dla mieszkańców grodu
  • Dawny Konwent Pijarów – centralne miejsce w zespole popijarskim zajmuje kościół pw. Św. Krzyża, wybudowany w latach 1644-1649 według projektu Tylmana z Gameren. Jest jednonawową świątynią z dwiema wieżami w fasadzie oraz kaplicą od strony północnej. Wystrój późnobarokowy z dekoracjami stiukowymi Jana Ch. Falconiego z końca XVII w. W prezbiterium, przy wejściu do zakrystii, znajduje się mauzoleum rodu Lubomirskich
  • Zamek Lubomirskich – budowę zamku rozpoczął pod koniec XVI w. ówczesny właściciel Rzeszowa, Mikołaj Spytek Ligęza. W 2 poł. XVII w. Lubomirscy rozbudowali i otoczyli zamek kamiennym murem obronnym z bastionami.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Do hotelu można bardzo wygodnie dojechać autostradą A4, z której należy zjechać w kierunku lotniska na węźle Rzeszów Północ, najpierw na drogę krajową nr 9, a następnie drogą wojewódzką nr 869, gdzie 4 km dalej po lewej stronie znajduje się hotel.

  Odległość od Warszawy – 320 km, Krakowa – 160 km, Lublina – 150 km.

  Pociąg i autobus

  Sąsiedztwo portu lotniczego znacząco ułatwia dojazd do hotelu Holiday Inn Express Rzeszów Airport. Hotel położony jest 11,5 km od dworca kolejowego Rzeszów Główny. Z centrum Rzeszowa na sąsiadujące z hotelem lotnisko jeżdżą dwie linie autobusowe oraz kilku prywatnych przewoźników.

  Adres

  • Holiday Inn Express Rzeszów Airport
  • Jasionka 952
  • 36-002 Jasionka k. Rzeszowa
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o.
  • ul. Komitetu Obrony Robotników 39G
  • 02-148Warszawa
  • NIP: 5222482605
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  100%
  100 % użytkowników rekomenduje obiekt
  9.5/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: