Lyra Hotel Plitvice****

Oferta kończy się za : 3 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Dostęp do siłowni
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Opłata turystyczna (płatność na miejscu)
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Nowy, przytulnie wykończony hotel
  • Z dala od zgiełku, pod rozgwieżdżonym niebem
  • W pokojach klasy superior teleskopy do podziwiania gwiazd
  • Możliwość korzystania z całodobowej strefy fitness
  • W ofercie codzienne śniadania w formie bufetu (w godz. 7:00 do 10:00)
  • Klimatyzowane, stylowe pokoje
  • Hotel posiada restaurację, bar oraz letni taras
  • Obiekt zaopatrzony w windę i przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 2 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 2-12 lat: 113 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 180 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Bezpłatne łóżeczko niemowlęce
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Bezpłatny parking

  Opis

  Obserwuj gwiazdy i zapomnij o zgiełku przy granicy Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Hotel Lyra**** znajduje się w małej zapomnianej wiosce Ličko Petrovo Selo, na obszarze o prawdopodobnie najmniejszym zanieczyszczeniu światłem w Europie kontynentalnej, właśnie z tego powodu w hotelu umieszczono teleskopy umożliwiające obserwację nieba.

  W Hotelu Lyra**** na Gości czekają nowe przytulne i gustownie urządzone pokoje w typach comfort oraz superior. Każdy pokój posiada panoramiczne okna, klimatyzację, mini bar, sejf, czajnik elektryczny, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz komfortowe złączone łóżka z możliwością wyboru poduszek i pościeli. W prywatnych łazienkach zamontowano ogrzewanie podłogowe, wanny lub kabiny prysznicowe, wyposażono je w kosmetyki hotelowe, kapcie oraz suszarki do włosów. Dodatkowo w pokoju superior Goście mogą korzystać z teleskopu, tarasu oraz szlafroków.

  Hotel Lyra**** posiada stylową restaurację z elegancko wykończoną salą jadalną, w której śniadania oferowane są w formie bufetu oraz istnieje możliwość zamówienia obiadu czy kolacji z karty bazującej na lokalnych produktach i przepisach. Do restauracji przynależy także przestronny taras. W hotelu mieści się również stylowy bar oferujący przekąski i chłodne napoje od rana do wieczora.

  Goście hotelu Lyra**** mogą dbać o formę, bezpłatnie korzystając z całodobowego centrum fitness wyposażonego w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i wydolnościowych, w tym bieżnie i rowerki stacjonarne. Hotel posiada także sklepik z pamiątkami.

  Lokalizacja

  Hotel Lyra**** znajduje się w małej wiosce tuż przy granicy Parku Narodowego Jezior Plitwickich, 16 km od 1 wejścia do parku, nieopodal granicy chorwacko-bośniackiej.

  Atrakcje

  Ukrytą od głównych szlaków wioskę Ličko Petrovo Selo według spisu z 2011 roku zamieszkuje 101 osób. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju w sąsiedztwie Jezior Plitwickich, położona zaledwie 1 km od granicy parku narodowego i 16 km od turystycznego wejścia nr 1 do przepięknej i najbardziej znanej atrakcji kontynentalnej Chorwacji, a zarazem najstarszego i największego parku narodowego w kraju. Urodę parku chroniącego kaskadowo ułożone jeziora nie sposób opisać słowami.

  W sąsiedztwie hotelu mieści się Centrum Kultury Tara, gdzie organizowane są manualne warsztaty, m.in. przygotowywania ozdób z wełny, tkania czy robienia na drutach. 3 km od hotelu znajduje się opuszczona baza lotnicza, która posiadała największe podziemne lotnisko na Bałkanach i jedno z największych w Europie. 10 km od hotelu mieści się ranczo Dolina Jeleni – rodzinne gospodarstwo zajmujące się hodowlą jeleni i danieli, a nieopodal niego, na klifie stromego kanionu rzeki Korana znajdują się pozostałości zamku Drežnik – niegdyś ważnego elementu łańcucha obronnego.

  Zaledwie 19 km dzieli hotel od kompleksu jaskiń Barać z ciekawymi formami naciekowymi, a 35 km od wioski Slunj – niezwykle malowniczo położonej, wyróżniającej się bajkowymi wprost zabudowaniami. To jedno z najpiękniejszych, choć mało znanych, miejsc w Chorwacji utworzyły dwie rzeki, których progi skalne, wodospady i wartki bieg sprowokowały wybudowanie na nich drewnianych młynów i chat. Atmosfera jest niepowtarzalna i warto tutaj przyjechać, niekoniecznie tylko w drodze ku Jeziorom Plitwickim.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojazd w tę część Chorwacji nie jest skomplikowany i w dużej mierze prowadzi autostradami. Z Polski można kierować się na Zagrzeb przez Czechy, Austrię (Graz) i Słowenię lub przez Słowację i Węgry. Od stolicy Chorwacji pozostaje już niespełna 130 km, główną autostradą A1, prowadzącą na południe, należy trzymać się kierunku na wybrzeże aż do zjazdu na Karlovac. Z Karlovaca droga krajowa nr 1 prowadzi w kierunku miast Slunj i Rakovica. Na skrzyżowaniu w Grabovac należy wybrać kierunek Ličko Petrovo Selo. Hotel znajduje się 14 km od Grabovaca, będzie widoczny po prawej stronie.

  Odległość od Warszawy – 1150 km, Krakowa – 860 km, Grazu – 310 km.

  Pociąg i autobus

  Można skorzystać z autobusu jadącego do Parku Narodowego Jezior Plitwickich lub lotniska w Zagrzebiu, które znajduje się ok. 140 km od hotelu. Z lotniska można dojechać wynajętym samochodem, taksówką lub transportem zorganizowanym przez hotel.

  Adres

  • Lyra Hotel Plitvice
  • Ličko Petrovo Selo 52
  • 53233 Licko Petrovo Selo
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Happy Tours d.o.o., Licko Petrovo Selo 52, 53233 Licko Petrovo Selo, NIP: 35265721728

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Lyra Hotel Plitvice. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Udogodnienia:
  Standard: