Hotel Beskid Balneo Medical Resort & SPA****

Oferta kończy się za : 15 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Codzienne obiadokolacje
  • Dostęp do basenu i strefy SPA (basen, sauny, łaźnia, grota solna)
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  100%
  100 % użytkowników rekomenduje obiekt
  5/5
  Średnia ocena naszych klientów
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Hotel położony w cichej okolicy na zboczach Beskidu Sądeckiego
  • Resort ze strefą Wellness & SPA oraz gabinetami leczniczymi
  • Możliwość korzystania ze strefy SPA z basenem, saunami, łaźnią i grotą solną
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 8:00 do 10:00 oraz obiadokolacje serwowane w godz. 17:00-19:00
  • Bliskość Popradzkiego Parku Krajobrazowego
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-12 lat: 150 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 150 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Łóżeczko niemowlęce bezpłatnie
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 200 zł jednorazowo)
  • Zwierzęta akceptowane są tylko w pokojach Delux
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Hotel Beskid Balneo Medical Resort & SPA**** to przyjemne miejsce atrakcyjnie położone w sercu Beskidu Sądeckiego nieopodal ujścia Łomniczanki do Popradu, w południowej części Piwnicznej-Zdroju. Kompleks oferuje wszystko, co niezbędne do błogiego wypoczynku w górskiej okolicy z dala od miejskiego zgiełku.

  Hotel Beskid Balneo**** oferuje zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach typu deluxe oraz superior z tarasem. Z okien tych pokoi widać góry Beskidu Sądeckiego. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w sejf, lodówkę, czajnik, telewizor, bezprzewodowy internet oraz miejsce do pracy. W prywatnej łazience na gości czekają ręczniki, suszarka do włosów i podstawowe kosmetyki.

  W hotelu mieści się restauracja Kicarz z autorską kuchnią, dyskretnie wzbogaconą o regionalne akcenty w szlachetnej odmianie. Na hotelowych gości czekają tutaj każdego poranka śniadania w formie urozmaiconego bufetu, a od godz. 17:00 do 19:00 serwowana jest obiadokolacja.

  Hotel Beskid Balneo**** posiada bogatą strefę SPA, w skład której wchodzą basen z masażami wodnymi, zespół saun, łaźnia, grota solna z wewnętrzną tężnią solankową sprzyjającą inhalacjom zwiększającym komfort oddychania. Wieczorem (w godz. 20-22) to strefa tylko dla dorosłych. W części leczniczej wykonywane są zabiegi rehabilitacyjne opierające się na banleologii, fizjoterapii, masażach, a także zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała. Co ciekawe, dla dzieci przygotowano kids spa m.in. z aromatycznymi kąpielami i delikatnymi masażami. Na zewnątrz mieści się dla nich także plac zabaw.

  Usytuowanie hotelu w urozmaiconym paśmie górskim zadowala turystów lubiących chodzić po górach, jeździć na nartach, a także tych, którzy chcą po prostu odpocząć w korzystnym mikroklimacie doliny Popradu.

  Lokalizacja

  Hotel Beskid Balneo**** położony jest w południowej części Piwnicznej-Zdroju, nieopodal przejścia granicznego ze Słowacją, w otoczeniu lasów Beskidu Sądeckiego, nieopodal ujścia Łomniczanki do Popradu.

  Atrakcje

  Beskid Sądecki to malownicza część polskich Beskidów, opływana od zachodu przez wody Dunajca i przedzielona na dwie części piękną doliną Popradu. Dolina rzeczna od dawien dawna wytyczała ważny szlak handlowy, a po odkryciu leczniczych wód w Piwnicznej przyciągała kuracjuszy chcących korzystać z tutejszych dobrodziejstw natury. Dziś przyjeżdżają tutaj miłośnicy zdrowego trybu życia, górskich wędrówek, narciarze oraz szukający relaksu letnicy. Piwniczna-Zdrój usytuowana jest pomiędzy pasmem Radziejowej (od zachodu) oraz pasmem Jaworzyny Krynickiej. Warunki przyrodnicze okolicy doceniono, tworząc w 1987 roku Popradzki Park Krajobrazowy.

  Piwniczna posiada ciekawą historię Królewskiego Wolnego Miasta, które leżąc przy ruchliwym trakcie handlowym na Węgry zyskiwało w średniowieczu liczne przywileje i dynamicznie się rozwijało. W 2. połowie XIX wieku doceniono walory zdrowotne tutejszych naturalnych “kwaśnych wód” i do źródeł zaczęli przyjeżdżać pierwsi kuracjusze. To właśnie tutaj w 1906 r. wytyczono pierwszy szlak turystyczny w Beskidzie Sądeckim, prowadzący z Piwnicznej przez Eliaszówkę do Jaworek i Szlachtowej, znajdujących się na granicy z Pieninami. Ułatwieniem dotarcia do Piwnicznej było wybudowanie przystanku kolejowego w 1908 roku.

  Do dziś zachował się tu niezmieniony układ urbanistyczny z czasów lokacji miasta z czworobocznym rynkiem, przy którym znajdują się ratusz oraz XIX-wieczne domy mieszczańskie. Na środku rynku uwagę zwraca zabytkowa cysterna z 1913 r. z figurą św. Floriana. Pijalnia wody oraz park zdrojowy mieszczą się po drugiej stronie Popradu w dzielnicy zwanej Zawodzie. Liczne atrakcje, w tym punkty widokowe, skrywają boczne doliny, np. dolina wiodąca przez Czercz i Kosarzyska ku Obidzy oraz dolina Łomniczanki, prowadząca ku wodospadom i schronisku na Hali Łabowskiej.

  Warto zajrzeć do okolicznych miejscowości i odszukać drewniane cerkwie – piękne połemkowskie świątynie znajdujące się na Szlaku Architektury Drewnianej, m.in. w Wierchomli Wielkiej, Szczawniku czy Powroźniku. Letnią atrakcją jest spływ doliną Popradu – z Piwnicznej w ciągu ok. 2 godzin można dotrzeć na tratwie do Rytra, widokowa trasa mierzy ok. 10 km. Zimą panują tutaj dobre warunki do uprawiania narciarstwa, a wyciągi znajdują się w Wierchomli, Kokuszce i Suchej Dolinie.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Przez Piwniczną-Zdrój przebiega jedna droga krajowa (nr 87), poprowadzona wzdłuż Popradu na linii północ-południe. Jadąc od Nowego Sącza, należy cały czas trzymać się głównej drogi na południe, minąć centrum uzdrowiska i dopiero 2,4 km za mostem na Popradzie (tuż przed rondem w Łomnicy-Zdroju) skręcić w lewo w docelową ul. Zagrody. Resort znajduje się po prawej stronie.

  Odległość od Warszawy – 390 km, Krakowa – 100 km, Nowego Sącza – 25 km.

  Pociąg i autobus

  Jedynie 500 m dzieli Hotel Beskid Balneo**** od stacji kolejowej Łomnica-Zdrój, gdzie regularnie zatrzymują się pociągi jadące z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Muszyny, Krynicy-Zdrój.

  Adres

  • Hotel Beskid Balneo Medical Resort & SPA
  • ul. Zagrody 8
  • 33-350 Piwniczna-Zdrój
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Beskid Sp. z o.o., ul. Zagrody 8, 33-350 Piwniczna Zdrój, NIP: 6792116335

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Beskid Balneo Medical Resort & SPA. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria