Forest Hotel Videc***

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania w formie bufetu
  • Codzienne obiadokolacje w formie bufetu
  • Welcome Drink (jeden powitalny drink na pobyt/os.)
  • Nielimitowany wstęp na kryty basen
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 10:00

  Oferta nie zawiera

  • Dostęp do strefy Wellness (m.in sauny, łaźnia turecka, aromaterapia, grota lodowa, Kneipp, strefa relaksu)
  • Opłata klimatyczna
  • Jednorazowa opłata rejestracyjna (płatność na miejscu)
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Resort w północnej Słowenii pięknie położony w lasach nad Mariborem
  • Bliskość największego ośrodka narciarskiego w Słowenii
  • Możliwość korzystania z krytego basenu oraz strefy Wellness z saunami, łaźniami, jaskinią lodową i strefą relaksu
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 8:00 do 10:00 oraz kolacje w formie bufetu w godz. 18:00-20:00
  • Dostęp do narciarni
  • Niemowlę / dziecko poniżej 2 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 2-7 lat: 263-285 zł za dobę (w zależności od terminu), ze śniadaniem i obiadokolacją
  • Dostawka dla osoby powyżej 7 lat: 368-399 zł za dobę (w zależności od terminu), ze śniadaniem i obiadokolacją
  • Łóżeczko niemowlęce 15 EUR/doba
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe
  • Wyłącznie jedno zwierzę w pokoju
  • Bezpłatny parking zewnętrzny
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Odkryj otoczony lasem Forest Hotel Videc*** będący częścią fantastycznie położonego Pohorje Village Resortu. Nieco ukryty Resort SPA zlokalizowany na wysokości 1050 m na grzbiecie górskim porośniętym pięknym lasem gwarantuje spokój, czyste powietrze i zapierające dech widoki z tarasów. Latem zmysły ukoi intensywna zieleń lasu, a zimą poczujecie się niczym w bajkowej scenerii. Sąsiedztwo najdłuższej oświetlonej trasy narciarskiej w Europie zachęca do przyjazdu miłośników białego szaleństwa.

  Forest Hotel Videc*** oferuje 28 ogrzewanych 2-osobowych pokoi z widokiem na zalesioną okolicę. Możliwość dwóch dostawek tworzy dobre warunki dla rodzinnych pobytów. W każdym pokoju znajduje się część jadalna ze stołem obiadowym, biurko, telewizor z płaskim ekranem i kanałami kablowymi oraz dostęp do WiFi, a także prywatna łazienka z kabiną prysznicową lub wanną, toaletą i suszarką do włosów. Pokoje posiadają balkony oferujące kojące widoki.

  W hotelu mieści się duża restauracja z tarasem, serwująca śniadania i kolacje w formie bufetu. Kuchnia bazuje na świeżych lokalnych produktach.

  Na terenie kompleksu Pohorje Village Resort znajduje się strefa SPA & Wellness z wewnętrznym basenem, saunami, łaźnią turecką, aromatyczną łaźnią parową, jaskinią lodową i strefą relaksu.

  Goście przybywający zimą nie musza martwić się o sprzęt narciarski – w hotelu zadbano o narciarnię, w której sprzęt można zostawiać w szafkach. Resort sąsiaduje z Mariborsko Pohorje – największym ośrodkiem narciarskim w Słowenii.

  Lokalizacja

  Forest Hotel Videc*** położony jest w północnej Słowenii na obrzeżach Mariboru tuż przy największym ośrodku narciarskim w kraju.

  Atrakcje

  Hočko Pohorje to górska wioska ukryta wśród lasów na grzbiecie, który wyrasta wprost nad Mariborem – miastem w północnej Słowenii, będącym głównym ośrodkiem miejskim krainy zwanej Dolną Styrią. Księstwo Styrii powstało we wczesnym średniowieczu po zasiedleniu wschodnich Alp przez Słowian. Już w 2. Połowie XIII wieku znalazło się pod panowaniem dynastii Habsburgów, stając się jednym z fundamentów ich monarchii. Dziś główna część historycznej Styrii znajduje się w południowej Austrii (jej stolicą jest Graz), a pozostała część leży w granicach Słowenii.

  Hočko Pohorje sąsiaduje z Mariborsko Pohorjem – terenem zachwycającym miłośników przyrody. Obszar ten wyróżniają naturalne bujne lasy, polany i pastwiska, czysta woda, wodospady i torfowiska oraz jedyny krzemianowy łańcuch górski w Słowenii. Tutaj także występuje największy motyl w Europie. Zimą działa tu największy ośrodek narciarski w Słowenii, gdzie narciarze mogą korzystać z ponad 42 km tras o wszystkich stopniach trudności. Tutaj właśnie znajduje się najdłuższa oświetlona trasa narciarska w Europie, mierząca 10 km. Narciarzy obsługuje kolejka gondolowa, 5 wyciągów krzesełkowych oraz 16 orczyków. Latem z wyciągu chętnie korzystają rowerzyści, dla których przygotowano tutaj Bike Park Pohorje oraz kilka tras rowerowych. Atrakcją dla szukających adrenaliny jest także zjeżdżalnia grawitacyjna.

  25 km na zachód położona jest miejscowość Slovenske Konjice, w której przygotowano ścieżkę w koronach drzew, skąd lasy Pohorje można podziwiać niczym z lotu ptaka.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Do północnej Słowenii najlepiej dojechać przez Austrię (drogą na Graz, a następnie Maribor). Z Mariboru należy wyjechać na południe lokalną drogą nr 430 i z niej skręcić w prawo w kierunku na Hoče. Następnie należy jechać krętą drogą nr 929 przez Slivnisko Pohorje aż do Hočko Pohorje, gdzie znajduje się Pohorje Village Resort, a w nim Forest Hotel Videc.

  Odległość od Warszawy – 940 km, Krakowa – 730 km, Wiednia – 260 km, Lublany – 130 km.

  Pociąg i autobus

  Do Mariboru położonego u stóp hotelu w odległości 8 km można dojechać międzynarodowym autobusem z różnych miast w Polsce.

  Adres

  • Forest Hotel Videc
  • Hočko Pohorje 133
  • 2208 Pohorje
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: 5 Start d.o.o., SLOVENSKA ULICA 16, 2000 Maribor, NIP: SI31767885

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Forest Hotel Videc. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria