Riva Apartments***

Oferta wyprzedana
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Nocleg w wybranym apartamencie
  • Dostęp do strefy wellness w sąsiednim hotelu Pineta w godz. 9:00-20:00 w sezonie lub 9:00-18:00 poza sezonem
  • Dostęp do zewnętrznego basenu w hotelu Belvedere
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 10:00

  Oferta nie zawiera

  • Wyżywienie
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Komfortowe apartamenty przy nabrzeżu Vrsaru
  • Autentyczny klimat miejscowości
  • Balkony z widokiem na morze
  • Dobrze wyposażone przestronne apartamenty z aneksami kuchennymi
  • Możliwość korzystania ze strefy Wellness oraz siłowni w sąsiednim hotelu Pineta
  • Możliwość korzystania z zewnętrznego basenu w sąsiednim Hotelu Belvedere
  • Łóżeczko niemowlęce bezpłatnie
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 45 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking

  Opis

  Klimatycznie zlokalizowane na nabrzeżu miasteczka Vrsar, zwrócone w stronę starego miasta, apartamenty Riva umożliwiają doświadczenie prawdziwej atmosfery miejsca, w którym przebywał nawet Casanova. Nadbrzeżna promenada to ulubione miejsce spotkań mieszkańców tego kameralnego i niezwykle urokliwego miasta, dzięki czemu goście Riva Apartments*** mogą łatwo dać się ponieść miejscowemu nastrojowi. Goście apartamentów mogą korzystać z udogodnień sąsiednich hoteli Pineta oraz Belvedere.

  Apartamenty Riva są świetnie zlokalizowane, a przy tym wygodnie urządzone. W komfortowych warunkach mogą pomieścić nawet do 6 osób. Wszystkie apartamenty znajdują się od strony morza, są klimatyzowane i składają z przynajmniej jednej sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz pokoju dziennego z wyposażonym aneksem kuchennym i rozkładaną sofą lub kilkoma sofami, łazienki z kabiną prysznicową i balkonu. Apartamenty klasy standard mają powierzchnię od 39 m2 (dla 3 osób) po 50 m2 (dla max 5 osób). Apartamenty klasy superior zajmują powierzchnię 51-58 m2, składają się z dwóch sypialni oraz salonu z dwiema rozkładanymi sofami. To dobre miejsce na niezależne pobyty rodzin z dziećmi czy grupy przyjaciół.

  W okolicy nie brakuje restauracji ani kawiarni. Goście apartamentów Riva mogą rozpoczynać dzień od filiżanki kawy lub pożywnego śniadania z widokiem na wysepki u wybrzeży Vrsar. Taka opcja czeka na nich w sąsiednim Hotelu Pineta, gdzie codziennie przygotowywane są bogate bufety śniadaniowy i kolacjowy z ciepłymi i zimnymi daniami. W tym hotelu mieści się także nastrojowy Lobby Piano Bar położony w cieniu, z widokiem na morze. To idealne miejsce na relaks przy drinku. Obowiązkowym miejscem podczas pobytu w miasteczku Vrsar jest lodziarnia Aroma z 32 smakami lodów przygotowywanych według najlepszych receptur, którym trudno się oprzeć.

  Apartamenty Riva mieszczą się tuż przy nabrzeżu – cumują tu łodzie i jachty, a ławeczki stoją w cieniu palm. Plaża Belvedere znajduje się zaledwie 250 m dalej. Goście apartamentów Riva mogą korzystać z wewnętrznego basenu ze słodką wodą w hotelu Pineta oraz zewnętrznych basenów w sąsiednim resorcie Belvedere. Kompleks zewnętrznych basenów Belvedere ma ponad 430 m2 powierzchni, wypełniony jest słodką wodą, nie brakuje w nim zjeżdżalni i wodnych atrakcji dla dzieci, ani leżaków i parasoli rozstawionych wokół. Wydzielony basen dla dzieci o głębokości 0,5 m stwarza świetne warunki do zabawy dla najmłodszych.

  Goście apartamentów Riva mogą korzystać także z innych udogodnień sąsiedniego Hotelu Pineta, w którym mieszczą się klimatyzowana i dobrze wyposażona sala fitness, gabinet masażu oraz sauna. Dzieci mogą spędzać radosny czas w tutejszym Mini Clubie, gdzie od rana do wieczora coś się dzieje. Przygotowano kolorowy zewnętrzny plac zabaw, organizowane są różnorodne gry. Wewnątrz Hotelu Pineta, obok basenu, mieści się sala ze stołem do bilarda, tenisa oraz dartsami.

  Dla miłośników aktywnego wypoczynku w mieście Vrsar przygotowano wypożyczalnię rowerów, kijków do nordic walking oraz sprzętu wodnego: rowerków, kajaków, łódek. Centrum sportowe Cam Porto Sole umożliwia grę w tenisa, mini golfa, koszykówkę, siatkówkę plażową i inne gry zespołowe.

  Lokalizacja

  Apartamenty Riva*** położone są na nabrzeżu kameralnego miasteczka Vrsar na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria, 45 km na północ od Puli.

  Atrakcje

  Vrsar to nieduże klimatyczne miasteczko z portem, w którym można poczuć prawdziwą lokalną atmosferę. Miasto ulokowało się wokół kilku zatoczek na zachodnim wybrzeżu półwyspu Istria. Główna marina jest chroniona przed silnymi wiatrami przez najbliższe wyspy, dzięki czemu od zawsze stanowiła bezpieczną przystań, docenianą już przez starożytnych Rzymian. Dziś główną ulicą miasta jest promenada Obala Marsala Tita, przy której mieszczą się Apartamenty Riva.

  Stare centrum Vrsaru znajduje się na szczycie wzgórza, a jego uliczki schodzą ku zatoce portowej. Zachowały się w nim zabytkowe budynki świeckie oraz kościoły. W najwyższym punkcie miasta stoi okazały kościół św. Marcina, którego dzwonnica jest charakterystycznym punktem panoramy Vrsaru. Sąsiaduje on z ufortyfikowanym kasztelem, którego korzenie sięgają XII wieku. Jedną z najcenniejszych romańskich świątyń na Istrii jest niepozorna bazylika Najświętszej Marii Panny stojąca koło mariny i pochodząca z 2. połowy VIII wieku.

  Istria to półwysep leżący w północnej części Morza Adriatyckiego, w większości należący do Chorwacji, a częściowo także do Słowenii i Włoch, od północy otoczony jest pasmem górskim. Sam półwysep także jest górzysty, łatwo na nim wejść w kontakt ze zjawiskami krasowymi. Panuje tutaj klimat śródziemnomorski, który doskonale sprzyja wypoczynkowi w okresie letnim, ale także wiosną czy jesienią. Okolica obfituje w rozmaite możliwości spędzania czasu.

  Miejsca, które warto odwiedzić w okolicy:

  • Kanał Limski – piękne miejsce do złudzenia przypominające skandynawski fiord. 10-kilometrowy malowniczy zalew wcinający się w strome zbocza najlepiej podziwiać podczas rejsu po kanale albo z platformy widokowej
  • Poreč – historyczne miasteczko położone nad Adriatykiem, obfituje w zabytki z przeszłości, w tym bazylikę, która należy do najcenniejszych bizantyjskich budowli na świecie, w której zachowały się niezwykłe mozaiki. Główna ulica starego miasta ze swymi gotyckimi pałacami i współczesnymi kawiarniami i lodziarniami stanowi wspaniałe miejsce na spacer. 7 km od Poreča znajduje się również warta odwiedzenia jaskinia Baredine, zamieszkiwana przez endemiczny gatunek ryby żyjącej tylko na obszarach krasowych
  • Rovinj – uważane nie tylko za najpiękniejsze miasto Istrii, ale jedno z bardziej urokliwych w całej Chorwacji. Bywa określane mianem chorwackiego Saint Tropez. To idealny cel jednodniowej wycieczki, podczas której warto znaleźć czas na wypłynięcie w morze łodzią i zobaczenie kolorowej zabudowy wzgórza z perspektywy wody. Nad miastem góruje wieża katedry św. Eufemii. Z kilku muzeów działających w Rovinj warto zwrócić uwagę na interaktywne Batana Eco Museum – poświęcone lokalnym tradycjom rybackim, a nazwą nawiązujące do drewnianej łodzi z płaskim dnem
  • Pula – największe miasto Istrii z historią sięgającą 3000 lat. Najsłynniejsze antyczne zabytki Puli to z pewnością robiący wielkie wrażenie rzymski amfiteatr (jeden z trzech najlepiej zachowanych amfiteatrów starożytnego Rzymu), świątynia Augusta z I w., Łuk Triumfalny Sergiusza oraz Forum. Ale Pula to także nowoczesne miasto, pełne lokali gastronomicznych i sklepików z pamiątkami
  • Park Narodowy Brijuni – wycieczka składa się z rejsu na wyspę (stateczki wypływają z Fažany) oraz zwiedzania atrakcji na samej wyspie, w tym terenu posiadłości, która stanowiła letnią rezydencję jugosłowiańskiego marszałka Josipa Broza Tity, parku safari, pozostałości rzymskiej willi z I wieku p.n.e.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Na półwysep Istria można wygodnie dojechać autostradami Austrii oraz Słowenii, gdzie za miejscowością Dragonja wjeżdża się na terytorium Chorwacji. Stamtąd autostrada A9 prowadzi ku Puli. Zjazd nr 4 kieruje do miejscowości Poreč, które można objechać od wschodu na południe obwodnicą. Wiodąca wzdłuż wybrzeża droga nr 75, przejeżdża przez Funtanę i wjeżdża do miasta Vrsar. Tutaj należy kierować się na centrum i ul. Dalmatinską dojechać na samo wybrzeże, a następnie podążać wzdłuż niego w lewo jeszcze 150 m. Apartamenty Riva mieszczą się po lewej stronie.

  Odległość od Warszawy – 1220 km, Krakowa – 1000 km, Wrocławia – 1070 km.

  Pociąg i autobus

  W okresie letnim z niektórych miast w Polsce możliwy jest dojazd do miasta Pula oddalonego o 45 km. Z Puli kursuje lokalna komunikacja, którą można dojechać do miasta Vrsar.

  Adres

  • Riva Apartments
  • Obala Maršala Tita 27b
  • 52450 Vrsar
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Maistra d.d., Obala. V. Nazora 6, 52-210 Rovinj, NIP: HR 25190869349

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Riva Apartments. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria