Hotel Petrus***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Nocleg
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach biorących udział w akcji Zwrot na Środki, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.

  W związku z trwającą pandemią Covid-19, forma serwowania posiłków i możliwość korzystania z poszczególnych usług zależy od aktualnych wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS. Dokonując rezerwacji akceptujesz, że niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone.

  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  89%
  89 % użytkowników rekomenduje obiekt
  7.7/10
  Średnia ocena naszych klientów
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Dogodna lokalizacja pośród terenów rekreacyjnych Parku Skałek Twardowskiego
  • Tylko 1,5 km od Wawelu i Kazimierza
  • Tuż obok Zalew Zakrzówek
  • Oferta bez wyżywienia, możliwość dokupienia śniadania (w drugim kroku rezerwacji): 25 zł/os.
  • Niemowlę / dziecko poniżej 2 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 2-13 lat: 80 zł (za dobę)
  • Brak dostawek dla osób powyżej 13 lat
  • Łóżeczko niemowlęce bezpłatnie
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Parking dodatkowo płatny: 20 zł/doba

  Opis

  Hotel Petrus w Krakowie położony jest pośród terenów rekreacyjnych Parku Skałek Twardowskiego. Znakomita lokalizacja hotelu gwarantuje szybkie dotarcie do oddalonych o 1,5 km najważniejszych zabytków Starego Miasta oraz centrum życia kulturalnego i handlowego. Dodatkowym walorem jest usytuowanie hotelu w pobliżu drogi łączącej centrum miasta z autostradą A-4 i krakowskim lotniskiem "Balice". Położenie hotelu daje równocześnie możliwości korzystania z różnych form wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku, bowiem na terenie Parku znajdują się liczne trasy rowerowe, ścieżki spacerowe oraz malowniczy zalew kąpielowy Zakrzówek.

  Do dyspozycji gości 27 komfortowo urządzonych pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, telefon oraz TV. Na życzenie gości do pokoju hotel dostarcza żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do włosów, a po uprzednim uzgodnieniu także łóżeczko dla najmłodszych gości. Hotel zapewnia również możliwość korzystania z bezpłatnego Internetu, który jest dostępny na terenie całego obiektu.

  Restauracja Hotelu Petrus to miejsce przedpołudniowych spotkań zarówno biznesowych jak i rodzinnych. Bogaty wybór menu zaspokoi kulinarne gusta nawet największych smakoszy. Szef Kuchni oferuje dania kuchni polskiej oraz europejskiej. W sezonie letnim do dyspozycji gości letni ogródek, a ponadto całodobowy bar w hotelu.

  Lokalizacja

  Hotel usytuowany jest zaledwie 1,5 km od Królewskiego zamku na Wawelu oraz centrum Starego Miasta w spokojnym otoczeniu terenów parkowych. W pobliżu znajduje się nowo powstałe, wielofunkcyjne Centrum Kongresowe ICE Kraków. Dodatkowym walorem jest usytuowanie hotelu w pobliżu drogi łączącej centrum miasta z autostradą A-4 i krakowskim lotniskiem Balice. Położenie hotelu daje równocześnie możliwości korzystania z różnych form wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku, bowiem na terenie Parku znajdują się liczne trasy rowerowe, ścieżki spacerowe oraz malowniczy zalew kąpielowy Zakrzówek.

  Atrakcje

  Kraków to jedno z najpiękniejszych polskich miast, z tradycją sięgającą ponad 1000 lat wstecz. To miasto królów polskich, matecznik artystów, siedziba najważniejszych instytucji kulturalnych. Stanowi prężne centrum życia naukowego, gospodarczego i społecznego. W dzień miasto zachęca do spacerów po najciekawszych zakątkach swoich dzielnic, wieczorami wabi niezliczoną ilością kawiarni, pubów i restauracji.

  Planując wycieczkę do Krakowa nie można zapomnieć o odwiedzeniu takich miejsc jak: Rynek Główny, Bazylika Mariacka, Sukiennice, Droga Królewska, Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zamek na Wawelu, Dzielnica Żydowska Kazimierz, Fabryka Oskara Schindlera.

  Szczególnym miejscem na mapie Krakowa jest słynące na całym Świecie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, przyciągające tłumy pielgrzymów z najdalszych zakątków Świata.

  W niedalekiej odległości od Krakowa znajdują się takie atrakcje turystyczne jak Kopalnia Soli w Wieliczce, Muzeum Auschwitz-Birkenau, które podobnie jak Stare Miasto w Krakowie wpisane zostały na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

  W ciągu roku w Krakowie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych o randze światowej i krajowej, takich jak chociażby Festiwal Kultury Żydowskiej, Festiwal Sacrum Profanum, Festiwal Opera Rara, Festiwal Off Plus Camera, Festiwal Muzyki Filmowej czy Coke Live Music Festival.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Do Hotelu Petrus najwygodniej dojechać korzystając z autostradowej obwodnicy Krakowa. Należy z niej zjechać węzłem Tynieckim (jadąc od Katowic czy Warszawy zaraz za mostem na Wiśle) w stronę centrum Krakowa. Od węzła do hotelu pozostaje do przejechania ok. 7 kilometrów, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Zielińskiego należy skręcić w prawo w ul. Pietrusińskiego i na rozjeździe kierować się prosto na teren hotelu.

  Odległość od Katowic około 75 km, a z Warszawy około 350 km.

  Pociąg i autobus

  Kraków ma dobre połączenia kolejowe z większością polskich miast. Z Dworca Głównego najwygodniej dotrzeć do Hotelu Petrus taksówką, odległość to niecałe 5 km.

  Adres

  • Hotel Petrus
  • ul. Jana Pietrusińskiego 12
  • 30-321 Kraków
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • PETRUS CONSULTING S.C.
  • ul. J. Pietrusińskiego 12
  • 30-321 Kraków
  • NIP: 6762418557
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  89%
  89 % użytkowników rekomenduje obiekt
  7.7/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Udogodnienia:
  Standard: