Ta oferta wygasła i nie jest już dostępna. Poniżej znajdziesz obiekty w zbliżonej lokalizacji oraz o podobnym standardzie.

Rezydencja Gubałówka 

Kościelisko, Małopolskie

Wybierz daty pobytu i pokój

krok 1. Wybierz datę przyjazdu
krok 2. Wybierz datę wyjazdu
krok 3. Wybierz pokój
Rezydencja Gubałówka to elegancki hotel ze strefą Wellness
Opis
Jak dojechać?
Opinie
Zobacz podobne obiekty
Rezydencja Gubałówka
Śniadanie w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 323
za noc za pokój 2-os.
Rich Witch Villa & SPA
Oferta kończy się za 3 dni
od 350
za noc za pokój 2-os.
Domki w No Name Luxury Resort
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 419
za noc za pokój 4-os.
Willa Mak Residence
Oferta kończy się za 2 dni
od 210
za noc za pokój 2-os.
ECO Active Resort Pieniny
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 249
za noc za pokój 1-os.
Lemon Resort SPA
Śniadanie w cenie
Oferta kończy się za 3 dni
od 618
za noc za pokój 2-os.

Opis:

Rezydencja Gubałówka, jak sama nazwa wskazuje, umiejscowiona jest na szczycie pięknej Gubałówki, ponad 1000 m n.p.m. w Kościelisku. Kilka minut wystarczy, aby dotrzeć do wyciągu, Krupówek i licznych szlaków turystycznych.

Do dyspozycji gości oddano komfortowe pokoje. Każdy pokój został urządzony z zauważalną starannością, w wyposażeniu każdego z nich znajduje się: TV, sejf, lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, WiFi, a także balkon lub taras z widokiem na tatrzańską panoramę. W łazienkach natomiast zadbano o to, by nie zabrakło: zestawu kosmetyków, ręczników, szlafroków i suszarki do włosów.

Hotelowa restauracja Kiyrnicka by Saguła serwuje tradycyjne góralskie smaki w nowej, niekiedy zaskakującej odsłonie. Dzięki temu Goście mogą od nowa poznawać smak tradycyjnych regionalnych specjałów. Obsługa zadbała też o propozycje równie ciekawego menu wegetariańskiego oraz specjalnego menu dla dzieci.

Osoby spragnione relaksu mogą odprężyć się w nowoczesnej strefie SPA obejmującej basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi oraz kompleks saun.

Udogodnienia w hotelu:

Basen krytyBasen kryty
Brodzik dla dzieciBrodzik dla dzieci
JacuzziJacuzzi
SPASPA
SaunaSauna
MasażeMasaże
WellnessWellness
Zabiegi odnowy biologicznejZabiegi odnowy biologicznej
RestauracjaRestauracja
BarBar
Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci
Pobyt z pupilemPobyt z pupilem
WindaWinda
GarażGaraż
Parking monitorowanyParking monitorowany
ParkingParking
Płatność kartąPłatność kartą
Płatność tylko gotówkąPłatność tylko gotówką

Lokalizacja:

Kościelisko jest to wieś podhalańska oddalona o ok. 10 minut jazdy samochodem od Zakopanego, nazywana jest miejscowością o charakterze wypoczynkowym.

Atrakcje:

Kościelisko to duża podhalańska wieś o charakterze wypoczynkowym, idealna na spokojny pobyt pod Tatrami, blisko czołowych atrakcji. Sąsiaduje z Zakopanem i jest położona na południowych stokach Pogórza Gubałowskiego, oferuje wspaniałe widoki na Tatry. Uchodząca tutaj Dolina Kościeliska to druga co do wielkości dolina polskich Tatr, po Dolinie Chochołowskiej. Uwielbiana przez turystów i szczególnie ceniona za liczne wapienne formy skalne, jaskinie i możliwość obcowania z niezrównanymi Tatrami. W górnej części Doliny Kościeliskiej znajduje się schronisko turystyczne na Hali Ornak. Wędrując przez Dolinę Kościeliską, można dotrzeć na główny grzbiet Tatr Zachodnich. W Dolinie Kościeliskiej trzeba zobaczyć jaskinie. Turystycznie są udostępniane: jaskinia Mylna, Raptawicka i Smocza Jama, do której dochodzi się po drabince i łańcuchach. W samym Kościelisku warto zobaczyć stuletni drewniany kościół św. Kazimierza.

Sąsiednie Zakopane jest niekwestionowaną stolicą polskich Tatr. Duży ośrodek sportów zimowych w każdej porze roku przyciąga turystów. Przyjezdni cieszą się majestatem górskich grani i spacerami po szlakach z pięknymi widokami. Pobyt w Zakopanem oraz Kościelisku wyróżniają wyraziste tradycje i liczne atrakcje turystyczne. Także atrakcje dla dzieci. Pod Tatrami nie można się nudzić.

Pierwsi turyści zaczęli przyjeżdżać do Zakopanego 150 lat temu. Wówczas miejscowość w niczym nie przypominała tej dzisiejszej. Nie było hoteli, restauracji, wyciągów, dróg, rowerów – Górale dopiero uczyli się, jak podejmować gości. Niepowtarzalne krajobrazy, bliskość gór oraz ciekawość lokalnej kultury sprawiły, że potok przyjezdnych zwiększał się z każdym rokiem. Zakopane szybko zaczęło się rozwijać, a otwarte tereny zabudowywać. Wytyczano też spacerowe szlaki turystyczne. W 1933 roku Zakopane, już jako znany kurort międzywojennej Polski, otrzymało prawa miejskie i stało się najwyżej położonym miastem w kraju. Obecnie oferta rozrywkowo-kulturalno-kulinarna dla osób odwiedzających Podhale jest bardzo bogata. Zakopane wciąż przyciąga turystów i stanowi doskonałą bazę do wyjść w góry. Istnieje tutaj cała sieć znakowanych szlaków pieszych o różnym stopniu trudności.

Atrakcje Zakopanego:

  • Krupówki – najbardziej znana ulica Zakopanego i całego Podhala. Mieszczą się tu zabytkowe budynki, liczne restauracje i atrakcje turystyczne. Spacerując po Krupówkach, warto zwrócić uwagę na historyczny budynek Dworca Tatrzańskiego. Niegdyś znajdowała się tu najważniejsza kulturalna placówka Zakopanego. Występowali tu m.in. Ignacy Jan Paderewski, Henryk Sienkiewicz, Helena Modrzejewska. Najnowszą atrakcją jest nowoczesne muzeum iluzji przy Dworcu Tatrzańskim
  • Muzeum Tatrzańskie – także znajduje się przy Krupówkach. Urokliwy budynek z XIX wieku sąsiaduje z Dworcem Tatrzańskim. Muzeum prezentuje kolekcje skał i minerałów oraz flory i fauny Tatr. Zobaczymy tu też dzieła sztuki i obiekty etnograficzne typowe dla Podhala
  • Gubałówka – najbardziej znany punkt widokowy na Tatry w Polsce. Grzbiet zamyka Zakopane od północy i oferuje fantastyczne panoramy. Na górę można wejść pieszo lub wjechać kolejką. Znajdziemy tam liczne punkty gastronomiczne i usługowe. Na dzieci też czeka mnóstwo atrakcji. Gry, zabawy, słodkości. Przygotowano także plażę z leżakami i widokiem na Tatry
  • Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego – nowoczesne miejsce edukacyjne. Bezpłatny i atrakcyjny sposób edukowania o przyrodzie Tatr. Znajduje się tu największa w Polsce makieta Tatr, sztuczna jaskinia, dioramy, kino 4D oraz sala odkryć. To świetna atrakcja dla dzieci
  • Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku – najbardziej malowniczy cmentarz w Polsce. Mieszczą się tutaj oryginalne i niepowtarzalne nagrobki. Jest ważny nie tylko jako pierwszy zakopiański cmentarz. Zabytkowa nekropolia inspiruje, by zapoznać się z interesującymi biografiami. Pochowano tutaj osoby w różny sposób związane z Zakopanem, jego kulturą, rozwojem turystyki. Znajdziemy tu nazwiska tych, którzy dbali o bezpieczeństwo i przyrodę Tatr. Tych, którzy nie bali się marzyć
  • Kaplica na Jaszczurówce – drewniane arcydzieło stylu zakopiańskiego. Świątynię zaprojektował Stanisław Witkiewicz w pierwszych latach XX wieku. Kaplica znajduje się na małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej, w dzielnicy zwanej Cyrhla
  • Kasprowy Wierch – najczęściej odwiedzana góra w Tatrach. Jej popularność wynika z możliwości wjazdu na szczyt słynną kolejką linową. Trasa ma ponad 4 km długości, kolejka działa przez cały rok (poza okresami przeglądów technicznych). Wywozi turystów na wysokość 1959 m n.p.m., 26 m poniżej wierzchołka Kasprowego Wierchu. Doświadczymy tam fantastycznych widoków. W budynku górnej stacji kolejki znajduje się restauracja – to najwyżej położona restauracja w Polsce. Wagoniki startują z Kuźnic (1027 m n.p.m.), przesiadka odbywa się na Myślenickich Turniach (1352 m n.p.m.)
  • Morskie Oko – najpopularniejszy cel tatrzańskich wycieczek. Być w Tatrach i nie widzieć Morskiego Oka, to jak w Rzymie nie zobaczyć papieża. Tak mawiał słynny malarz i miłośnik Tatr Walery Eljasz-Radzikowski. Zjawiskowo położone wysokogórskie jezioro otaczają majestatyczne szczyty. Krajobraz zapiera dech w piersiach. Nad brzegiem jeziora jest położone schronisko górskie. Prawie do samego celu prowadzi wygodna asfaltowa droga. Można tutaj dotrzeć nawet z dzieckiem w wózku.
  • Atrakcje dla dzieci w Zakopanem – co robić z dziećmi w Zakopanem, gdy pada deszcz? Odwiedźcie miejsca dedykowane najmłodszym. Są wśród nich m.in. Illusion House Zakopane, sala zabaw Park Harnasia przy Krupówkach, Termy Zakopiańskie z basenami wypełnionymi ciepłą wodą, linowy plac zabaw Naboo, grawitacyjna zjeżdżalnia pontonowa na Gubałówce, Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, Dom do góry nogami czy przyjazne dzieciom muzeum Be Happy.

Jak dojechać?

Samochód

Jadąc od strony Krakowa najlepiej kierować się drogą E77, a następnie drogą wojewódzką 958w kierunku Drogi Zubka.

Odległość od Warszawy - 411 km, od Krakowa - 112 km, od Wrocławia - 371 km.

Pociąg i autobus

Najlepiej dojechać do Zakopanego (połączenie kolejowe i autobusowe m.in. z Krakowem i Warszawą) i tam przesiąść się do busa prywatnego przewoźnika w kierunku Kościeliska.

Adres

Rezydencja Gubałówka
ul. Butorów 6
34-511 Kościelisko

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

Rezydencja Gubałówka Sp. z o.o. sp. k.
Aleje Jerozolimskie 89/43
02-001 Warszawa
NIP: 7361726673
Opinie

Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Rezydencja Gubałówka Sp. z o.o. sp. k., Aleje Jerozolimskie 89/43, 02-001 Warszawa, NIP: 7361726673

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Rezydencja Gubałówka. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

Techniczny proces płatności realizowany jest przez zewnętrznych operatorów płatności, na zasadach opisanych ich regulaminami. Operatorzy płatności są odpowiedzialni za jego realizację oraz rozpatrywanie reklamacji użytkowników. W przypadku problemów z procesem płatności użytkownik może też zwrócić się o wsparcie do Biura Obsługi Klienta Triverna, celem uzyskania pomocy. Po pomyślnym opłaceniu usługi hotelowej przy wykorzystaniu technicznych funkcjonalności zapewnianych przez operatorów płatności lub korzystania ze Środków Triverna, płatność taka jest otrzymywana przez Triverna i przekazywana do Hotelu i w tym zakresie podmiotem odpowiedzialnym za proces płatności i reklamacje jest Triverna. Prosimy o przekazywanie reklamacji na adres: reklamacje@triverna.pl.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

Triverna
Triverna to ekskluzywny klub hotelowy ze starannie dobranymi ofertami w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Korzystając z naszego Klubu masz pewność, że oferowane promocje są unikalnymi okazjami. Możesz zaoszczędzić nawet do 70%.Serwis triverna.pl używa cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania - zapoznaj się z naszą polityką prywatności.