Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania w godz. 7:30-10:30
  • Codzienne obiadokolacje w godz. 17:00-19:00
  • 1 godz. gry w bilard
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Hotel z prywatną plażą nad Zalewem Zegrzyńskim
  • W pakiecie codzienne śniadania oraz obiadokolacje
  • Oferta dla gości Triverna zawiera godzinę bezpłatnej gry w bilard
  • Hotel udostępnia siłownię, boisko, plac zabaw, salę zabaw i miejsce do grillowania
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Hotel Parasol ulokował się na brzegu Zalewu Zegrzyńskiego, posiada prywatną plażę, molo oraz przystań i gości może przyjmować nie tylko drogą lądową, ale także wodną. W hotelu znajduje się własna restauracja, a wokół niego sporo terenu zielonego, umożliwiającego odpoczynek na świeżym powietrzu. Hotel w całości jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, oferuje wiele udogodnień dla dzieci.

  Klimatyzowane pokoje z widokiem na jezioro zapewnią wyjątkowy wypoczynek. W naszej ofercie znajdują się pokoje 2-osobowe z prywatną łazienką oraz możliwością dwóch dostawek. W pokojach na Gości czeka sofa, a także przestrzeń do pracy z biurkiem. Na wyposażeniu pokoju zestaw do parzenia kawy (z czajnikiem), telewizor, sejf oraz internet bezprzewodowy.

  Restauracja Parasol oferuje kulinarną podróż po różnych zakątkach świata – od klasycznej kuchni polskiej, przez specjały kuchni europejskiej, aż po doświadczenia związane z potrawami fusion. Restauracja szczyci się pasją swoich kucharzy oraz wysoką jakością używanych produktów. W naszej ofercie znajdują się codzienne śniadania i obiadokolacje. Dla dzieci dodatkowo w południe serwowana jest zupa.

  Wyposażenie hotelu pozwala aktywnie spędzać czas dzieciom i dorosłym, także na zewnątrz. Przygotowano prywatną plażę z leżakami, plac zabaw, miejsce do grillowania, siłownię, salę zabaw na wypadek niepogody. Jest także pole namiotowe.

  Lokalizacja

  Hotel Parasol znajduje się bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego, nieopodal Warszawy.

  Atrakcje

  Nieporęt znajduje się bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim, jedynie 25 km od centrum Warszawy i 11 km od granic stolicy. Zalew Zegrzyński jest zbiornikiem retencyjnym utworzonym na Narwi, szeroko wykorzystywanym do celów rekreacyjnych oraz jako rezerwuar wody pitnej dla aglomeracji warszawskiej. Zbiornik otoczony jest lasami sosnowymi oraz połączony z Narwią, Bugiem i Wisłą, znajdują się przy nim liczne ośrodki sportów wodnych. Wokół Jeziora Zegrzyńskiego poprowadzono 12 szlaków rowerowych o łącznej długości ponad 350 km.

  Sama miejscowość Nieporęt, będąca teraz jednym z głównych miejsc rekreacji mieszkańców Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim, szczyci się długą historią, a nawet niegdysiejszym posiadaniem praw miejskich. Na przełomie XIV i XV wieku istniała tu znaczna osada bartnicza, która prawa miejskie otrzymała w 1484 roku od księcia mazowieckiego Bolesława V. Miejsce jest związane z królami Polski – po przeniesieniu przez Zygmunta III Wazę siedziby królewskiej z Krakowa do Warszawy, właśnie w Nieporęcie zorganizowano dwór myśliwski. Tutaj też, w dworze Wazów, Jan Kazimierz dowiedział się o obraniu go królem Polski. Ten sam władca zlecił budowę tutejszego kościoła, jako wotum dziękczynnego po zwycięstwie nad Szwedami.

  Współcześnie Nieporęt stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania okolic Zalewu Zegrzyńskiego, ale także samej Warszawy. Warto odwiedzić:

  • Rezerwat przyrody Wąwóz Szaniawskiego – znajduje się nad brzegiem Zalewu Zegrzyńskiego (8 km od hotelu) i jest jednym z najmniejszych leśnych rezerwatów na Mazowszu. Obejmuje teren uroczego wąwozu o stromych zboczach, oferuje malowniczą panoramę na dolinę rzeczną oraz utworzony w niej zbiornik. Nazwa rezerwatu pochodzi od nazwiska Jerzego Szaniawskiego, który był właścicielem znajdującego się tutaj dworku. Nieopodal znajduje się także kolejny leśny rezerwat przyrody – Jadwisin, stanowiący pozostałość dawnej Puszczy Serockiej. Na terenie rezerwatu znajduje się XIX-wieczny pałac neorenesansowy, należący w przeszłości do Radziwiłłów.
  • Serock – miasteczko leżące po drugiej stronie zalewu, 11 km od Hotelu Parasol, naprzeciw ujścia Bugu do Narwi. Zachował się w nim średniowieczny układ urbanistyczny z rynkiem i ratuszem. Z rozkazu Napoleona I w Sierocku rozpoczęto wznoszenie fortyfikacji, twierdzę rozbudowywano do 1811 roku. W miejscowości tej gościł Pablo Picasso, który zatrzymał się tu na zaproszenie małżeństwa Syrukusów. Niestety dom, w którym nocował światowej sławy artysta, został rozebrany w maju 2020 roku przez nowego właściciela. W innym natomiast, istniejącym budynku znajduje się Izba Pamięci i Tradycji Rybackich, która w przystępnej, multimedialnej formie przedstawia w pigułce także historię okolicy.
  • Rezerwat przyrody Ławice Kiełpińskie – 15 km na południe, w dolinie Wisły w 1998 roku utworzono rezerwat, obejmujący obszar wysp, piaszczystych łach oraz dzikich brzegów Wisły. Pozwala nacieszyć się przyrodą, obserwować ptactwo oraz odbyć przyjemną wycieczkę rowerową.
  • Miejsce pamięci Palmiry – już na drugim brzegu Wisły, nieco ponad 30 km od hotelu, znajduje się miejsce pamięci narodowej, upamiętniające ofiary masowych egzekucji przeprowadzonych przez Niemców w czasie II wojny światowej na terenie Puszczy Kampinoskiej.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Wyjeżdżając z Warszawy można kierować się na Białołękę, Marki lub Legionowo. Nieporęt znajduje się w południowej części Zalewu Zegrzyńskiego, ul. Zegrzyńska prowadzi wzdłuż brzegu zbiornika na wschód od drogi nr 61, łączącej Pułtusk z Legionowem.

  Odległość od Warszawy – 15 km, Krakowa – 320 km, Łodzi – 160 km.

  Pociąg i autobus

  Hotel Parasol znajduje się zaledwie 900 m od stacji kolejowej Nieporęt, na którą regularnie dojeżdżają pociągi SKM.

  Adres

  • Hotel Parasol
  • Ul. Zegrzyńska 10e
  • 05-126 Nieporęt
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: MCGERARD Gerard Kolanowski, ul. Nadarzyńska 67, 05-230 Kobyłka, NIP: 1250031692

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Parasol. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Udogodnienia:
  Standard: