Terme Snovik****

Oferta kończy się za : 1 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Codzienne obiadokolacje
  • W soboty słoweńska kolacja z tradycyjnymi lokalnymi smakami
  • Dostęp do pitnej leczniczej wody termalnej
  • 2x na pobyt całodziennie wejście do krytych i odkrytych basenów termalnych (baseny zewnętrzne są otwarte od połowy czerwca do połowy września)
  • Nocne pływanie w środy, piątki i soboty
  • Grupowe ćwiczenia w wodzie z trenerem
  • Dostęp do zewnętrznej siłowni
  • Różne zajęcia zgodnie z codziennym programem animacyjnym
  • Dostęp do strefy saun (1x dziennie)
  • Codzienne okłady Kneippa na ciało
  • 10% zniżki na usługi wellness
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 10:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Najwyżej położone baseny termalne w Słowenii, możliwość picia leczniczej wody
  • Malownicza górska okolica, kompleks powstał na skraju lasu
  • Możliwość korzystania z zespołu wewnętrznych i zewnętrznych basenów termalnych (2x na pobyt całodniowe wejście dla każdej z osób) oraz strefy saun
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 7:30 do 10:00 oraz obiadokolacje w formie bufetu w godz. 19:00-21:00. W soboty słoweńska kolacja z tradycyjnymi lokalnymi smakami
  • Dostęp do zewnętrznej siłowni
  • Hotel z licznymi atrakcjami dla aktywnych i ceniących kontakt z naturą. Różne zajęcia zgodnie z codziennym programem animacyjnym
  • Strefa SPA & Wellness w hotelu. 10% zniżki na usługi wellness
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-13 lat: 113 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Brak dostawek dla osób powyżej 13 lat
  • Łóżeczko niemowlęce: 71 zł/doba
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 55 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Terme Snovik**** to powstały wśród malowniczej przyrody na skraju lasu kompleks basenów termalnych, pokoi i apartamentów. Okna z kojącym widokiem na zieloną dolinę i otaczające góry pozwolą w pełni odpocząć, a budynki wykonane z naturalnych materiałów uczynią ten pobyt komfortowym i harmonijnym. Poznaj baseny termalne położone najwyżej w całej Słowenii.

  Kompleks Terme Snovik**** oferuje wygodne 2-osobowe pokoje z widokiem na góry oraz przestronne i komfortowe apartamenty przystosowane do pobytu od 2 do nawet 5 lub 6 osób. Apartamenty poza sypialniami posiadają także pokoje dzienne z aneksami kuchennymi i rozkładanymi sofami. To bardzo wygodne miejsce na rodzinny pobyt. Z wszystkich okien rozpościera się kojący widok zalesionych gór. W każdym pokoju i apartamencie znajduje się oczywiście telewizor oraz dostęp do WiFi, a także prywatna łazienka z kabiną prysznicową, toaletą i bidetem, suszarką do włosów.

  Hotelowa restauracja Potočka posiada szeroki wybór dań lokalnych i sezonowych. Jej specjalnością jest przyrządzany na różne sposoby pstrąg Tuhinj, hodowany w rzece Nevljica. Ponadto każdego poranka i wieczoru organizowane są tutaj śniadania i obiadokolacje w formie smacznego, urozmaiconego i przyjemnie wyeksponowanego bufetu.

  Wyróżnikiem hotelu są baseny termalne wypełnione leczniczą wodą bogatą w wapń i magnez oraz inne dobroczynne minerały. Woda nadaje się do picia i kąpieli, ma dobry wpływ na skórę, kości i trawienie. Kompleks basenów składa się z krytego i odkrytego basenu z naturalną trawiastą plażą. Temperatura wody w krytym basenie sięga 32 st.C, a w zewnętrznym od 26 do 28 st.C. Basen ze zjeżdżalniami to prawdziwy raj dla dzieci i dorosłych.

  Kolejnym miejscem odprężenia i relaksu jest centrum odnowy biologicznej Terme Snovik. Oferowanych w nim jest kilka rodzajów usług wellness dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Można skorzystać m.in. z różnych rodzajów masaży, sauny fińskiej, tureckiej i lodowej, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, dobroczynnych okładów oraz przeciwbólowej fizjoterapii.

  W Terme Snovik**** możesz zapoznać się z filozofią naturalnego uzdrawiania ludzi Sebastiana Kneippa, który wyleczył się z gruźlicy dzięki kąpielom w zimnym Dunaju. Kneipp zdefiniował pięć filarów niezbędnych dla utrzymania zdrowia ciała i umysłu: woda, zioła, ćwiczenia, dieta i zdrowy tryb życia. W przyjaznych dla ludzi i środowiska Termach Snovik łatwo będzie za tym podążać. Unikatową atrakcją jest ścieżka Kneippa, dzięki której można boso spacerować po różnych typach naturalnego podłoża. Małe mięśnie stóp wzmocnią się tam dzięki chodzeniu po trawie, korze, ziemi, piasku, kamieniach czy brodzeniu w strumieniu. Mająca 3,2 km ścieżka Kneipp Barefoot Trail jest wielokrotnie nagradzanym najlepszym szlakiem tematycznym.

  Lokalizacja

  Terme Snovik**** to kompleks położony w północnej Słowenii u podnóża Alp Kamnickich, 30 km na północ od Lubljany.

  Atrakcje

  Termy Snovik położone są w malowniczej zielonej i pagórkowatej okolicy, która sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Sąsiednie wzgórza i doliny zachęcają do spacerów i przejażdżek rowerowych, podczas których można odkryć piękno dziewiczej przyrody. Przez cały rok organizowane są tutaj piesze wycieczki z przewodnikiem, wizyty w gospodarstwie degustacyjnym oraz nocne wędrówki z pochodniami.

  Termy położone są u stóp Alp Kamnickich – najbardziej na wschód wysuniętego łańcucha Alp Wschodnich. Ich górne partie są strome, poszarpane i przekraczają 2500 m n.p.m. Łagodniejsze zbocza tworzą ten łańcuch od strony południowej.

  10 km od term położona jest miejscowość Kamnik – siedziba gminy i jedno z najstarszych miast Słowenii, wzmiankowane już w 1229 r. Obecnie to w dużej mierze ośrodek przemysłowy, ale trudno nie dać się urzec jego malowniczemu położeniu oraz zabytkom – ruinom dwóch średniowiecznych zamków, XVI-wiecznemu zamkowi Zaprice Grad oraz kompleksom sakralnym.

  Zaledwie 30 km na południe znajduje się pełna atrakcji krajoznawczo-kulturalnych stolica kraju, Lubljana, gdzie można spacerować wzdłuż malowniczo zaaranżowanego koryta rzeki Lublanicy, wyjechać kolejką na wzgórze zamkowe czy przysiąść w jednej z przyjemnych kawiarni lub restauracji. Miasto poza kilkoma zabytkami posiada też wiele skwerów i terenów parkowych, dzięki czemu w 2016 r. została ogłoszona Zieloną Stolicą Europy.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Do północnej Słowenii najlepiej dojechać przez Austrię (drogą na Graz, a następnie Maribor). Z Mariboru dalej autostradą w kierunku Lubljany, aż do zjazdu na Kamnik. 8 km przed Kamnikiem, jadąc wąską malowniczą drogą, w miejscowości Potok, należy skręcić w prawo na północ (jest niewielka brązowa tabliczka Snovik). Obiekt znajduje się 1 km dalej.

  Odległość od Warszawy – 1020 km, Krakowa – 790 km, Wiednia – 350 km, Lublany – 30 km.

  Pociąg i autobus

  Do Term Snovik można dojechać lokalnym słoweńskim autobusem z Kamnika, gdzie znajduje się także stacja kolejowa (10 km od obiektu).

  Adres

  • Terme Snovik
  • Snovik 7
  • 1219 Laze v Tuhinju
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Terme Snovik - Kamnik d.o.o., Molkova pot 5, 1241 Kamnik, NIP: SI77293690

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Terme Snovik. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria