Strona główna > Designerskie Baseny

Promocję przegląda właśnie 24 osoby

Elbląg, Warmińsko - Mazurskie

Hotel Młyn Aqua SPA****

Oferta kończy się za: 2 dni

Wybierz datę przyjazdu

Legenda (najedź):

Wybierz datę wyjazdu

Legenda (najedź):

Wybierz pokój

Pozostało 5 pokoi!Il. pokoi
Osób
Dzieci
Niemowląt

CENA JUŻ OD za noc dla 2 osób:
Suma:
249
Oszczędność:
111
Rabat:
31
%

Zaloguj się by dodać do ulubionych.

Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
97%
97% użytkowników rekomenduje obiekt
8.4
/10
Średnia ocena naszych Klientów

Warto wiedzieć

 • Luksusowy hotel urządzony w Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego
 • Atrakcyjne Aqua SPA z basenem, saunami i jacuzzi
 • Komfortowe, klimatyzowane pokoje - dla gości podróżujących z TRIVERNĄ w części 4*
 • W pakiecie śniadania
 • Korzystanie z Aqua SPA, stołu bilardowego, pokoju zabaw i placu zabaw z trampoliną
 • Możliwość wypożyczenia rowerów
 • Na miejscu w hotelu możliwość dokupienia kolacji w Wieżyczce Widokowej Bardziej we Dwoje
 • Rabat w ośrodku narciarskim Góra Chrobrego oddalonym 1 km od obiektu
 • Niemowlę / dziecko do lat 3 gratis, łóżeczko dostępne bezpłatnie (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
 • Dostawka dla dziecka w wieku 4-10 lat: 40 zł za dobę (ze świadczeniami)
 • Dostawka dla osoby powyżej 10 lat: 75 zł za dobę (ze świadczeniami)
 • Hotel akceptuje zwierzęta domowe (wyłącznie w pokojach 3*)
 • Minimalna długość pobytu 3 dni (2 noclegi)

Opis

Hotel Młyn*** Aqua SPA oraz Hotel Młyn Biblioteka**** znajdują się w Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego w Elblągu pochodzącym z XIX wieku, który nosił niegdyś nazwę Strauchmühle, czyli Młyn Krzaczasty. Hotel mieści się w zielonej części miasta: między Parkiem Dolinka a Lasem Bażantarnia. Lokalizacja ta ceniona jest przez gości, którzy lubią biegać lub spacerować. Bezpośrednio obok Hotelu biegnie Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo oraz Pomorska Droga Świętego Jakuba.

Hotel Młyn oferuje swoim gościom zakwaterowanie w 28 pokojach *** oraz 20 pokojach ****. Pokoje *** znajdują się w Zabytkowym Zespole Młyna Wodnego, gdzie znajduje się również restauracja i recepcja. Pokoje **** znajdują się w relokowanym ze Starówki budynku zabytkowej Biblioteki, w którym również mieści się Aqua SPA. Oba obiekty łączy podziemny tunel.

Pokoje ****, które przygotowano dla gości z Triverny wyposażone zostały w: klimatyzację, czajnik, zestaw herbaciany, lodówkę, sejf, TV, telefon, Internet Wi-Fi oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Zaplecze rekreacyjne hotelu Młyn to m.in.: basen z atrakcjami wodnymi i brodzikiem ze zjeżdżalnią i parasolem wodnym, sauna sucha, łaźnia parowa i jacuzzi. Goście mogą skorzystać również z bogatego wyboru masaży, m.in. moment for us, time together, gorącymi kamieniami, miodem, lomi lomi.

W stylowej, klimatyzowanej, dwupoziomowej restauracji z antresolą serwowane są wyśmienite dania kuchni regionalnej i europejskiej, które z pewnością zaspokoją różnorodne upodobania kulinarne gości. Restauracja serwuje rozmaite potrawy do wyboru z karty, jak również śniadanie w formie bufetu. Obiekt zapewnia suchy prowiant na lunch. W ciepłych miesiącach do dyspozycji gości również ogródek letni.

Dla najmłodszych gości hotel przygotował pokój zabaw dla dzieci z domkiem Kubusia Puchatka i zewnętrzny plac zabaw. Na życzenie rodziców hotel udostępnia: łóżeczko lub pościel dziecięca do łóżka rodziców, wanienkę, zatyczki do kontaktów, czajniki, nocniczek, puzzle, gry i książeczki, a nawet wózek-spacerówkę.

Lokalizacja

Hotel Młyn mieści się w zielonej części miasta: między Parkiem Dolinka a Lasem Bażantarnia lokalizacja hotelu ceniona jest przez gości, którzy lubią biegać lub spacerować. Bezpośrednio obok Hotelu biegnie Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo oraz Pomorska Droga Świętego Jakuba.

Atrakcje

Miasto Elbląg leży na styku dwóch krain geograficznych: depresyjnych Żuław Wiślanych, przypominających krajobraz Holandii oraz Wysoczyzny Elbląskiej, która pocięta jarami wznosi się nad wodami Zalewu Wiślanego.

Ogromne zróżnicowanie krajobrazu Elbląga i okolic umożliwia uprawianie różnych form wypoczynku. Elbląg jest dynamicznie rozwijającym się miastem grodzkim, ośrodkiem przemysłowym, akademickim i kulturalnym, atrakcyjną bazą wypadową dla turystów. Jest świetnym przystankiem w drodze na Mazury lub do miejscowości położonych nad morzem, na Mierzei Wiślanej.

W Elblągu bierze swój początek Kanał Elbląski, unikatowy zabytek techniki, z systemem pięciu pochylni, wiodący m.in. przez Jezioro Drużno - rezerwat ptactwa wodnego. Dla miłośników wędrówek pieszych urokliwa Bażantarnia z ciekawymi trasami spacerowymi.

Na turystów czeka również Starówka Elbląska z historycznym układem urbanistycznym, podzamczem, zespołem klasztornym i szpitalnym, z charakterystyczną dla Elbląga Ścieżką Kościelną, z zespołem zrekonstruowanych kamieniczek. Teren Starego Miasta to eldorado dla badaczy przeszłości, największy poligon architektoniczny w Europie. Wydobyte przez archeologów przedmioty lub ich fragmenty trafiają do elbląskiego muzeum.

Na Starym Mieście znaleźć można wiele atrakcji turystycznych m.in. budowle gotyckie: katedra pw. Św. Mikołaja, Centrum Sztuki - Galeria El, Brama Targowa. Będąc w Elblągu warto odwiedzić także Muzeum w Elblągu i Bibliotekę Elbląską.

Jak dojechać?

Samochód

Przez Elbląg prowadzi trasa S7, którą najłatwiej dojechać do miasta. Jadąc od strony Warszawy należy zjechać na węźle Elbląg Wschód w ul. Pasłęcką, a następnie na rondzie skręcić w prawo w ul. Rawską, która później przechodzi w Łęczycką i Bema. Należy skręcić w prawo w ul. Kościuszki, po przejechaniu ok. 1,5 km po prawej stronie ulicy znajduje się wjazd na teren Hotelu Młyn.

Odległość od Warszawy wynosi ok. 285 km, a od Trójmiasta - 60 km.

Pociąg i autobus

Do Elbląga można dojechać pociągiem m.in. z Trójmiasta, Szczecina, Olsztyna, czy Białegostoku. Hotel Młyn znajduje się w odległości ok. 3 km. od dworca PKP.

Adres

Hotel Młyn Aqua SPA
ul. Kościuszki 132
82-300 Elbląg

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

Hotel Młyn w Elblągu Sp. z o.o.
ul. Tadeusza Kościuszki 132
82-300 Elbląg
NIP: 5783117501

Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
97%
97% użytkowników rekomenduje obiekt
8.4
/10
Średnia ocena naszych Klientów
Oferta zawiera
 • Codzienne śniadania (bufet)
 • Nielimitowane korzystanie z Aqua SPA: basen z atrakcjami, brodzik, sauna sucha, łaźnia parowa i jacuzzi
 • Korzystanie ze stołu bilardowego
 • Plac zabaw z trampoliną
 • Korzystanie z pokoju zabaw dla Dzieci
 • Internet Wi-Fi
 • Podatek VAT
 • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00
Oferta nie zawiera
 • Parking
 • Pozostałe usługi hotelu
Warunki rezygnacji

Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.