Hotele w najlepszych cenach w elastycznej ofercie z możliwością anulowania

W odpowiedzi na niepewność spowodowaną epidemią koronawirusa wprowadziliśmy szereg zmian w ofertach prezentowanych w serwisie. Wszystko po to by dać Ci możliwość bezpiecznego planowania przyszłych podróży. Wiemy, że kochasz podróże i chcesz cieszyć się najlepszą ceną, dlatego przygotowaliśmy nową kategorię ofert - z możliwością anulowania rezerwacji i wykorzystania wpłaconych środków na inną rezerwację w naszym serwisie.

Zobacz czym się różnią i co dzięki nim zyskujesz!

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz anulować rezerwację bez podawania przyczyny
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania, pozostałą kwotę należy opłacić do 7 dni przed przyjazdem
  • anulując rezerwację otrzymasz od nas Środki Triverna, które możesz wykorzystać na inną rezerwację w serwisie, pamiętaj Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę

Zobacz wszystkie oferty Zwrot na Środki Triverna

Jednocześnie nadal masz wybór, możliwość skorzystania z ofert bezzwrotnych w najkorzystniejszych cenach. Szczegóły znajdziesz zawsze w sekcji Warunki rezygnacji przy każdej ofercie.

Poznaj szczegółowe warunki rezygnacji dla każdej kategorii ofert

Oferta Zwrot na Środki Triverna
  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację w dowolnym hotelu w serwisie, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
Oferta Bezzwrotna

Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.

Zapoznaj się z regulaminem wykorzystania środków

Jak to działa w praktyce – zobacz przykład

Jeśli masz rezerwację rozpoczynającą się 20 czerwca, to:

  • do 13 czerwca do godziny 23:59 musisz opłacić pełną wartość rezerwacji (jeśli w momencie jej dokonywania opłaciłeś 25% jej wartości) – w przeciwnym wypadku rezerwacja będzie anulowana
  • do 13 czerwca do godziny 23:59 możesz anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości wpłaconej kwoty