Hotele w najlepszych cenach w elastycznej ofercie z możliwością anulowania

Epidemia koronawirusa pokazała, że życie może być nieprzewidywalne. Dlatego w tych niepewnych czasach, chcemy dać Ci możliwość bezpiecznego planowania przyszłych podróży. Dzięki nowej kategorii ofert z elastycznymi warunkami anulowania masz pewność, że możesz zmienić plany bez podawania przyczyny. Zmieniamy się dla Ciebie!

Triverna gromadzi dla Ciebie atrakcyjne oferty polskich Hoteli, zapewniając Ci nowe, elastyczne warunki anulacji. Jednocześnie nadal masz wybór: możliwość skorzystania z ofert bezzwrotnych w najkorzystniejszych cenach.

Oferty Elastyczne – Zwrot na Środki Triverna – bez obaw planuj wyjazd dzięki pewności, że możesz odwołać rezerwację bez podawania przyczyny:

 • do 7 dni przed przyjazdem możesz w pełni bezkosztowo anulować rezerwację
 • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
 • anulując rezerwację otrzymasz od nas Środki Triverna, które możesz wykorzystać na dowolną rezerwację w serwisie (w Hotelach, które biorą udział w akcji Zwrot na Środki – pracujemy, by było ich jak najwięcej). Na ich wykorzystanie masz aż rok.

Uwaga! W niektórych specjalnych ofertach z możliwością anulowania, wykorzystanie środków może być ograniczone do wybranego hotelu. Sprawdzaj szczegóły w Warunkach Rezygnacji każdej z ofert.

Zobacz wszystkie oferty z możliwością anulowania

Poznaj szczegółowe warunki zwrotu w ofercie Zwrot na Środki Triverna

 • W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji.
 • W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
 • W przypadku opłacenia 25% wartości rezerwacji pozostałe 75% należy opłacić do 10 dni przed terminem przyjazdu.
 • W przypadku nieopłacenia pełnej wartości rezerwacji do 10 dni przed przyjazdem, rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
 • Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach biorących udział w akcji Zwrot na Środki, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
 • Środki Triverna nie są kartą płatniczą, ani nie są instrumentem pieniądza elektronicznego w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa i w żadnym przypadku nie podlegają wymianie na gotówkę.

Zapoznaj się z regulaminem wykorzystania środków

Jak to działa w praktyce?

Jeśli masz rezerwację rozpoczynającą się 20 czerwca, to:

 • do 10 czerwca do godziny 23:59 musisz opłacić pełną wartość rezerwacji (jeśli w momencie jej dokonywania opłaciłeś 25% jej wartości) – w przeciwnym wypadku rezerwacja będzie anulowana
 • do 13 czerwca do godziny 23:59 możesz anulować rezerwację i otrzymać 100% jej wartości