Strona główna
Hotele: Kołobrzeg
Apartamenty Balticon Polanki Park

Ta oferta wygasła i nie jest już dostępna. Poniżej znajdziesz obiekty w zbliżonej lokalizacji oraz o podobnym standardzie.

Apartamenty Balticon Polanki Park 

Kołobrzeg, Zachodniopomorskie

Wybierz daty pobytu i pokój

krok 1. Wybierz datę przyjazdu
krok 2. Wybierz datę wyjazdu
krok 3. Wybierz pokój
Apartamenty Balticon Polanki Park położone są w Kołobrzegu
Opis
Jak dojechać?
Opinie
Zobacz podobne obiekty
Marine Hotel
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 2 dni
od 642
za noc za pokój 2-os.
Hotel Diva Spa
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 2 dni
od 329
za noc za pokój 2-os.
SU Bałtyk
2 posiłki w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 2 dni
od 600
za noc za pokój 2-os.
Diune Hotel***** & Resort by Zdrojowa
Śniadanie w cenie
Oferta kończy się za 2 dni
od 333
za noc za pokój 2-os.
Factory Resort
Śniadanie w cenie
Oferta kończy się za 2 dni
od 304
za noc za pokój 2-os.
Sun & Snow Osiedle Bursztynowe
Bezpłatna anulacja
Oferta kończy się za 2 dni
od 210
za noc za pokój 4-os.

Opis:

Udogodnienia w obiekcie:

Basen krytyBasen kryty
Brodzik dla dzieciBrodzik dla dzieci
JacuzziJacuzzi
SaunaSauna
Bar / restauracjaBar / restauracja
Sala zabaw dla dzieciSala zabaw dla dzieci
Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci
Ogród / ParkOgród / Park
Plac zabaw dla dzieciPlac zabaw dla dzieci
SiłowniaSiłownia
Pobyt z pupilemPobyt z pupilem
WindaWinda
ParkingParking
Płatność kartąPłatność kartą

Lokalizacja:

Apartamenty Balticon Polanki Park zlokalizowane są w Kołobrzegu, w województwie zachodniopomorskim. W odległości około 350 m od plaży, w sąsiedztwie Parku Nadmorskiego.

Atrakcje:

Kołobrzeg to jedno z najbardziej znanych miast uzdrowiskowych nad polskim morzem. Posiada wyjątkowy mikroklimat, czyste powietrze, źródła solankowe i złoża borowiny. Malownicze krajobrazy oraz tutejsza flora i fauna niezmiennie zachwycają przez cały rok. Dzięki temu Kołobrzeg stanowi świetną i cenioną lokalizację na wypoczynek i odnowę. Fani sportów wodnych mogą skorzystać m.in. z oferty szkółek windsurfingu.

Kołobrzeg jest aktualnie czwartym największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Leży w dolinie rzeki Parsęty, która oddziela Wybrzeże Słowiński od Wybrzeża Trzebiatowskiego. Był jedną z najstarszych osad na Pomorzu Zachodnim. Niestety 95% miasta uległo zniszczeniu w wyniku bitwy o Kołobrzeg w 1945 roku. W 1967 roku Kołobrzeg otrzymał formalnie status uzdrowiska, choć pierwszy zakład leczniczy powstał tu już w 1803 roku.

Atrakcje Kołobrzegu:

  • Ekopark Wschodni – wyjątkowo atrakcyjna część wybrzeża. Różnorodny przyrodniczo teren jest położony bezpośrednio wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Przebiega przezeń niebieski szlak turystyczny. W lesie znajdują się liczne tereny podmokłe, pomniki przyrody oraz trasy piesze i rowerowe.
  • Latarnia morska – architektoniczna wizytówka miasta. Latarnia w Kołobrzegu powstała w 1945 roku w miejscu dawnej latarni w forcie Ujście. Jej wysokość wynosi 26 metrów. Z budowli można podziwiać piękną panoramę okolicy i morza. Światło latarni widoczne jest z 30 km.
  • Molo – jedno z najbardziej znanych w Polsce. Ma 220 metrów długości i oferuje przepiękny widok na morski horyzont. Tutaj można przywitać i pożegnać się z Bałtykiem. Z mola w każdą stronę wiedzie nadmorska promenada.
  • Ratusz neogotycki z XIX w. – centrum nowej „starówki” Kołobrzegu. Wyglądem przypomina średniowieczny zamek z wieżami i strzelniczymi blankami. Wewnątrz znajduje się Galeria Sztuki Współczesnej, w podziemiach o gotyckich sklepieniach mieści się kawiarnia, wokół sporo punktów gastronomicznych. Centrum Kołobrzegu zachowało zabytkowy układ ulic, ale architektura jedynie udaje starą zabudowę.
  • Fortyfikacje twierdzy – znajdują się w różnych miejscach miasta. Kołobrzeg od XVII do XIX wieku miał charakter miasta-twierdzy. Wówczas zbudowano największe fortyfikacje. Również w czasie II wojny światowej Kołobrzeg pełnił rolę obronną.
  • Muzeum Oręża Polskiego – istnieje od 1963 r. Są w nim prezentowane unikalne i bogate zbiory militariów, od czasów wczesnego średniowiecza do współczesności, ułożone w porządku chronologicznym.

Jak dojechać?

Samochód

Jadąc samochodem należy kierować się na Koszalin i Kołobrzeg. Po wjeździe do miasta należy kierować się ul. Koszalińską, która następnie przechodzi w ul. Kamienną i dalej Młyńską. Po przejechaniu dwóch mostów należy na rondzie zjechać w ul. Wolności (kierunek Dźwirzyno), na następnym rondzie w prawo w ul. Jedności Narodowej. Po przejechaniu ok. 1,4 km należy skręcić w lewo w ul. Wylotową, a następnie w prawo w ul. Muszelkową, przy której znajduje się obiekt.

Odległości: 45 km od Koszalina, 135 km od Szczecina oraz 505 km od Warszawy.

Pociąg i autobus

Kołobrzeg posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem, Szczecinem, a nawet Krakowem. Apartamenty Balticon Polanki Park znajdują się ok. 2,5 km. od dworca PKP.

Adres

Apartamenty Balticon Polanki Park
ul. Muszelkowa 1E lok.U2
78-100 Kołobrzeg

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

Balticon Sp. z o. o.
ul. Muszelkowa 1 E lok. U2
78-100 Kołobrzeg
NIP: 6711816383
Opinie

Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

Triverna
Triverna to ekskluzywny klub hotelowy ze starannie dobranymi ofertami w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Korzystając z naszego Klubu masz pewność, że oferowane promocje są unikalnymi okazjami. Możesz zaoszczędzić nawet do 70%.Serwis triverna.pl używa cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania - zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Jeżeli chcesz zmienić swoje ustawienia dotyczące plików cookies, kliknij [tutaj], aby otworzyć banner z ustawieniami.