Strona główna
Hotele: Darłowo
Centrum Zdrowia Jantar

Ta oferta wygasła i nie jest już dostępna. Poniżej znajdziesz obiekty w zbliżonej lokalizacji oraz o podobnym standardzie.

Centrum Zdrowia Jantar 

Darłowo, Zachodniopomorskie

Wybierz daty pobytu i pokój

krok 1. Wybierz datę przyjazdu
krok 2. Wybierz datę wyjazdu
krok 3. Wybierz pokój
Takie warunki są też w Polsce! Ośrodek z basenem tuż przy plaży
Opis
Jak dojechać?
Opinie
Zobacz podobne obiekty
Sea Collection by Marina Royale
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 590
za noc za pokój 2-os.
Domki Kropla Bałtyku
Oferta kończy się za 3 dni
od 589
za noc za pokój 5-os.
Hotel Jan Darłówko
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 2 dni
od 529
za noc za pokój 2-os.
Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 3 dni
od 449
za noc za pokój 2-os.
Hotel Shellter Resort & Spa
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 2 dni
od 489
za noc za pokój 2-os.
Mielno Hotel Boutique
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 3 dni
od 129
za noc za pokój 2-os.

Opis:

Udogodnienia w obiekcie:

AquaparkAquapark
Basen zewnętrznyBasen zewnętrzny
Brodzik dla dzieciBrodzik dla dzieci
JacuzziJacuzzi
SPASPA
MasażeMasaże
Zabiegi odnowy biologicznejZabiegi odnowy biologicznej
Bar / restauracjaBar / restauracja
Animacje dla dzieciAnimacje dla dzieci
Ogród / ParkOgród / Park
Plac zabaw dla dzieciPlac zabaw dla dzieci
Boisko sportoweBoisko sportowe
Kort tenisowyKort tenisowy
Pobyt z pupilemPobyt z pupilem
ParkingParking
Płatność kartąPłatność kartą
Przy plażyPrzy plaży

Lokalizacja:

Centrum Zdrowia i Rekreacji Jantar znajduje się tuż przy plaży w Darłówku Zachodnim – nadmorskiej dzielnicy Darłowa w województwie zachodniopomorskim.

Atrakcje:

Darłowo jest jedną z najważniejszych miejscowości turystycznych na polskim wybrzeżu. Spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających turystów. Rozłożyste, szerokie plaże nad spokojnym brzegiem Bałtyku przypadną do gustu osobom poszukującym miejsca na nadmorski wypoczynek. Sieć tras pieszo-rowerowych, w tym 10-kilometrowa trasa widokowa pomiędzy Bałtykiem a Jeziorem Kopań, z pewnością zaspokoi wymagania aktywnych piechurów, rowerzystów czy miłośników jazdy konnej. Z Darłowa można zorganizować jednodniowe wycieczki do innych nadmorskich kurortów – Ustka leży niecałe 40 km na wschód, do Mielna i Unieścia jest niespełna 50 km.

W Darłówku, czyli nadmorskiej części miasta, mieszczącej się u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku znajduje się jedyny w Polsce rozsuwany most wraz z zabytkową latarnią morską. Skupia wokół siebie handlowo-usługową część Darłowa. Znajdziemy tu liczne atrakcje dla dzieci, restauracje, kawiarnie, sklepiki z pamiątkami i wesołe miasteczko. Przy nabrzeżu ciągnącego się za mostem kanału portowego cumują turystyczne statki, nawiązujące swym wyglądem do epoki Wikingów, rybackie kutry, z pokładu których można kupić świeże ryby oraz przystanek tramwaju wodnego, którym można popłynąć w rejs.

Darłówko na stałe wpisało się w mapę organizowanych cyklicznie wydarzeń. Co roku w czerwcu do miasta zjeżdżają miłośnicy militariów na Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych. W lipcu, dzięki organizatorom Festiwalu Media i Sztuka, w Darłówku można spotkać znanych przedstawicieli świata mediów, kultury, sztuki czy sportu. Za to sierpień jest miesiącem, w którym odbywa się jedyny na polskim wybrzeżu festiwal reggae – Reggaenwalde.

Atrakcje Darłowa i Darłówka:

  • Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie – pochodzi z II połowy XIV wieku i był budowany przez 20 lat. Pierwotny zamek powstał na planie kwadratu z wysoką na 23 metry wieżą obronną. Następnie dobudowano skrzydła, pełniące nie tylko funkcje obronne, ale również powiększające przestrzeń życiową poszerzającego się dworu książęcego. Obecnie mieści się tutaj muzeum, gdzie można zobaczyć zabytki pomorskiej sztuki ludowej, zabytkowe rzeźby drewniane, sztukę sakralną, a także sztukę współczesnych artystów.
  • Latarnia morska – jest położona przy ujściu Wieprzy do Bałtyku, tuż przy wejściu do portu w Darłówku i została wybudowana w 1884 roku. Latarnia ma około 21 metrów wysokości. Na jej szczycie znajduje się nowoczesny mechanizm wskazujący drogę statkom. Mieści się tu także muzeum, w którym można poznać historię latarni oraz życie rybaków i mieszkańców Darłówka. Latem zaś są organizowane wystawy i wydarzenia kulturalne.
  • Port w Darłówku – obejmuje 3-kilometrowy odcinek Wieprzy i jest czynnym portem przeładunkowym, rybackim i wycieczkowym. Turystów najbardziej zaciekawi port wschodni, skąd wyruszają statki wycieczkowe oraz wyprawy rybackie na kutrach. W Darłówku Zachodnim zaś możemy podziwiać cumujące przy nabrzeżu jachty.
  • Wycieczka stylizowanym statkiem – ciekawą atrakcją dla dzieci i dorosłych będzie wyprawa statkami stylizowanymi na łodzie Wikingów i starodawne galeony. Rozpoczynają się one we wschodniej części portu rybackiego. Rejs trwa około 40 minut, a bilety można kupić bezpośrednio na nabrzeżu.
  • Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych – odbywa się od 1999 roku. Dokładnym miejscem zlotu jest „Patelnia” w Darłówku Wschodnim. Entuzjaści pojazdów militarnych mogą oglądać liczne czołgi, transportery, samochody i motocykle wojskowe.
  • Pomnik Rybaka – postawiony ku czci ludzi morza w 1919 roku. To fontanna, wokół cokołu rozstawione zostały cztery tablice z brązu, przedstawiające dzieje miasta. Znajduje się w pobliżu Ratusza.
  • Brama Kamienna – pozostałość obwarowań miejskich, dawniej towarzyszyły jej jeszcze trzy inne bramy – Nowa, Zamkowa i Wieprzańska. Bramę Kamienną znajdziesz przy ul. Powstańców Warszawskich.
  • Wyspa Łososiowa – to świetne miejsce na wypoczynek i spokojne spacery. Wyspa jest położona pomiędzy rzeką Wieprza a Kanałem Młyńskim i zajmuje około 2 ha. Znajduje się tutaj park z alejami spacerowymi, ławkami i placem zabaw dla dzieci. Latem można tutaj odpocząć w cieniu drzew. Około 250 m od wyspy jest usytuowany Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie, więc po jego zwiedzaniu można zajrzeć do parku.
Jak dojechać?

Samochód

Darłówko znajduje się na bałtyckim wybrzeżu między Koszalinem i Słupskiem. Drogą krajową nr 37 można dojechać w Darłowa, gdzie najwygodniej jest zjechać na rondzie w DW nr 205 (ul. Przemysłowa) i jechać nią do ronda z ul. Lotników Morskich, z którego trzeba zjechać ostatnim zjazdem, w kierunku morza. Następnie jechać ul. Lotników Morskich do końca, do ul. Zwycięstwa, skręcić w prawo i za chwilę w lewo w docelową ul. Józefa Muchy. Centrum Zdrowia i Rekreacji Jantar mieści się po prawej stronie pośród nadbrzeżnego lasu.

Odległość od Warszawy – 450 km, Krakowa – 720 km, Wrocławia – 450 km.

Pociąg i autobus

Choć w Darłowie znajduje się dworzec kolejowy, trzeba sprawdzać bieżącą siatkę połączeń, bo transport bywa zawieszany. Od 2017 roku przywrócono połączenie ze Sławnem, utrzymywane w okresie letnim. Najbliższy regularnie działający dworzec kolejowy znajduje się w Sławnie (25 km), kursują tam pociągi na linii Koszalin – Słupsk. Przez cały rok z tej miejscowości odjeżdżają autobusy PKS oraz busy lokalnych przewoźników do Darłowa.

Adres

Centrum Zdrowia Jantar
Józefa Muchy 4
76-150 Darłowo

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

Klub Wakacyjny sp. z o.o.
Józefa Muchy 4
76-150 Darłowo
NIP: 5262592725
Triverna
Triverna to ekskluzywny klub hotelowy ze starannie dobranymi ofertami w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Korzystając z naszego Klubu masz pewność, że oferowane promocje są unikalnymi okazjami. Możesz zaoszczędzić nawet do 70%.Serwis triverna.pl używa cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania - zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Jeżeli chcesz zmienić swoje ustawienia dotyczące plików cookies, kliknij [tutaj], aby otworzyć banner z ustawieniami.