Wybierz daty pobytu i pokój
Obiekt zweryfikowany
Obiekt Dwór Prezydencki spełnia standardy Triverna
Hotel Dwór Prezydencki to luksusowy XIX-wieczny dworek, który został pieczołowicie odrestaurowany i urządzony w nawiązaniu do swojej historii. Położony w spokojnej okolicy na wzgórzu, w centrum przynależącego do niego parku, otoczony jest starymi drzewami i zapewnia gościom ciszę i niczym nieograniczony spokój.
Hotel przygotował kilka rodzajów pokoi. Każdy z nich jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju – nawet w tej samej kategorii (np. wśród pokoi Deluxe mamy: pokój Hrabianki, Romantyczny, Pod Amorami, Cztery pory roku, Pod złotymi gwiazdami, Pod błękitnym niebem, Muzyczny).
Wszystkie pokoje są klimatyzowane, z dostępem do Wi-Fi, smart TV, sejfem, ekspresem do kawy, zestawem do parzenia kawy i herbaty, minibar.em W prywatnej łazience znajduje się prysznic, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafroki. Apartament ddoatkowo wyróżnia prywatne jacuzzi w pokoju.
W hotelu funkcjonuje restauracja Belle Epoque, w której serwowane jest starannie przygotowane przez szefa kuchni menu. Restauracja została już trzykrotnie nagradzana w plebiscycie kulinarnym Poland 100 Best Restaurants. Gościom hotelu jest codzienne podawane śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolacja z przystawką, zupą i daniem głównym.
Obiekt dysponuje elegancką strefą wellness i Ziołowym SPA. Można tu skorzystać z sauny suchej lub mokrej, z dodatkiem aromatycznych ziół. Na zewnętrznym tarasie przygotowano balię opalaną drewnem, w której relaks jest jeszcze przyjemniejszy dzięki widokom na dworski park. SPA oferuje zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne i bogaty wybór masaży.
W cenie otrzymujesz:
Doba hotelowa
15:00 - 11:00Oferta nie zawiera:
Warunki rezygnacji
Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.20 m2
maks. 2 osoby
25 m2
maks. 2 osoby
+ 1 dostawka
40 m2
maks. 2 osoby
Tarnowska starówka, zwana perłą polskiego renesansu, jest jednym z najpiękniejszych przykładów renesansowego układu architektonicznego polskich miast. Rynek, wytyczony w chwili lokacji miasta w 1330 r., otaczają kamienice, wzniesione w większości w XVI - XVIII w. Do najcenniejszych należą, znajdujące się w północnej pierzei, dwa renesansowe budynki z podcieniami, oznaczone numerami 20 i 21.
Ruiny zamku tarnowskiego na Górze św. Marcina. Dwa kilometry na południe od Tarnowa, w Tarnowcu, znajdują się resztki zamku założyciela (Spycimira) i późniejszych właścicieli miasta (Tarnowskich i ich następców). Zamek ten posiada burzliwe dzieje. Do dziś nie wiadomo jak rzeczywiście wyglądał, zachowały się tylko ruiny świadczące o jego wielkości.
Ziemię Tarnowską można poznawać podążając szlakiem zamków (np. największa barokowa rezydencja obronna - zamek w Nowym Wiśniczu), sanktuariów, licznie zachowanych tutaj kościółków drewnianych, cmentarzy wojskowych z czasów I Wojny Światowej czy zabytków kultury żydowskiej. Jedną z najważniejszych atrakcji jest kopalnia soli w Bochni, której początki datuje się na 1248 r. i która jest najstarszym w Europie, czynnym od 750 lat zakładem.
Pogórze Karpackie to piękny region z licznymi szlakami pieszymi, rowerowymi czy konnymi. Charakteryzuje go niezwykle urozmaicona rzeźba terenu, liczne malownicze przełomy rzek i potoków, występowanie cennych, naturalnych zbiorowisk roślinnych, bogatej fauny, licznych źródeł wód mineralnych, a przy tym wysoki stopień czystości środowiska naturalnego. Najciekawsze i najczęściej odwiedzane miejsca to: Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach, Diable Skały w Bukowcu, Kamień Grzyb w miejscowości Połom Duży.
Zapisz się na newsletter i zyskaj!
Najlepsze oferty, podróżnicze inspiracje, prezenty na urodziny.