Ta oferta wygasła i nie jest już dostępna. Poniżej znajdziesz obiekty w zbliżonej lokalizacji oraz o podobnym standardzie.

Magnus Resort ****

Bystra, Śląskie

Wybierz daty pobytu i pokój

krok 1. Wybierz datę przyjazdu
krok 2. Wybierz datę wyjazdu
krok 3. Wybierz pokój
W hotelu przygotowano rozległą strefę wellness
Opis
Jak dojechać?
Opinie
Zobacz podobne obiekty
Baltic Plaza mediSPA&fit
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 419
za noc za pokój 2-os.
Willa Tatrzańska Hotel & SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Bezpłatna anulacja
Oferta kończy się za 3 dni
od 249
za noc za pokój 2-os.
Mielno Hotel Boutique
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 3 dni
od 179
za noc za pokój 2-os.
Hotel Skal
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 3 dni
od 249
za noc za pokój 2-os.
Evita Hotel & SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Bezpłatna anulacja
Oferta kończy się za 3 dni
od 339
za noc za pokój 2-os.
Hotel Leda SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Oferta kończy się za 1 dzień
od 650
za noc za pokój 2-os.

Opis:

Udogodnienia w hotelu:

Basen krytyBasen kryty
SPASPA
SaunaSauna
MasażeMasaże
WellnessWellness
Zabiegi odnowy biologicznejZabiegi odnowy biologicznej
RestauracjaRestauracja
BarBar
Sala zabaw dla dzieciSala zabaw dla dzieci
Pokój gierPokój gier
Kącik zabaw dla dzieciKącik zabaw dla dzieci
Plac zabaw dla dzieciPlac zabaw dla dzieci
SiłowniaSiłownia
KlimatyzacjaKlimatyzacja
Pobyt z pupilemPobyt z pupilem
WindaWinda
Dla niepełnosprawnychDla niepełnosprawnych
Parking monitorowanyParking monitorowany
ParkingParking
Płatność kartąPłatność kartą

Lokalizacja:

Magnus Resort **** położony jest na szlaku z Katowic i Bielska-Białej do Szczyrku.

Atrakcje:

Bystra to turystyczna górska wieś położona na szlaku z Katowic i Bielska-Białej do Szczyrku. Roztaczają się stąd niezwykle malownicze widoki na stoki Beskidu Śląskiego, a wśród nich: Magura (1093 m n.p.m.), Klimczok (1119), Szyndzielnia (1031), Kołowrót (798), Kozia Góra (686), Równia (607).

Miejscowość otaczają piękne lasy. Bystrej nie można więc odmówić bardzo korzystnego mikroklimatu, na który wpływa duże nasłonecznienie i górskie powietrze. Turystów przyciąga Fałatówka – interesujące Muzeum Juliana Fałata w Bystrej. Mieści się w willi z ogrodem, gdzie przez blisko 20 lat tworzył wybitny malarz. To oddział Muzeum Historycznego w Bielsku Białej.

Jedną z najbliżej położonych atrakcji turystycznych jest kolej linowa na Szyndzielnię, która została gruntowanie zmodernizowana na przełomie 2016-2017. Oprócz tego warto wybrać się do trzeciej co do długości w Polsce jaskini w Trzech Kopcach. Natomiast miłośnicy wypraw rowerowych z pewnością docenią sieć jednokierunkowych tras rowerowych Enduro Trails-Bielsko Biała.

Jak dojechać?

Samochód

Jadąc z Katowic należy kierować się wzdłuż trasy S1, a na węźle Bielsko-Biała Mikuszowice wybrać prawy pas i kierować się na Szczyrk/Bielsko-Biała. Następnie należy skręcić w lewo w ulicę Bystrzańską, a po około 2,5 km w prawo w ulicę Juliana Fałata. Dalej trzeba jechać prosto. Obiekt znajduje się po prawej stronie.

Odległość od Katowic - 73 km, od Warszawy - 363 km, od Krakowa - 112 km, od Wrocławia - 264 km, od Gdańska - 586 km.

Pociąg i autobus

Najlepiej dojechać do Bielsko-Białej (połączenie kolejowe z większymi polskimi miastami), a stamtąd ruszyć do Bystrej autobusem miejskiej linii nr 57. Przystanek autobusowy znajduje się zaraz obok hotelu.

Adres

Magnus Resort
ul. Fałata 222
43-360 Bystra

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

Magnus Royal Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Juliana Fałata 222
43-360 Bystra
NIP: 9372687156

Informacja dla konsumentów:

Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Magnus Royal Sp. z o.o. Sp. K., ul. Juliana Fałata 222, 43-360 [object Object], NIP: 9372687156

Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Magnus Resort. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

Techniczny proces płatności realizowany jest przez zewnętrznych operatorów płatności, na zasadach opisanych ich regulaminami. Operatorzy płatności są odpowiedzialni za jego realizację oraz rozpatrywanie reklamacji użytkowników. W przypadku problemów z procesem płatności użytkownik może też zwrócić się o wsparcie do Biura Obsługi Klienta Triverna, celem uzyskania pomocy. Po pomyślnym opłaceniu usługi hotelowej przy wykorzystaniu technicznych funkcjonalności zapewnianych przez operatorów płatności lub korzystania ze Środków Triverna, płatność taka jest otrzymywana przez Triverna i przekazywana do Hotelu i w tym zakresie podmiotem odpowiedzialnym za proces płatności i reklamacje jest Triverna. Prosimy o przekazywanie reklamacji na adres: reklamacje@triverna.pl.

Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

Triverna
Triverna to ekskluzywny klub hotelowy ze starannie dobranymi ofertami w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Korzystając z naszego Klubu masz pewność, że oferowane promocje są unikalnymi okazjami. Możesz zaoszczędzić nawet do 70%.Serwis triverna.pl używa cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania - zapoznaj się z naszą polityką prywatności.