Wybierz daty pobytu i pokój
Obiekt zweryfikowany
Obiekt Pałac Brunów spełnia standardy Triverna
Oferta Zwrot na Środki Triverna. Bez obaw planuj wyjazd dzięki pewności, że możesz odwołać rezerwację bez podawania przyczyny.
Pałac Brunów koło Lwówka na Dolnym Śląsku to wyjątkowe miejsce, w którym z dala od miejskiego zgiełku, w zielonej okolicy, można odpocząć w zabytkowych murach. Starannie odrestaurowane wnętrza zachowały swoją duszę i klimat. Pobyt uprzyjemnia basen, jacuzzi, sauna, spa i renomowana restauracja.
Urządzone w prawdziwie pałacowym stylu pokoje są wyposażone w dostęp do Wi-Fi, telewizor, prywatną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, ręcznikami, szlafrokami i zestawem kosmetyków. Każdy z pokoi jest inaczej zaaranżowany i jedyny w swoim rodzaju. Pokoje znajdują się w pałacu, powozowni lub oficynie – Pałac Brunów składa się z trzech odrębnych budynków rozlokowanych w parku.
Dumą hotelu jest restauracja LALA, położona w budynku głównym pałacu, wielokrotnie nagradzana oraz obecna w przewodnikach: międzynarodowym Gault & Millau i 100 Najlepszych Restauracji w Polsce. Nad menu czuwa szef kuchni Mateusz Szpytma, który przygotowuje potrawy zgodnie z ideą slow food.
Pałac Brunów przygotował dla gości wewnętrzny basen, jacuzzi i saunę, znajdujące się w głównym budynku pałacu. SPA oferuje wybór zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała oraz masaże. Otaczający pałacowe budynki park jest świetnym miejscem na relaksujące spacery, a także ćwiczenia w siłowni na świeżym powietrzu. Dzieci z pewnością ucieszy plac zabaw, a w razie niepogody i poza sezonem – sala zabaw.
W cenie otrzymujesz:
Doba hotelowa
15:00 - 12:00Oferta nie zawiera:
Warunki rezygnacji
20-25 m2
maks. 2 osoby
+ 1 dostawka
20-25 m2
maks. 2 osoby
25-30 m2
maks. 3 osoby
+ 1 dostawka
Brunów to wieś na Dolnym Śląsku, nad rzeką Bóbr, w powiecie lwóweckim. Najciekawszym miejscem Brunowa jest Pałac Brunów. Dzisiejszy budynek wzniesiono w 1750 r., ale już wcześniej w tym samym miejscu znajdowała się rycerska budowla obronna. Oprócz samego pałacu zbudowano oficynę, stajnię z powozownią, park z rodzinną kaplicą, fontannę, kordegardę (wartownię) i młyn wodny. Obecnie w pałacu mieści się hotel.
Będąc w Brunowie, warto wybrać się do położonego zaledwie 3,5 km stąd Lwówka Śląskiego. To jedno z najstarszych miast w Polsce – prawa miejskie uzyskał wcześniej od Krakowa. Do wojny trzydziestoletniej (I poł. XVII w.) był jedną z najbogatszych i największych śląskich miejscowości, do czego przyczyniło się wydobycie złota w Płakowicach (dzielnicy Lwówka) i dogodne położenie przy szlaku handlowym.
Ze względu na jedno z nielicznych miast w Europie z zachowanymi średniowiecznymi murami obronnymi, Lwówek Śląski bywa nazywany polskim Carcassonne. Warto zwrócić uwagę na zabytkowe kamienice z przełomu XIX i XX w. i na miejski ratusz. Zbudowany w XIII w., jest jednym z najstarszych w Polsce.
Atrakcje Lwówka Śląskiego:
Zapisz się na newsletter i zyskaj!
Najlepsze oferty, podróżnicze inspiracje, prezenty na urodziny.