Strona główna
Hotele: Gdańsk
Sun & Snow Aura II Apartamenty

Ta oferta wygasła i nie jest już dostępna. Poniżej znajdziesz obiekty w zbliżonej lokalizacji oraz o podobnym standardzie.

Sun & Snow Aura II Apartamenty 

Gdańsk, Pomorskie
Sun & Snow Aura II Apartamenty to świetny wybór na pobyt w Gdańsku
Opis
Jak dojechać?
Opinie
Zobacz podobne obiekty
ESSENSE Baltic Resort & SPA Dziwnów
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Bezpłatna anulacja
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 3 dni
od 596
za noc za pokój 2-os.
Baltic Horst Niechorze
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 2 dni
od 319
za noc za pokój 2-os.
Natura Resort Pogorzelica
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 2 dni
od 299
za noc za pokój 2-os.
Wave Międzyzdroje Resort & SPA
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Apartamenty 2 i 3-pokojowe
Oferta kończy się za 2 dni
od 499
za noc za pokój 2-os.
Hotel Baltic Plaza mediSPA&fit
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 3 dni
od 349
za noc za pokój 2-os.
Arche Metalowiec Muszyna
Śniadanie i obiadokolacja w cenie
Dzieci jadą gratis
Oferta kończy się za 1 dzień
od 419
za noc za pokój 2-os.

Opis:

Sun & Snow Aura II to stylowe apartamenty w modnej części Gdańska. Wyspa Spichrzów oferuje komfortowe warunki wypoczynku i zarazem bliskość Starego Miasta. Nowoczesne apartamentowce przypominają swą architekturą słynne spichrze. Do największych atrakcji Głównego Miasta dojdziemy spacerem w kilka minut.

Sun & Snow Apartamenty Aura II to unikalnie wykończone wnętrza. Charakteryzuje je wysoki standard i atrakcyjny design. 2-pokojowe apartamenty są przygotowane na pobyt 4 osób. Składają się z sypialni, salonu z kącikiem wypoczynkowym, jadalnym, łazienki i balkonu. Posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne z dostępem m.in. do zmywarki, ekspresu do kawy, tostera, płyty kuchennej i piekarnika, czajnika, naczyń i przyborów kuchennych oraz lodówki. W łazience z kabiną prysznicową czeka też pralka, suszarka do włosów, zestaw ręczników.

W sąsiedztwie znajduje się kilka restauracji oferujących różnorodną kuchnię oraz cukiernia i sklep spożywczy. Po drugiej stronie rzeki Motławy rozpościera się zabytkowe centrum Gdańska z rozbudowaną ofertą gastronomiczną.

Budynek jest nowy, a okolica bezpieczna. Lokalizacja cieszy się ogromnym uznaniem ze względu na bliskość starego miasta. To jedna z najczęściej wybieranych lokalizacji w Trójmieście.

Udogodnienia w obiekcie:

WindaWinda
GarażGaraż
Płatność kartąPłatność kartą

Lokalizacja:

Sun & Snow Apartamenty Aura II mieszczą się na modnej Wyspie Spichrzów, naprzeciwko Bazyliki Mariackiej w Gdańsku.

Atrakcje:

Gdańsk urzeka piękną architekturą i niepowtarzalną atmosferą. Dlatego na jego urokliwych uliczkach spotkamy turystów z całego świata. Tutaj historia wytwornie przeplata się z nowoczesnością. Odrestaurowanym zabytkom towarzyszą współczesne realizacje, liczne kawiarnie, restauracje oraz uliczni artyści. Położenie miasta nad brzegiem Zatoki Gdańskiej Morza Bałtyckiego podnosi jego atrakcyjność. Gdańsk jest chętnie wybierany jako cel tzw. city break. W kilka dni można zwiedzić miasto i przy okazji odpocząć na plaży.

Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego. Ma niespełna 500 tysięcy mieszkańców, zajmuje 6. miejsce w Polsce pod względem liczby ludności. Posiada duży bałtycki port handlowy i jest ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej. Odgrywa istotną rolę jako część Trójmiasta – aglomeracji, w której łączy się z Sopotem i Gdynią. Posiada bardzo bogatą historię miasta królewskiego i hanzeatyckiego. Lokalizacja u ujścia Wisły do Bałtyku sprawiła, że miasto prężnie rozwijało się jako port handlowy. To właśnie tutaj przez wieki spławiano towary z południa i centrum Polski. W XVI w. Gdańsk był najbogatszym miastem Rzeczpospolitej. Symbolicznie jest uznawany za miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej.

Różnorodne dzieje historii miasta możemy poznać w rozmaitych miejscach, w tym nowoczesnych muzeach. Dlatego przebywając w Gdańsku nieco dłużej, warto wyjść poza ścisłe centrum Starego Miasta. Koniecznie trzeba poznać historię Westerplatte i Twierdzy Wisłoujście. Zapoznać się z wydarzeniami w Stoczni Gdańskiej na nowej wystawie Europejskiego Centrum Solidarności. Odnaleźć Muzeum Bursztynu oraz molo w Brzeźnie. Jest ono oddalone od tego słynnego w Sopocie zaledwie o 5 km spacerem wzdłuż plaży.

Atrakcje Gdańska w centrum miasta:

  • Bazylika Mariacka – widoczna niemal z każdego zakątka centrum miasta. To największa w Europie gotycka świątynia wzniesiona z cegły. Jej budowa zajęła ponad 150 lat. Nazywana "koroną Gdańska", stanowi jego chlubę, a zarazem wspaniały punkt widokowy. Niezapomniane widoki rozpościerają się z wieży wysokiej na 82 m. Do wieży prowadzą kręte schody liczące ponad 400 stopni. Przy katedrze rozpoczyna się niezwykle malownicza ulica Mariacka, wiodąca do Bramy Mariackiej. To jedno z najbardziej urokliwych miejsc w centrum starego miasta Gdańska
  • Ulica Długa i Długi Targ – najpiękniejsze ulice tworzące Trakt Królewski. Biegną one od Złotej Bramy do Zielonej Bramy i wzdłuż Motławy ku słynnemu gdańskiemu Żurawiowi. Przy nich stoją Ratusz i Dwór Artusa oraz popularna Fontanna z Neptunem. To najczęściej fotografowane obiekty i atrakcje w centrum miasta
  • Żuraw – wizytówka Gdańska nad Motławą. W średniowiecznej Europie służył do przeładunku towarów oraz stawiania masztów. Jednocześnie był bramą miejską. Ostał się jako najstarszy i największy zachowany żuraw portowy świata. Dziś jest symbolem miasta i siedzibą oddziału Narodowego Muzeum Morskiego (ul. Szeroka 67/68). Atrakcja Gdańska znana daleko poza jego granicami. Obecnie wnętrze obiektu nie jest dostępne do zwiedzania, ale być może po remoncie powstanie ciekawa wystawa
  • Ołowianka – wspaniale zrewitalizowana wyspa na Motławie. Od 2017 roku jest połączona kładką z nabrzeżem Motławy. Jej nazwa pochodzi od dawnych magazynów ołowiu sprowadzanego z podkrakowskiego Olkusza. Na początku XVII wieku na wyspie wybudowano królewski spichlerz, obecnie wykorzystywany jako hotel. Pod koniec XIX wieku powstała tu nowoczesna elektrociepłownia miejska, która przed 30 laty wygasiła działalność. Po kompleksowym remoncie zabytkowy kompleks przekształcono w siedzibę Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Zupełnie współcześnie zaś na wyspie zagościło koło widokowe AmberSky. Zabytki miasta można podziwiać z niecodziennej perspektywy
  • Muzeum II wojny światowej w Gdańsku – jedno z najciekawszych muzeów w Polsce. Atrakcyjnie przygotowane wystawy opowiadają o trudnym czasie wojennego terroru i oporu. Atak na budynek Poczty Polskiej w centrum Gdańska był jednym z symbolicznych wydarzeń początku wojny. Podobnie jak ostrzał Westerplatte przez niemiecki pancernik Schleswig-Holstein. Dlatego nowoczesne muzeum II wojny światowej powstało właśnie w Gdańsku
  • Europejskie Centrum Solidarności – jedna z nowszych atrakcji Gdańska. Centrum otwarto w 2014 roku. Przedstawia współczesną historię Polski, powstanie Solidarności oraz dziedzictwo tego ruchu na tle współczesnego Gdańska
  • Gdańsk-Oliwa – atrakcyjna dzielnica w zachodniej części miasta. Łatwo z niej dojechać do Sopotu oraz na lubiane i cenione plaże w Jelitkowie i Brzeźnie. To tutaj mieści się Katedra Oliwska – najdłuższy kościół w Polsce i najdłuższy cysterski na świecie. Kryje ona dzieła sztuki sakralnej oraz słynne oliwskie organy. Warto posłuchać ich koncertu. Z katedrą sąsiaduje Park Oliwski. To miejski park z ogrodem botanicznym, palmiarnią, oranżerią, aleją lipową i stawem. Wrażenie robią tutejsze ogrody utrzymane w stylach francuskim i angielskim.

Jak dojechać?

Samochód

Dojeżdżając do Gdańska trasą A1 i S6, należy zjechać z Obwodnicy Trójmiasta na węźle Gdańsk Południe w drogę S7, którą dojedzie się do kolejnego węzła Gdańsk Port. Na nim należy skierować się na północ, czyli zjechać na DK 89, z której najlepiej zjechać za znakami na Centrum w drogę nr 501 (ul. Elbląska). Podążając cały czas tą drogą, dojeżdżamy na most wiodący bezpośrednio na Wyspę Spichrzów. Tuż przed drugim mostem (którym wjechalibyśmy na Stare Miasto), należy skręcić w prawo w docelową ul. Chmielną. Sun & Snow Apartamenty Aura II znajdują się 300 m dalej po lewej stronie.

Odbiór kluczy na ul. Toruńskiej 15 na Wyspie Spichrzów. Przed mostem zjeżdżającym z wyspy do starego miasta należy skręcić w lewo w ul. Chmielną, a 300 m dalej w lewo w poprzeczną uliczkę, która doprowadzi do docelowej ul. Toruńskiej. Biuro lokalne mieści się po prawej stronie.

Odległość od Warszawy – 330 km, Krakowa – 600 km, Wrocławia – 490 km.

Pociąg i autobus

Do Gdańska łatwo dotrzeć pociągiem lub autobusem z wielu miejsc w Polsce. Najbliższa stacja PKP (Gdańsk Główny) oraz dworzec autobusowy oddalone są o 1,5 km.

Adres

Sun & Snow Aura II Apartamenty
ul. Chmielna 73
Odbiór kluczy: ul. Toruńska 15/U11
80-747 Gdańsk

Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

Oferta prezentowana przez firmę

Sun & Snow Sp. z o.o.
ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4
00-362 Warszawa
NIP: 5213507582

Hotel spełnia kryteria:

Triverna
Triverna.pl to portal w którym najlepsze, sprawdzone hotele zarezerwujesz w wyjątkowych, obniżonych cenach. Nawet do 70% taniej. Na blogu oraz w social media prezentujemy autorskie rankingi, zestawienia oraz setki gotowych pomysłów na udany wypoczynek! Jesteśmy uwielbiani przez Klientów, którzy wysoko oceniają nas w Google i na Opineo.Serwis triverna.pl używa cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania - zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Jeżeli chcesz zmienić swoje ustawienia dotyczące plików cookies, kliknij [tutaj], aby otworzyć banner z ustawieniami.