SPA Hotel Gloria***

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Codzienne kolacje
  • Korzystanie ze strefy SPA z basenem, jacuzzi oraz sauną fińską (zgodnie z dostępnością)
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta bezzwrotna

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

   

   

  Warto wiedzieć

  • Elegancki trzygwiazdkowy hotel położony w Przemyślu
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu szwedzkiego i kolacje
  • Szeroki wachlarz usług SPA i Wellness
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-12 lat: 70 zł (za dobę, ze śniadaniem i kolacją)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 70 zł (za dobę, ze śniadaniem i kolacją)
  • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking

  Opis

  SPA Hotel Gloria *** położony jest w Przemyślu u podnóża Karpat. Jest to jedno ze starszych i piękniejszych miast w Polsce. Urzeka swoim krajobrazem, stromymi uliczkami, wiekowymi budowlami i wyjątkowym klimatem. Na swojej atrakcyjności zyskuje ciągłym rozwojem, stając się jednocześnie jednym z bardziej rozwiniętych, pod względem turystycznym, miast Podkarpacia. Hotel Gloria SPA jest uważany za jeden z najlepszych w tym regionie Polski.

  Goście do swojej dyspozycji mają przygotowane przytulne i przestronne pokoje 2, 3 i 4 osobowe. W skład ich wyposażenia wchodzi: internet bezprzewodowy, telewizja oraz telefon. Każdy z pokoi posiada prywatna łazienkę. W obiekcie znajdują się również apartamenty, dodatkowo posiadające wygodne łóżko małżeńskie, zapewniając gościom komfortowy nocleg.

  W obiekcie znajduje się elegancka restauracja, oferująca swoim gościom niepowtarzalne dania głównie kuchni polskiej i ukraińskiej, a także innych państw europejskich. Przygotowywane są z najlepszej jakości produktów, przez profesjonalnych kucharzy. Posiłki serwowane są w formie bufetu. W sezonie letnim istnieje możliwość zorganizowania grilla w ogródku hotelu.

  Przyjemnym sposobem na spędzenie czasu oraz poprawę kondycji fizycznej jest skorzystanie z basenu, który mieści się na terenie obiektu. Wyposażony jest w gejzery wodne, przeciwfalę oraz hydromasaż. Dla dzieci wydzielona jest specjalna strefa o niskim poziomie wody, z dodatkową atrakcją dla najmłodszych jaką jest zjeżdżalnia. Goście mogą również skorzystać z sauny fińskiej oraz ruskiej bani (która funkcjonuje w określone dni tygodnia) poprawiając tym samym swoje samopoczucie, a także ukoić nerwy. W salonie SPA pracuje profesjonalna kadra, która zaopiekuje się i pomoże dobrać zabiegi do indywidualnych potrzeb gościa. W swojej bogatej ofercie salon odnowy biologicznej posiada różnorodne masaże, a także zabiegi kosmetyczne.

  Lokalizacja

  Przemyśl położony jest we wschodniej części województwa podkarpackiego. Dodatkowym atutem miasta jest jego sąsiedztwo z Ukrainą i możliwość zorganizowania niezapomnianej wycieczki do Lwowa. Sąsiedztwo z Bieszczadami oraz Karpatami Wschodnimi czyni je jeszcze bardziej wyjątkowym.

  Atrakcje

  Przemyśl jest bogaty w zasoby kulturowe, przyrodnicze i krajobrazowe. Stanowi idealne miejsce dla zwolenników turystyki pieszej, rowerowej, wodnej, sportów zimowych, oraz pasjonatów historii. W samym mieście wytyczone są dwa szlaki prowadzące wzdłuż najcenniejszych zabytków oraz punktów widokowych Przemyśla. Jest on także doskonałą bazą wypadową na Pogórze Przemyskie i Dynowskie, Góry Sanocko-Turczańskie, Bieszczady i Karpaty Wschodnie, Lwowa i na Kresy.

  • Archikatedra rzymskokatolicka – wybudowana została w stylu gotyckim w XV i XVI wieku. Następnie przebudowano ją w wieku XVIII w stylu barokowym.
  • Archikatedra greckokatolicka - we wnętrzu świątyni znajduje się zabytkowy XVII-wieczny ikonostas z cerkwi w Lubaczowie.
  • Wieża zegarowa – roztacza się z niej przepiękny widok na panoramę starówki. W jej środku mieści się ciekawa i unikalna ekspozycja Muzeum Dzwonów i Fajek.
  • Mury miejskie – są to relikty najpotężniejszych fortyfikacji miejskich pomiędzy Krakowem i Lwowem.
  • Drewniana cerkiew greckokatolicka – jest jednym z najstarszych tego typu zabytków w Polsce.
  • Muzeum Historii Miasta Przemyśla – znajdują się tam eksponaty przedstawiające okres II wojny światowej, wystawa „Dzieje Przemyśla”, oraz studio fotograficzne sprzed stu lat.
  • Zamek Kazimierzowski – został wzniesiony po 1340 roku przez króla Kazimierza Wielkiego, na Wzgórzu Zamkowym na miejscu starszego grodu.
  • Cerkiew pw. Zaśnięcia NMP - obiekt ten został wpisany na listę zabytków wraz z przyległym cmentarzem i dzwonnicą. Mieści się w odległości 500 m od hotelu

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojazd do miasta od strony północnej z kierunku węzła autostrady A4 w Radymnie (14 km) drogą krajową nr 77 i północno-wschodnim odcinkiem drogi obwodowej. Od strony zachodniej z kierunku Sanoka, Krosna i Granicy Państwa ze Słowacją w Barwinku drogą krajową nr 28 oraz drogą wojewódzką nr 884. Od strony wschodniej z kierunku przejścia granicznego z Ukrainą w Medyce (12 km) drogą krajową nr 28. Od strony południowej z kierunku planowanego przejścia granicznego z Ukrainą w Malhowicach-Niżankowice (8 km) drogą wojewódzką nr 885.

  Odległość od innych miast: Kraków – 247 km, Lublin – 195 km, Łódź – 393 km, Warszawa – 374 km.

  Pociąg i autobus

  Odległości od Międzynarodowego Dworca Kolejowego Przemyśl Główny do hotelu wynosi 3 km. Dojazd pociągiem z większych miast Polski jest możliwy z przesiadką w Krakowie. Podobnie sytuacja prezentuje się z Flixbusem, z przesiadką w tym samym miejscu. Natomiast odległość od Międzynarodowego Portu Lotniczego Jasionka/Rzeszów wynosi 100 km.

  Adres

  • SPA Hotel Gloria
  • ul. Sybiraków 31
  • 37-700 Przemyśl
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Intur Sp. z o.o., ul. Łukasiewicza 8A, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133485704

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest SPA Hotel Gloria. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria