W cenie otrzymujesz
- Codzienne śniadania
- Codziennie obiadokolacje
- Posiłki serwowane w Restauracji Termy Pałacowe
- Bon do SPA o wartości 60 zł na pokój
- Korzystanie z kompleksu basenowego Atrium (ok. 50 m od obiektu, zgodnie z dostępnością)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
- Doba hotelowa: 14:00 - 12:00
Oferta nie zawiera
- Opłata klimatyczna
- Pozostałe usługi hotelu
Warunki rezygnacji
W związku z trwającą pandemią Covid-19, forma serwowania posiłków i możliwość korzystania z poszczególnych usług zależy od aktualnych wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS. Dokonując rezerwacji akceptujesz, że niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone.
Zobacz też ofertę: Pobyt z wyżywieniem (min. 2 noclegi)
Zobacz też ofertę: Dłuższy pobyt ze SPA (min. 3 noclegi)
Warto wiedzieć
|
|
|
Opis
Stare Łazienki to komfortowy obiekt, a zarazem jeden z najpiękniejszych klasycystycznych zabytków Nałęczowa. Usytuowany jest on w sercu Parku Zdrojowego, w sąsiedztwie Pijalni Wód. Do dyspozycji Gości oddano przestronne pokoje, klimatyczną stołówkę oraz możliwość korzystania ze Strefy SPA&Wellness w kompleksie wodnym Atrium, oddalonym o jedyne 50 m od obiektu.
Wszystkie pokoje urządzono w minimalistycznym, ale eleganckim stylu. Z okien rozpościera się widok na park i otaczającą zieleń, co potęguje uczucie wypoczynku. Wnętrza wyposażono w telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, minibar, sejf, czajnik oraz szklanki. Każdy pokój dysponuje też prywatną łazienką z kabiną prysznicową.
Goście obiektu mają zapewnione codzienne wyżywienie, które podawane jest w stołówce utrzymanej w klasycystycznym stylu Starych Łazienek. Posiłki przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. W menu królują głównie dania kuchni polskiej i europejskiej, a nad ich jakością czuwają doświadczeni kucharze.
Dla osób spragnionych relaksu udostępniono kompleks wodny Atrium. Goście mogą skorzystać tam m.in. z basenu, licznych zabiegów kosmetycznych i leczniczych, masaży i kąpieli. Prowadzone są też rehabilitacje ruchowe, czy ćwiczenia pomagające osobom po udarze.
Dla najmłodszych dostępny jest atrakcyjny plac zabaw oddalony o 50 m od obiektu. Dostępne są też łóżeczka niemowlęce.
Lokalizacja
Stare Łazienki położone są w sercu Parku Zdrojowego w Nałęczowie.
Atrakcje
Nałęczów to jedna z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Polsce i Europie. Miejsce to słynie przede wszystkim z licznych źródeł solankowych, dzięki którym można korzystać z dobroci wód chlorkowo-sodowych, bromkowych, czy jodkowych, które są pomocne przy leczeniu m.in. chorób narządów ruchu lub reumatyźmie. Dodatkowo jest to jedyne w Polsce uzdrowisko o profilu klimatyczno–kardiologicznym.
Warto zobaczyć:
- Park Zdrojowy - zabytkowy 25 ha park z połowy XVIII w. Położony jest on w sercu uzdrowiska, a na jego terenie znajdują się Stare Łazienki. Na terenie rozmieszczone są klimatyczne rzeźby, zabytkowe bramy, staw z wyspą, palmiarnia, a także Pijalnia Wód i Pijalnia Czekolady E.Wedel.
- Muzeum Bolesława Prusa - oddział Muzeum Lubelskiego. W ekspozycji znajdują się liczne pamiątki i materiały wiążące się z życiem i twórczością pisarza, z uwzględnieniem jego przywiązania do Nałęczowa i całego regionu
- Muzeum Stefana Żeromskiego - tzw. Chata Żeromskiego otwarta w 1928 r. w dawnej pracowni artysty. Ekspozycja poświęcona jest jego osobie i znakomitej twórczości. Sam budynek utrzymany jest w stylu zakopiańskim, zbudowany m.in. z solidnych bali.
Jak dojechać?
Kierując się od Lublina należy wybrać S19 i zjazd w DW830. Po ok. 20 km należy skręcić w prawo w 1 maja, a po 900 m w lewo w Al. Grabową. Droga jest o częściowo ograniczonym dostępie, a obiekt znajduje się po lewej stronie.
Odległość od Lublina to 30 km, od Warszawy 160 km, a od Krakowa - 270 km.
Do Nałęczowa można bez trudu dojechać pociągiem z Lublina, Warszawy lub Rzeszowa. Dworzec PKP oddalony jest o 3,8 km od obiektu.
Adres
- Stare Łazienki
- Al. Grabowa 4
- 24-140 Nałęczów
Oferta prezentowana przez firmę
- Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów
- Aleja Kasztanowa 2
- 24-150 Nałęczów
- NIP: 7160000053
Hotel spełnia kryteria
Promocję przegląda właśnie 30 osób