Hotel Amber Suite***

Oferta wyprzedana
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za Wyprzedane Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania w formie bufetu szwedzkiego
  • Ciepłe napoje 24h
  • Nieograniczone korzystanie ze Strefy Wellness: basen z przeciwprądem w oranżerii, jacuzzi na tarasie widokowym na dachu budynku (czynne w okresie letnim: lipiec - sierpień), łaźnia parowa oraz strefa relaksu ze ścianą solną
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 16:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Szlafroki i ręcznik SPA
  • Pozostałe usługi hotelu
  • Parking
  • Opłata klimatyczna

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

                                        Komfortowy obiekt tylko dla dorosłych i dzieci powyżej 14 lat 

  Szukasz hotelu z dala od zgiełku dziecięcych zabaw? Marzy Ci się romantyczny wypoczynek w hotelu z ładnymi widokami, pysznym jedzeniem, centrum SPA w którym odpoczniesz od hałasu? Oferujemy hotel przeznaczony tylko dla dorosłych i dzieci powyżej 14 lat 

  Warto wiedzieć

  • Hotel tylko dla dorosłych położony w centrum Międzywodzia (450 m od plaży)
  • BEST HOTEL AWARDS 2015 - I miejsce w kategorii hotele nad morzem 3*
  • Strefa relaksu na tarasie widokowym
  • W pakiecie codzienne śniadania
  • Nieograniczony dostęp do strefy Wellness: basen z przeciwprądem, łaźnia, jacuzzi na dachu
  • Obiekt nie przyjmuje rezerwacji rodzin z dziećmi młodszymi niż 14 lat
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Parking dodatkowo płatny 35 zł/doba
  • Minimalna długość pobytu: 4 dni (3 noclegi)

  Opis

  Hotel Amber Suite to prawdziwa enklawa dla dorosłych i dzieci powyżej 14. roku życia. Jest atrakcyjnie położony w centrum Międzywodzia, 450 metrów od plaży bałtyckiej plaży i 10 minut spacerem od przystani jachtowej nad brzegiem Zalewu Kamieńskiego, nieopodal Dziwnowa. Lokalizacja z dala od ruchliwej ulicy zapewnia relaks w ciszy i spokoju. Dużym atutem obiektu stała się możliwość wypoczynku bez dzieci.

  Kameralny Hotel Amber Suite oferuje designerskie i komfortowe apartamenty oraz pokoje. Wystrój wnętrz to zasługa architektów i właścicieli, którzy zrealizowali tu swoje marzenia, tworząc wyjątkowy klimat i aurę tego miejsca. We wszystkich eleganckich pokojach i apartamentach znajduje się minibar oraz łazienka. Ich wyposażenie obejmuje też biurko, smart TV, lodówkę. W całym obiekcie dostępny jest darmowy internet Wi-Fi.

  Hotelowa restauracja szczyci się doskonałą kuchnią i urozmaiconym śniadaniem w formie bogatego pobytu. Dzięki temu wyjazd bez dzieci staje się naprawdę beztroski.

  Wypoczynkowi w tym nadmorskim hotelu dla dorosłych sprzyja strefa wellness. Jej sercem jest wewnętrzny basen z przeciwprądem zorganizowany w przeszklonej oranżerii. Do dyspozycji gości jest także łaźnia parowa ze strefą relaksu, gabinet masażu oraz zadaszone jacuzzi na tarasie widokowym na dachu budynku. Obok jacuzzi urządzono także przyjemną zewnętrzną część wypoczynkową z widokiem na okolicę.

  Osoby ceniące rekreację i aktywny wypoczynek ucieszy możliwość wypożyczenia rowerów, na których niezwykle przyjemnie można penetrować stworzoną do tego okolicę.

  Lokalizacja

  Hotel Amber Suite to enklawa dla dorosłych położona w centrum Międzywodzia, 450 metrów od plaży. Hotel oddalony jest od ruchliwej ulicy, zapewniając wypoczynek w ciszy i spokoju.

  Atrakcje

  Najbliższe otoczenie to szereg atrakcji dla odwiedzających, a w nich między innymi:

  • Rezerwat Żubrów Zagroda pokazowa zajmuje powierzchnię 28 h, oprócz żubrów są tu: dziki, sarny, orły, bieliki.
  • Latarnia Morska Kikut koło Wisełki. Jedna z siedmiu w woj.zachodniopomorskim. Znajduje się na terenie Wolińskiego Parku Narodowego, 3,8 km od miejscowości Wisełka, około 300 m od linii brzegowej morza Bałtyckiego. Dotrzeć tu można pieszo lub rowerem.
  • Góra Gosań (95 m n.p.m.) to najwyższe wzniesienie polskiego wybrzeża i jednocześnie jeden z ładniejszych krajobrazowo jego fragmentów.
  • Woliński Park Narodowy to najpiękniejszy odcinek polskiego wybrzeża klifowego, dobrze zachowane lasy bukowe, unikalna - wyspiarska delta Świny, przybrzeżny pas wód Bałtyku
  • 18-dołkowe Pole Golfowe Amber Baltic oddalone 11km od Międzywodzia.
  • Wioska Słowian i Wikingów W osadzie Słowian i Wikingów w Wolinie zwiedzać można kilkanaście domów m.in. bursztynnika, mincerza, garncarza czy rybaka. Zabudowania otoczone są wałami obronnymi z wieżą i bramą. Ciekawą atrakcją są dwa kamienie runiczne. Jeden poświęcony Świętosławie córce Mieszka I, drugi norweskiemu królowi Olafowi Trygwasonowi
  • Bałtycki Park Dinozaurów to miejsce aktywnego wypoczynku, gdzie zdobywanie wiedzy o czasach prehistorycznych połączone jest z wieloma atrakcjami i rozrywką na świeżym powietrzu. W okolicy Międzywodzia zostały wytyczone trasy rowerowe oraz ścieżki do uprawiania marszu z kijami Nordic Walking. W hotelu istnieje możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do Nordic Walking.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Należy kierować się na Szczecin i Świnoujście. W miejscowości Wolin należy opuścić drogę S3, kierując się na Miedzywodzie (droga przez Unin, Jarzębowo, Zastań). Dojeżdżając do drogi głównej w Międzywodziu należy skręcić w prawo w ul. Armii Krajowej. Po przejechaniu ok. 1,5 km. należy skręcić w lewo w ul. Wojska Polskiego i od razu w prawo w ul. Puławską. Hotel Amber Suite znajduje się po prawej stronie.

  Odległości: 40 km od przejścia granicznego w Świnoujściu, 65 km od Lotniska w Goleniowie, 100 km od Szczecina oraz 645 km od Warszawy.

  Pociąg i autobus

  Do samego Międzywodzia nie można dojechać koleją. Najlepiej więc wysiąść z pociągu w miejscowości Kamień Pomorski, do której łatwo dotrzeć ze Szczecina. Z Kamienia Pomorskiego do Międzywodzia można dotrzeć komunikacją autobusową lub taksówką.

  Adres

  • Hotel Amber Suite
  • Puławska 3
  • 72-415 Międzywodzie
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: PW Tomasz Janiszewski, ul. Puławska 3, 72-415 Międzywodzie, NIP: 8571065706

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Amber Suite. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria