Pałacyk Otrębusy

Oferta kończy się za : 4 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Nocleg
  • Nielimitowany dostęp do strefy SPA w godzinach otwarcia (basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami wodnymi, kompleks saun i łaźni z grotą solną i tężnią solankową)
  • Dostęp do Internetu
  • 10% zniżki na zabiegi w gabinetach masażu i kosmetycznych
  • Bezpłatny parking
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Hotel pod Warszawą z kompleksową strefą SPA
  • Nielimitowany dostęp do strefy SPA w godzinach otwarcia (basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami wodnymi w godz. 7-22, kompleks saun i łaźni z grotą solną i tężnią solankową w godz. 10-22 w weekendy oraz 17-22 pon-pt)
  • 10% zniżki na zabiegi w gabinetach masażu i kosmetycznych
  • Bezpłatny dostęp do internetu
  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Hotel posiada restaurację oraz drink bar
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 5-18 lat: 150 zł (za dobę)
  • Dostawka dla osoby powyżej 18 lat: 150 zł (za dobę)
  • Możliwość dokupienia śniadania w cenie 30 zł/os./doba
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Bezpłatny parking

  Opis

  Pałacyk Otrębusy wyróżnia się niebanalną architekturą, klasycznymi wnętrzami, pięknym otoczeniem przyrody i wygodną lokalizacją – tuż pod Warszawą, w drodze do Podkowy Leśnej czy Milanówka. Pałacyk posiada kompleks SPA z szeroką ofertą oraz basen z atrakcjami wodnymi. To doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia, spotkania biznesowego czy oderwania się od codziennych trosk i zmartwień.

  W Pałacyku Otrębusy znajdziesz unikalne połączenie stylowych wnętrz i nowoczesnego wyposażenia. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem i klimatyzację. Osoby przyjeżdżające w celach biznesowych w pokoju znajdą wygodne biurko i dostęp do bezprzewodowego internetu. Każdy pokój posiada także telewizor i stolik kawowy. W łazienkach przygotowano ręczniki oraz suszarki do włosów.

  Hotelowa restauracja każdego ranka zaprasza na pyszne śniadania. Stawia na różnorodność i wyjątkową estetykę podania, podkreślając, że wyśmienite, lekkie i jednocześnie pożywne śniadanie, to gwarancja dobrego nastroju oraz energii na cały dzień. W menu restauracji znajdują się zarówno tradycyjne dania kuchni staropolskiej, jak i wyszukane potrawy z różnych zakątków świata. Pałacyk dysponuje także Drink Barem – nastrojowym miejscem, idealnym na relaks po wyczerpującej konferencji lub długiej podrózy.

  Hotel wyróżnia klimatyczna strefa kompleksowo wyposażonego SPA, w której znajdują się basen z podgrzewaną wodą i atrakcjami wodnymi (przeciwprądem, masażem karku, gejzerem powietrznym), kompleks saun i łaźni z grotą solną i tężnią solankową (sauna sucha, aromatyczna łaźnia aprowa, prysznic wrażeń, lodospad, ceramiczne leżanki grzewcze), gabinety masażu, gabinet kosmetyczny. Pałacyk oferuje także sale konferencyjne i bankietową.

  Lokalizacja

  Hotel znajduje się tuż pod Warszawą i Pruszkowem, przy drodze wojewódzkiej nr 719 w kierunku Grodziska Mazowieckiego, 30 minut jazdy od Lotniska Chopina czy Alej Jerozolimskich, 10 minut od południowej obwodnicy Warszawy.

  Atrakcje

  Otrębusy to mazowiecka wioska, która zatraciła już charakter rolniczy, a znaczna część jej mieszkańców pracuje w Warszawie lub proponuje usługi na miejscu. Bliskość stolicy czyni z niej dobrą bazę wypadową do zwiedzania Warszawy. W Otrębusach znajdują się dwa muzea – Muzeum Polskiej Sztuki Ludowej oraz prywatne Muzeum Motoryzacji i Techniki, posiadające ok. 300 zabytkowych pojazdów. Muzeum organizuje wycieczki po okolicy czerwonym zabytkowym autobusem oraz wycieczki do Warszawy w stulu PRL autobusem tzw: „ogórkiem”. W pobliskim Karolinie swoją siedzibę ma Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”, który powstał tam 1948 roku.

  Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z okolicznych atrakcji:

  • Stadnina koni w Kaniach Helenowskich - jest obecnie jednym z większych klubów jazdy konnej w okolicach Warszawy
  • Wyciąg do wakeboardu i nart wodnych w Brwinowie - świetna atrakcja zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Pod okiem istruktorów każdy w bezpieczny sposób może spróbować tego sportu (nie trzeba posiadać własnego sprzętu). Na terenie ośrodka znajduje się także świetna przestrzeń do relaksu przed i po pływaniu
  • Muzeum Jarosława Iwaszkiewicza w Podkowie Leśnej - Posiadłość Stawisko prezentuje pamiątki po wybitnym polskim pisarzu
  • Rezerwat im. Bolesława Hryniewieckiego – leśny rezerwat przyrody na terenie gminy Podkowa Leśna, obejmuje jeden z najstarszych drzewostanów dębowo-sosnowych na Mazowszu. Rezerwat leży w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, jest otwarty dla turystów, prowadzą przez niego trzy oznakowane piesze szlaki turystyczne oraz ścieżka rowerowa

  Jak dojechać?

  Samochód

  Przez Otrębusy przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 719 i 720. Jadąc od Warszawy, najlepiej kierować się w stronę Grodziska Mazowieckiego. Z drogi S8 należy zjechać na Otrębusy w Nadarzynie, można też jechać bezpośrednio DW nr 719 przez Pruszków, pałacyk znajduje się przy niej po prawej stronie.

  Odległość od Warszawy – 23 km, Łodzi – 120 km, Krakowa – 305 km.

  Pociąg i autobus

  W Otrębusach ma swój przystanek Warszawska Kolej Dojazdowa, która dobrze się sprawdza w okolicach Warszawy. Dojazd na stację Warszawa Śródmieście WKD zajmuje 36 minut. Stacja w Otrębusach znajduje się 950 m od hotelu.

  Adres

  • Pałacyk Otrębusy
  • ul. Warszawska 2
  • 05-805 Otrębusy
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: VELAVI s.c. Krzysztof Senderowicz, Piotr Senderowicz, Warszawska 2, 05-805 Otrębusy, NIP: 5342658461

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Pałacyk Otrębusy. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: