Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town***

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  100%
  100 % użytkowników rekomenduje obiekt
  4.9/5
  Średnia ocena naszych klientów
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Nowoczesny hotel po całkowitej modernizacji
  • Komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie
  • W pakiecie codzienne śniadania serwowane od godz. 6:30 do 10:00, a w weekendy od 7:00 do 11:00
  • Świetna lokalizacja blisko Starego Miasta
  • Hotel posiada restaurację
  • Obiekt zaopatrzony w windę i przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 5-12 lat: 70 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Brak dostawek dla osób powyżej 12 lat
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking

  Opis

  Doskonała lokalizacja w samym sercu centrum Olsztyna, tuż obok Starego Miasta sprawia, że Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town jest idealnym miejscem spotkań biznesowych i pobytów wypoczynkowych. BW Plus Olsztyn Old Town po generalnej modernizacji stał się najnowocześniejszym Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym w mieście. Goście cenią hotel jako wygodne miejsce do zwiedzania Olsztyna, a także jako bazę wypadową do korzystania z atrakcji Warmii i Mazur.

  Do państwa dyspozycji oddano komfortowe pokoje o podwyższonym standardzie z nowoczesnym wnętrzem oraz indywidualnie sterowaną klimatyzacją. Na wyposażeniu znajdują się komfortowe łóżka, telewizory smart LCD, szybkie Wi-Fi, sejf, biurko do pracy, szafa, bezpłatna butelka wody oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty, a także łazienka z toaletą i prysznicem, suszarką do włosów, kosmetykami hotelowymi i ręcznikami. Powierzchnia pokoi wynosi od 14 do nawet 22 m2.

  W hotelu mieści się elegancka restauracja, serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej. Dla gości hotelowych każdego dnia przygotowywane są tutaj śniadania i dwudaniowe obiadokolacje, wykorzystujące lokalne produkty.

  Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town słynie w okolicy jako nowoczesne centrum konferencyjne – do dyspozycji oddaje cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz salę bankietową z możliwością organizacji przyjęcia do 150 osób. Do sal przylega foyer – idealne do organizacji przerwy podczas szkolenia.

  Lokalizacja

  Hotel znajduje się w centrum Olsztyna, kilka minut spacerem od Rynku i Zamku, ale także z łatwą możliwością dojścia na plażę miejską czy wyjazdu z miasta nad sąsiednie jeziora.

  Atrakcje

  Olsztyn, jako stolica województwa warmińsko-mazurskiego, jest głównym ośrodkiem gospodarczym, edukacyjnym i kulturowym regionu i największym miastem Warmii. Ośrodek uzyskał prawa miejskie już w 1353 roku i wówczas też, w drugiej połowie XIV weku, powstała bazylika św. Jakuba, która wciąż dominuje w krajobrazie Starego Miasta. Olsztyn to niezwykle satysfakcjonujące połączenie pięknej starej części z zachwycającą okoliczną naturą.

  Miejsca, które warto odwiedzić, zobaczyć:

  • Stare Miasto – niewielkie, ale przepiękne, z odrestaurowanymi uliczkami, po których warto spacerować. Dominantą jest bazylika św. Jakuba, do której warto wejść do środka, by odczuć monumentalne wnętrze średniowiecznej świątyni. Na Rynku znajduje się Stary Ratusz z 1500 roku, w którym obecnie mieści się biblioteka, a wokół urokliwe, kolorowe kamieniczki. Z południowej części Starego Miasta wyprowadza najstarszy most w mieście – most św. Jana Nepomucena
  • Wysoka Brama – jedyna zachowana z trzech bram prowadzących do miasta. Powstała w XIV wieku, można ją znaleźć w północno-wschodniej części Starego Miasta, przypomina, którędy biegły średniowieczne fortyfikacje
  • Zamek Kapituły Warmińskiej – jedna z najciekawszych atrakcji w mieście, obecnie siedziba Muzeum Warmii i Mazur. Przez kilka lat na zamku mieszkał Mikołaj Kopernik, którego pomnik znajduje się tuż przed wejściem do zamku. Światowej sławy astronom spędził w Olsztynie aż 4 lata i to tutaj miał ustalić, kiedy następuje równonoc wiosenna oraz napisać swe największe dzieło „O obrotach sfer niebieskich”. Obok zamku ulokowany jest Park Zamkowy z fontannami i alejkami spacerowymi
  • Jezioro Ukiel – najbardziej cenione miejsce w Olsztynie. Sam zbiornik i jego okolica nieustannie zachwycają przyjezdnych. Zorganizowano tutaj plażę miejską, wypożyczalnię sprzętu wodnego i sportowego, są kawiarnie, restauracje, bary, place zabaw i ścieżki spacerowe
  • Planetarium i obserwatorium astronomiczne – olsztyńskie planetarium jest drugim co do wielkości tego typu obiektem w Polsce, wyróżnia je srebrzyście połyskująca kopuła. Obserwatorium zaś mieści się w XIX-wiecznej wieży ciśnień wznoszącej się na najwyższym wzniesieniu dawnego Olsztyna i oferującej panoramę miasta.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Wjechawszy do Olsztyna drogą krajową nr 51, należy trzymać się cały czas Alei Warszawskiej, następnie ul. Alojzego Śliwy i na jej skrzyżowaniu z ul. Niepodległości skręcić w lewo i przed kolejnym rozwidleniem znowu w lewo, ponownie w Al. Warszawską. Hotel znajduje się 250 m dalej po lewej stronie.

  Odległość od Warszawy – 210 km, Krakowa – 500 km, Gdańska – 150 km.

  Pociąg i autobus

  Do Olsztyna można dojechać zarówno koleją, jak i komunikacją autobusową. Hotel znajduje się 2,4 km od dworca kolejowego Olsztyn Główny oraz sąsiadującego z nim dworca autobusowego.

  Adres

  • Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town
  • Al. Warszawska 39
  • 10-081 Olsztyn
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o., ul. Komitetu Obrony Robotników 39G, 02-148 Warszawa, NIP: 5222482605

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Best Western Plus Hotel Olsztyn Old Town. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: