Ośrodek Wypoczynkowy Meduza

Oferta kończy się za : 22 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadanie w formie bufetu
  • Codziennie serwowany obiad
  • Dostęp do sali zabaw dla dzieci
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:30 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi obiektu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Warto wiedzieć

  • Ośrodek przyjazny rodzinom z dziećmi w przyjemnym Mrzeżynie
  • Tylko 150 m od plaży
  • W pakiecie codzienne śniadanie w formie bufetu od godz. 8:00 do 10:00 oraz obiad serwowany w godz. 13:00-16:00
  • Czajnik w każdym pokoju
  • Plac zabaw oraz pokój zabaw dla dzieci
  • Obiekt zaopatrzony w windę i przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Brak dostawek
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach maksymalnie 4-os.
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 40 zł za dobę)
  • Akceptowane są zwierzęta o wadze do 6 kg
  • Parking dodatkowo płatny: 20 zł/doba
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Ośrodek Wypoczynkowy Meduza oferuje wygodne pokoje zaledwie 150 m od plaży, nieopodal serca mrzeżyńskiego portu. Zaprasza na wypoczynek nad morzem, w sąsiedztwie kutrów, jachtów oraz atrakcyjnego nabrzeża z bogatą ofertą gastronomiczną, włącznie z możliwością spróbowania pysznej ryby prosto z kutra.

  Meduza udostępnia pokoje klasy standard dla 2, 3, a nawet 5 osób, dzięki czemu wygodnie można tutaj spędzić rodzinny wypoczynek nad morzem. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem, a także telewizor, czajnik elektryczny, bezpłatne Wi-Fi.

  W ośrodku Meduza znajduje się sala restauracyjna. Każdego poranka są w niej organizowane śniadania w formie bufetu, a w dalszej części dnia są serwowane obiady.

  Goście ośrodka mogą łatwo korzystać z atrakcji okolicy (port, nadmorskie tereny leśne, plaża, nabrzeże), a także ogrodu i parkingu.

  To obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi w Mrzeżynie. Dla najmłodszych przygotowano zewnętrzny plac zabaw oraz wewnętrzny pokój zabaw i rekreacji. Czekają tutaj różnorodne zabawki, książeczki, puzzle, miejsce do rysowania, gry zręcznościowe i inne.

  Lokalizacja

  Ośrodek znajduje się 150 m od bałtyckiej plaży, nieopodal portu w Mrzeżynie, 20 km na zachód od Kołobrzegu.

  Atrakcje

  Mrzeżyno to nadmorska miejscowość letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim, 20 km na zachód od Kołobrzegu, u ujścia rzeki Regi. Najbliższe większe miasto, Trzebiatów, znajduje się 10 km na południe.

  Ta część bałtyckiego wybrzeża jest pełna piaszczystych, szerokich plaż z wydmami i lasami sosnowymi. To właśnie tutaj do Bałtyku wpływa rzeka Rega, a lokalny port umożliwia podziwianie licznych kutrów i jachtów, wypożyczanie sprzętu pływającego czy wybranie się w morski rejs na jednym ze statków wycieczkowych. Przez Mrzeżyno przebiega szlak rowerowy, jest także możliwość organizacji spływów kajakowych po Redze.

  Okolica Mrzeżyna należy do Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego, będącego obszarem ochrony siedlisk programu Natura 2000 – to siedliska typowe dla południowego wybrzeża Morza Bałtyckiego, m.in. nadmorskich wydm, boru bażynowego, nadrzecznych zarośli wierzbowych, bagiennych solnisk nadmorskich czy lasów łęgowych. Na zachód i południe od Mrzeżyna rozciąga się Wybrzeże Trzebiatowskie – obszar specjalnej ochrony ptaków. Z drugiej strony miejscowości znajduje się rezerwat florystyczny Roby, chroniący obszar torfowiska.

  Atrakcje Mrzeżyna:

  • Pomnik zaślubin Polski z morzem – plac z kamieniem pamiątkowym i tablicą, który wzniesiono, by upamiętnić wydarzenia z 17 marca 1945 roku. Wówczas polscy żołnierze 1. Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii ponownie dokonali symbolicznych zaślubin Polski z morzem, nawiązując do tych, które odbyły się w Mrzeżynie 25 lat wcześniej – 17 marca 1920 roku.
  • Port – mrzeżyński port znajduje się u ujścia rzeki Regi do morza. W przeszłości był bazą marynarki wojennej, dziś służy mieszkańcom i turystom. W marinie cumują jachty, a od rybaków można kupić ryby prosto z kutra. Mieszczące się tutaj molo tętni życiem: stąd wypływają wycieczkowe rejsy w morze, mieści się też sporo restauracji i innych turystycznych atrakcji. W mrzeżyńskim porcie wędkują rybacy – rzekę zamieszkują m.in. szczupaki i pstrągi. Co ciekawe, tutejszy port ma status morskiego przejścia granicznego.
  • Mrzeżyńskie Centrum Sportu – świetna alternatywa na deszczowe dni i nie tylko! Oprócz hali sportowej znajdziemy tu siłownię, korty do squasha, ściankę wspinaczkową i saunę.
  • Stadnina koni w Nowielicach – w położonych ok. 8 km od Mrzeżyna Nowielicach hodowla koni ma długie tradycje, sięgające jeszcze czasów pruskiego wojska. Oprócz klasycznej jazdy pod okiem instruktorów nowielicka stadnina w sezonie oferuje także przejazdy bryczkami.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Jadąc drogą S6, łączącą Szczecin z Kołobrzegiem, należy zjechać do Mrzeżyna drogą wojewódzką nr 105, a następnie 109 i kierować się w stronę morza, jadąc cały czas wzdłuż rzeki Regi. Na rondzie nieopodal portu także należy jechać prosto w ul. Trzebiatowską, z której jest skręt w lewo w ul. Portową, przy której mieści się Ośrodek Wypoczynkowy Meduza.

  Odległość od Warszawy – 570 km, Wrocławia – 500 km, Kołobrzegu – 20 km.

  Pociąg i autobus

  Do Mrzeżyna można dojechać autobusem bezpośrednio z różnych miast Polski, m.in. Jeleniej Góry, Katowic, Krakowa, Wałbrzycha.

  Adres

  • Ośrodek Wypoczynkowy Meduza
  • ul. Portowa 2
  • 73-330 Mrzeżyno
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: DW Invest Sp. z o.o., Emilianów 11, 62-840 Koźminek, NIP: 9680991594

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Ośrodek Wypoczynkowy Meduza. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria