Hotel Aquapark Szpindlerowy Młyn***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Codzienne obiadokolacje
  • Wejściówki do aquaparku (2h dziennie/ os.)
  • Dla pobytów w sezonie wakacyjnym 10-15% zniżki na aktywności w szkółce Yellow Point, strefa relaksu z leżakami i minigolfem, plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią oraz samochodzikami, trampolina oraz tenis stołowy
  • 10% zniżki na konsumpcję w hotelowej restauracji, bistro przy basenie oraz na dodatkowe godziny w aquaparku lub wellness
  • Dla pobytów w sezonie zimowym 25% zniżki na sprzęt narciarski oraz szkółkę narciarską Yellow Point
  • 10% zniżki w hotelowej restauracji, bistro przy basenie oraz na dodatkowe godziny w aquaparku kub w strefie wellness
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 10:00

  Oferta nie zawiera

  • Karnet narciarski
  • Opłata klimatyczna
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Aquapark i strefa wellness w górskim kurorcie
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 7:30 do 10:00 oraz bufetowe kolacje w godz. 17:30-20:30
  • Dostęp do aquaparku z wszystkimi jego atrakcjami (2 godziny dziennie)
  • 10% zniżki na konsumpcję w hotelowej restauracji, bistro przy basenie oraz na dodatkowe godziny w aquaparku lub wellness
  • Wypożyczalnia nart bezpośrednio w hotelu – 10% zniżki na wypożyczenie nart i 10% zniżki na szkółkę narciarską
  • Hotel posiada restaurację oraz drink bar
  • Dostawka dla dziecka w wieku 1-17 lat: 163 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Dostawka dla osoby powyżej 17 lat: 315 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Szpindlerowy Młyn to hotel z pełnym atrakcji aquaparkiem oraz strefą wellness, oferujący wypoczynek w czeskich Karkonoszach. Położenie hotelu 100 metrów od stoku narciarskiego Medvedin i wyciągu krzesełkowego czyni z niego znakomitą lokalizację dla miłośników aktywnego spędzania czasu.

  Hotel składa się z dziewięciu budynków u stóp górskiego zbocza. Przygotowano w nim odnowione w nowoczesnym stylu 2-osobowe pokoje klasy superior, umożliwiające nocleg dwóch dodatkowych osób na rozkładanej kanapie. Pokoje są przestronne, mają ok 23 m2 powierzchni. Wyposażenie pokoju stanowi telewizor z kanałami satelitarnymi, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience znajduje się kabina prysznicowa, suszarka do włosów oraz zestaw kosmetyków.

  Restauracja Hotelu Szpindlerowy Młyn oferuje widok bezpośrednio na stok narciarski Medvedin oraz dwukrotnie w ciągu dnia posiłki bufetowe – w porze śniadania i kolacji. Istnieje także możliwość zamawiania obiadów z karty, w której nie brakuje wyboru gorących dań. Bufet z przekąskami działa także w przestrzeni parku wodnego.

  Wyróżnikiem hotelu Szpindlerowy Młyn są jego atrakcyjny aquapark oraz sprzyjająca relaksowi całkowicie nowa strefa wellness, w której nie brakuje jacuzzi, sauny fińskiej, łaźni parowej, groty solnej, gabinetów masażu czy zewnętrznej wanny z hydromasażem – łatwo tu uzupełnić braki energii. Po dniu spędzonym na nartach czy intensywnej turystyce górskiej warto skorzystać z basenu rekreacyjnego z kaskadą, jacuzzi czy łóżek do masażu. Zabawę dzieciom, ale także i starszym, zapewnią wodne atrakcje aquaparku, m.in. rwąca rzeka, wodne masażery oraz oczywiście zjeżdżalnie, również pontonowe, a dla najmłodszych płytki ogrzewany basen z kaskadą w formie grzybka.

  Dla małych gości przygotowano liczne atrakcje – nie tylko w wodnej strefie aquaparku. Dzieci mogą bawić się na zewnętrznym placu zabaw wyposażonym w drewniane obiekty, trampolinę, przełaźnie, zjeżdżalnie, zipline, a w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych skorzystać z wewnętrznego kącika zabaw w budynku I.

  Lokalizacja

  Aquapark Hotel Szpindlerowy Młyn*** znajduje się w północnych Czechach, w otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego, 50 km od przejścia granicznego w Jakuszycach.

  Atrakcje

  Szpindlerowy Młyn to jeden z największych i najpopularniejszych ośrodków turystycznych i narciarskich w Czechach. Otula go Karkonoski Park Narodowy, a na północny zachód od miasta źródła swe ma Łaba – największa rzeka Czech, uchodząca do Morza Północnego na terenie Niemiec.

  Zimą malowniczo położony kurort oferuje 14 wyciągów narciarskich i kolejek linowych, a łączna długość perfekcyjnie przygotowanych tras zjazdowych przekracza 25 km. Miłośnicy narciarstwa biegowego znajdą tutaj ponad 85 km oznakowanych i utrzymanych tras biegowych w okolicach Szpindlerowego Młynu oraz 150 km tras biegowych w partiach grzbietowych.

  Latem przed gośćmi Szpindlerowego Młynu otwierają się szerokie możliwości wędrowania po górskich szlakach, wyruszania na wycieczki rowerowe oraz uprawiania sportów wodnych – na sprzyjającej kajakarstwu górskiemu rzece Łabie oraz w zbiorniku zaporowym Labska.

  17 km na zachód, także u stóp Karkonoszy, znajduje się słynący ze skoczni narciarskich oraz piwa Harrachov. Pierwsza skocznia narciarska powstała tam już w 1920 roku, obecnie funkcjonuje ich aż osiem, włącznie ze skocznią mamucią. Atrakcje stworzyła także sama natura – warto zobaczyć Wodospad Mumlawski – rząd malowniczych kaskad utworzonych na granitowych progach, uznany za jeden z 7 cudów Karkonoszy.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Jadąc z Polski, należy kierować się na przejście graniczne w Jakuszycach (niespełna 30 km od Jeleniej Góry). Następnie jechać na południe 6 km drogą nr 10, a później drogą nr 14 do miejscowości Vrchlabi, gdzie należy odbić na północ w drogę nr 295, wiodącą do miejscowości Szpindlerowy Młyn. Wystarczy trzymać się głównej drogi, przejechać przez centrum górskiego kurortu – hotel znajduje się w jego północnej części. Możliwy jest także dojazd od przejścia granicznego w Lubawce (60 km).

  Odległość od Warszawy – 520 km, Krakowa – 420 km, Wrocławia – 160 km.

  Pociąg i autobus

  Do Szpindlerowego Młyna dojeżdża czeska komunikacja międzymiastowa, np. z Pragi.

  Adres

  • Hotel Aquapark Szpindlerowy Młyn
  • Špindlerův Mlýn č.p. 300
  • 543 51 Spindleruv Mlyn
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: AQUA Park Spindleruv Mlyn s.r.o., Spindleruv Mlyn 300, 543 51 Spindleruv Mlyn, NIP: CZ25963589

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Aquapark Szpindlerowy Młyn. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria