Hampton by Hilton Oświęcim***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty (czajnik, kubki, szklanki, kawa rozpuszczalna w saszetkach oraz herbata)
  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Hotel w sercu historycznego Oświęcimia
  • Klimatyzowane pokoje
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 6:00 do 10:00 (w weekendy do 11:00)
  • Całodobowe centrum fitness
  • Hotel posiada restaurację oraz drink bar
  • Obiekt zaopatrzony w windę i przystosowany dla osób niepełnosprawnych
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-12 lat: 30 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 50 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • W pokojach typu Twin oraz 2+1 z sofą (przy rozłożonej sofie) nie ma możliwości dostawienia łóżeczka niemowlęcego.
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 80 zł za dobę)
  • Parking dodatkowo płatny: 45 zł/doba
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  W sercu historycznego Oświęcimia znajduje się nowy hotel Hampton by Hilton***. Oferuje on komfortowe zakwaterowanie w świetnej lokalizacji w pobliżu zabytkowych atrakcji Oświęcimia, całodobowe w pełni wyposażone centrum fitness, centrum biznesowe oraz restaurację.

  Hampton by Hilton*** przygotował przestronne klimatyzowane pokoje wyposażone w wygodne łóżka i niezbędne udogodnienia, takie jak TV, Wi-Fi, sejf, zestaw kawowy oraz ergonomiczne miejsce do pracy. Można tutaj korzystać z 2-osobowych pokoi typu twin lub queen (z podwójnym łóżkiem) oraz z pokoi rodzinnych, mogących pomieścić 2 osoby dorosłe i 2 dzieci lub troje dorosłych i dziecko. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę.

  Restauracja z widokiem na zamkowe muzeum każdego dnia serwuje gorące śniadania, a także obiady i kolacje. W hotelu dostępny jest również całodobowy sklep z przekąskami.

  Jeśli potrzebujesz doładować swą energię, możesz poćwiczyć w całodobowym centrum fitness, dostępnym bez opłat dla hotelowych gości. Również recepcja działa całodobowo, umożliwiając zakwaterowanie także w godzinach nocnych.

  Lokalizacja

  Hotel mieści się w ścisłym centrum historycznego Oświęcimia – naprzeciw zamku i przy Moście Piastowskim nad Sołą, zaledwie 60 km od Krakowa.

  Atrakcje

  Oświęcim to historyczne miasto w Małopolsce, położone nieopodal ujścia Soły do Wisły. Choć przybywający do niego turyści najczęściej odwiedzają Były Niemiecki Nazistowski Obóz Koncentracyjny i Zagłady Auschwitz-Birkenau, miejscowość, która przez wieki była miastem królewskim, a nawet stolicą księstwa oświęcimskiego, ma do zaoferowania znacznie więcej. Z czasów królewskich pozostał wielokrotnie przebudowywany zamek. Niegdyś siedziba książąt piastowskich, dziś mieści muzeum, w którym poznać można 800-letnią historię miasta. Na oświęcimskim Rynku w samo południe rozlega się dźwięk hejnału – fragment Poloneza Weselnego. Namacalnym dziś śladem przedwojennej społeczności żydowskiej jest Synagoga Chewra Lomdei Misznajot, sąsiadująca z Muzeum Żydowskim prowadzonym przez Centrum Żydowskie w Oświęcimiu, które opiekuje się także domem ostatniego żydowskiego mieszkańca miasta, Szymona Klugera, gdzie znajduje się kawiarnia Cafe Bergson z przestrzenią wystawową i edukacyjną. Centrum udostępnia także do zwiedzania cmentarz żydowski w Oświęcimiu.

  W okolicy Oświęcimia znajdują się liczne stawy rybne oraz obszary leśne. Na pewno warto odwiedzić Dolinę Karpia w Zatorze – zagłębie hodowli karpia królewskiego, którą można podziwiać z lotu ptaka dzięki lotnisku w Gierałtowiczkach, skąd można polecieć wiatrakowcem.

  Miejsca, które warto odwiedzić w okolicy Oświęcimia:

  • Skansen w Wygiełzowie wraz z ruinami zamku Lipowiec – ciekawy Nadwiślański Park Etnograficzny, prezentujący przykłady drewnianego budownictwa Krakowiaków Zachodnich oraz dawna siedziba krakowskich biskupów, do dziś doskonały punkt obserwacyjny i cenny przykład średniowiecznego budownictwa obronnego
  • Energylandia w Zatorze – największy park rozrywki w Polsce z najwyższą i najszybszą kolejką górską typu hyper coaster w Europie oraz najwyższą i najszybszą hybrydową kolejkę górską na świecie
  • Polskie Malediwy – atrakcyjna ścieżka i malowniczy zbiornik w Parku Gródek w Jaworznie
  • Park Miniatur w Inwałdzie – najbardziej znane budowle świata w miniaturze, a także lunapark
  • Park rozrywki Zatorland w Zatorze – największy w Europie park ruchomych dinozaurów oraz inne atrakcje na rodzinny pobyt
  • Pokazowa zagroda żubrów w Pszczynie – atrakcja dla miłośników przyrody w atrakcyjnym miasteczku
  • Pałac w Młoszowej – idealny do spacerów zespół pałacowo-parkowy porośnięty starodrzewem.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Przez Oświęcim prowadzi droga krajowa nr 44. Najłatwiej zjechać z niej na rondzie im. Płonki na Most Piastowski. Hotel znajduje się po prawej stronie tuż za mostem na drugim brzegu Soły.

  Odległość od Warszawy – 320 km, Krakowa – 60 km, Wrocławia – 220 km.

  Pociąg i autobus

  Stacja kolejowa w Oświęcimiu jest połączona z rozmaitymi miastami południowej Polski – przede wszystkim z Katowicami, Krakowem, Lublińcem i Trzebinią, ale można dojechać tutaj także z Tarnowskich Gór, Przemyśla, Cieszyna. Dworzec mieści się 1,7 km od hotelu.

  Adres

  • Hampton by Hilton Oświęcim
  • ul. Dąbrowskiego 2
  • 32-600 Oświęcim
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Unirest Hotele Sp. z o.o., ul. Dąbska 5, 31-572 Kraków, NIP: 6751402280

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hampton by Hilton Oświęcim. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: