Apartamenty Sowa Bydgoszcz

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 3 dni Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Nocleg w wybranym apartamencie
  • Codzienne śniadania serwowane (w godz. 7:30-12:00 (pon-sb) lub od godz. 8:00 w niedziele i święta)
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 16:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta bez wyżywienia

  Warto wiedzieć

  • Luksusowe apartamenty w centrum Bydgoszczy
  • Nowoczesny obiekt i eleganckie wnętrza
  • W apartamentowcu znakomite Bistro Lulu
  • Klimatyzowane apartamenty z w pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi
  • Telewizory w sypialni oraz w części dziennej
  • Oferta zawiera codzienne śniadania serwowane w godz. 7:30-12:00 (pon-sb) lub od godz. 8:00 w niedziele i święta
  • Nieopodal Starego Miasta i bulwarów nad Brdą
  • Niemowlę / dziecko poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Brak dostawek
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach maksymalnie 4-os.
  • Łóżeczko niemowlęce bezpłatnie
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Parking dodatkowo płatny: 50 zł/doba(na miejscu)
  • Tu zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

  Opis

  Apartamenty Sowa znajdują się w samym sercu Bydgoszczy, nieopodal najciekawszych zabytków miasta, bulwarów nad rzeką Brdą oraz kulinarnego centrum, czyli ulicy Jatki. Dogodnie zlokalizowane Apartamenty Sowa zachwycają gości nowoczesnym designem i komfortem luksusowego wypoczynku.

  Obiekt jest kameralny i oferuje jasne, ciche, przestronne apartamenty z dużymi oknami, przez które można podziwiać okolicę. W każdym z eleganckich apartamentów na gości czekają: przytulna sypialnia, część wypoczynkowa z wygodną sofą i smart TV, aneksem kuchennym i jadalnią ze stołem i krzesłami oraz łazienka z dużym prysznicem. W sypialni znajduje się sejf, drugi telewizor oraz długie biurko do pracy. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony, podczas pobytu goście mogą korzystać m.in. z ekspresu do kawy, płyty indukcyjnej, zastawy stołowej, zestawu kaw i herbat. W apartamentach z 1 sypialnią mieści się dodatkowo rozkładana kanapa, umożliwiająca nocleg 2 osób.

  Goście Apartamentów Sowa mogą doświadczyć kulinarnej przygody we wnętrzu tutejszego Lulu Bistro. To delikatnie zaaranżowana przestrzeń, w której można z przyjemnością oddać się smakom i aromatom. Nazwa Lulu nawiązuje do arabskiego imienia żeńskiego oznaczającego perłę, która stanowiła inspirację dla utrzymanego w pastelowej kolorystyce lokalu. Dziś doceniane Lulu Bistro stanowi prawdziwą perłę na kulinarnej mapie Bydgoszczy.

  Świetna lokalizacja Apartamentów Sowa pozwala odkrywać atrakcje Bydgoszczy, jej ciekawe zabytki, nowe przestrzenie, bulwary nad Brdą czy kulinarne smaki.

  Lokalizacja

  Apartamenty Sowa znajdują się w centrum Bydgoszczy, przy ul. Długiej.

  Atrakcje

  Bydgoszcz to jedna z dwóch stolic województwa kujawsko-pomorskiego. Drugą jest zabytkowy Toruń, mocno różniący się od nowoczesnej Bydgoszczy. Miasto położone jest nad rzeką Brdą, która przecina jego centrum, tworząc atrakcyjną przestrzeń spacerową oraz liczne malownicze zakątki. Brda oferuje także ciekawą możliwość zobaczenia największych atrakcji w mieście za pośrednictwem rejsu na pokładzie tramwaju wodnego.

  Współcześnie w Bydgoszczy rozkwita życie kulturalne, biznesowe, sportowe i turystyczne, niegdyś miasto żyło z handlu, korzystając z unikalnego wodnego połączenia Wisły przez Kanał Bydgoski z Notecią i Odrą, a przez nie z zachodem Europy. Pamiątką po tamtych czasach są zachowane szachulcowe spichlerze, dziś pełniące funkcję przestrzeni wystawowej Muzeum Okręgowego. Przed wejściem do spichrzy znajduje się makieta prezentująca niegdysiejszy gród autorstwa Leona Wyczółkowskiego – młodopolskiego malarza, który często odwiedzał Bydgoszcz i podarował miastu wiele swych prac.

  W Bydgoszczy warto zobaczyć:

  • Stare Miasto – najważniejszym zabytkiem jest gotycka katedra św. Marcina i Mikołaja z rokokowym wyposażeniem i barwnymi polichromiami oraz otoczonym czcią wizerunkiem Matki Bożej z różą, dzięki czemu utworzono tutaj Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości
  • Miasto od strony wody – zwiedzanie odbywa się na pokładzie tramwaju wodnego, a dwie trady umożliwiają zobaczenie najważniejszych atrakcji miasta. Dodatkowo rejs trasą staromiejską pozwala doświadczyć śluzowania jednostki w zrewitalizowanej Śluzie Miejskiej nr 2
  • Szlak Wody Przemysłu i Rzemiosła TeH2) – tematyczny trakt łączący historię 15 miejsc w różny sposób związanych z wodą. Warto odwiedzić Wyspę Młyńską, spichrze nad Brdą, Muzeum Mydła i Historii Brudu, nowoczesne Exploseum, Wieżę Ciśnień czy Muzeum Kanału Bydgoskiego.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojeżdżając do Bydgoszczy, należy kierować się na centrum i najlepiej na ul. Wały Jagiellońskie (droga krajowa nr 25), która znajduje się po południowej stronie Brdy. Jadąc tą ulicą od wschodu, można bezpośrednio skręcić w prawo w ul. Jana Kazimierza, a następnie w jednokierunkową docelową ul. Długą. Apartamenty Sowa mieszczą się niespełna 100 m dalej po lewej stronie, na rogu z ul. Podwale.

  Odległość od Warszawy – 270 km, Krakowa – 450 km, Poznania – 130 km.

  Pociąg i autobus

  Bydgoszcz jest dobrze skomunikowana z wieloma miastami w kraju. Dworzec kolejowy Bydgoszcz Główna znajduje się 2 km na północ od Apartamentów Sowa.

  Adres

  • Apartamenty Sowa Bydgoszcz
  • ul. Długa 57
  • 85-034 Bydgoszcz
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Cukiernia Sowa Sp. z o.o., ul. ks. Schulza 3, 85-315 Bydgoszcz, NIP: 9671053672

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Apartamenty Sowa Bydgoszcz. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria