Hotel Troja****

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Drink powitalny na dobry początek pobytu
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Parking
  • Opłata miejscowa
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Nowoczesny hotel w przyjemnej dzielnicy mieszkalnej
  • Panoramiczne widoki na centrum miasta
  • Bliskość stacji metra i przystanków komunikacji miejskiej
  • W ofercie powitalny drink oraz codzienne śniadania w formie bufetu w godz. 7:00-10:00 (w weekendy i święta od godz. 8:00)
  • Możliwość dokupienia obiadokolacji podawanej do godz. 22:00 w drugim kroku rezerwacji: 10 euro/os. Uwaga, obiadokolacji nie można zamówić w terminach: 16-17.07, 22-23.07 i 29-30.07.2022
  • Niemowlę / dziecko poniżej 2 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 2-6 lat: 47 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 6 lat: 94 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Łóżeczko niemowlęce bezpłatnie dla użytkowników Triverny
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Parking dodatkowo płatny na miejscu

  Opis

  Hotel Troja**** znajduje się w prestiżowej dzielnicy mieszkalnej z pięknymi panoramicznymi widokami na centrum miasta. Do zabytkowego centrum czeskiej stolicy łatwo dotrzeć dzięki przystankom komunikacji miejskiej (w tym metra), znajdującym się przed hotelem. Tylko 10 minut jazdy dzieli ten nowoczesny hotel od Starego Miasta, dużego centrum handlowego oraz dworców kolejowego i autobusowego.

  Hotel Troja**** proponuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach klasy deluxe z panoramicznymi widokami na centrum miasta. Pokoje te są większe niż standardowe, posiadają balkon lub okno francuskie. Wyposażenie pokoju stanowi telewizor z kanałami satelitarnymi, szybki internet bezprzewodowy, sejf, mini bar, biurko, kącik kawowy, czajnik elektryczny oraz zestaw kawy i herbaty. W łazience na gości czekają hotelowe kosmetyki, ręczniki, suszarka do włosów.

  W hotelu znajduje się stylowa restauracja dla smakoszy z letnim i zimowym ogrodem oraz kartą win od znanych winiarzy. Miłośników kawy i łakoci ucieszy także kawiarnia serwująca wyśmienitą kawę i tradycyjne czeskie przekąski. W restauracji można zapoznać się z tradycyjną kuchnią czeską w nowoczesnym, lekkim wydaniu. Od rana otwarty jest urozmaicony bufet śniadaniowy.

  Hotel Troja**** w dzielnicy Praha 8 to świetny wybór dla osób lubiących spacerować po mieście i chcących zwiedzić różne dzielnice Pragi.

  Lokalizacja

  Hotel Troja**** położony jest nieco na północ od ścisłego centrum Pragi, przy przystankach komunikacji miejskiej oraz stacji metra Kobylisy.

  Atrakcje

  Praga, czeska stolica, oferuje tyle atrakcji, że warto spędzić w niej kilka dni. Jest to miasto wprost idealne do zwiedzania, bo większość wysokiej klasy zabytków znajduje się w zasięgu spaceru, a lokale gastronomiczne, w których tradycyjne posiłki można popić kuflem osławionego czeskiego piwa, są gęsto rozsiane i zapraszają zmęczonych zwiedzaniem na chwilę relaksu przy stole. Piesze przemieszczanie po mieście rozłożonym po obu stronach rzeki Wełtawy oferuje ciekawe i niezapomniane widoki i ujęcia. Jest to miasto bardzo fotogeniczne. W czasie drugiej wojny światowej Praga została poddana Niemcom bez walki, co uchroniło jej zabytkową zabudowę przed zniszczeniem i dziś przyciąga licznych turystów. W roku 1992 całe zabytkowe centrum Pragi zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Dzisiejsza Praga powstała w 1784 r. z połączenia pięciu wcześniej samodzielnych, lecz powiązanych ze sobą organizmów, których początki sięgają średniowiecza: Starego Miasta, Nowego Miasta, Josefova, Małej Strany i Hradczan – siedziby czeskich władców. Obecnie każda z tych części przyciąga turystów zabytkami, muzeami, galeriami, centrami kulturalnymi, miejscami rozrywkowymi czy widokowymi.

  Warto zobaczyć:

  • Most Karola – jedna z głównych atrakcji Pragi, jej wizytówka. Gotycki, zabytkowy most z figurami świętych na tle panoramy miasta, dosłownie zapiera dech w piersiach
  • Stare Miasto – zabytkowa zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Jednym z ciekawszych punktów jest rynek z gotyckim ratuszem z zegarem astronomicznym Orloj
  • Wzgórze i wieża Petrin – na wzniesieniu znajduje się replika wieży Eiffla, która mierzy 65,5 metra wysokości. Jest to idealny punkt widokowy, skąd rozpościera się panorama na całe miasto. Została zbudowana w 1891 roku, czyli dwa lata później niż symbol Paryża
  • Kościół Tyński – charakterystyczna gotycka budowla, świetnie widoczna z centrum miasta dzięki dwóm monumentalnym wieżom. Kiedyś centrum praskiego husytyzmu. W świątyni znajduje się grobowiec słynnego astronoma Tycho Brahe
  • Dawny Klasztor Agnieszki Czeskiej – oddział Galerii Narodowej z eksponatami sztuki średniowiecznej
  • Synagogi w Pradze – są pozostałością po licznej przedwojennej społeczności żydowskiej. Przed II wojną światową Praga stanowiła jeden z największych kompleksów synagog w Europie. Najwięcej z nich znajdowało się w żydowskiej dzielnicy miasta – Josefovie. Większość miejsc modlitwy przetrwała powojenną zawieruchę – na Josefovie pozostało ich sześć, w tym najstarsza działająca synagoga w Europie, poza tą dzielnicą kolejne, m.in. kolorowa Synagoga Jubileuszowa
  • Pałac Wallensteina – barokowa budowla, obecnie stanowiąca siedzibę Senatu Republiki Czeskiej. Otaczające go ogrody udostępnione są dla turystów i robią niesamowite wrażenie wizualne.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Dojeżdżając z Polski, najlepiej zjechać z drogi E65 w drogę E55 (północna obwodnica Pragi) i zjechać z niej za znakami na Centrum Kobylisy, na chwilę wjeżdżając w drogę nr 8, którą należy opuścić zjazdem na Vysocany (ul. Strelnicna). 2,5 km dalej znajduje się już duże skrzyżowanie Kobylisy, z którego można bezpośrednio skręcić na południe w ul. Uzavrena, na końcu której skręcamy w lewo w docelową ul. Trojską, gdzie po prawej stronie mieści się hotel.

  Odległość od Warszawy – 660 km, Krakowa – 500 km, Wrocławia – 300 km.

  Pociąg i autobus

  Do Pragi można dojechać autobusem, połączenia oferuje np. Flixbus, którego przystanek znajduje się w centrum miasta, podobnie jak główny dworzec kolejowy (6 km od hotelu). Hotel mieści się 300 m od stacji metra Kobylisy.

  Adres

  • Hotel Troja
  • ul. Trojska 2232/1
  • 182 00 Praga
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Hotel Troja s.r.o., Trojska 2232/1, 182 00 Praga 8, NIP: CZ02632004

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Troja. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: