Hotel Perla Jizery***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 2 dni Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 10:00

  Oferta nie zawiera

  • Opłata klimatyczna (płatność na miejscu)
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Dłuższy pobyt, niższe ceny (min. 3 noclegi)

  Warto wiedzieć

  • Bliski naturze hotel w górskiej wiosce
  • Strefa wellness z możliwością chłodzenia się w górskiej rzece
  • Malownicza spokojna okolica
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 8:00 do 9:30 oraz obiadokolacje w godz.18:00-19:30 (bufetowe lub serwowane, w zależności od obłożenia)
  • Przechowalnia nart i rowerów
  • Przyjemna wiata grillowa, dla dzieci plac zabaw
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-16 lat: 76 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 16 lat: 76 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Możliwość wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego 6 EUR/doba
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe
  • Zwierzę dodatkowo płatne 6 EUR/doba
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Hotel Perla Jizery*** to urokliwe miejsce z bliską naturze strefą wellness w górskiej wiosce Josefuv Dul malowniczo położonej w Górach Izerskich. Lokalizacja zachwyci tych, którzy szukają kontaktu z przyrodą, widokowych miejsc spacerowych i tras biegowych oraz nieszablonowych lokalizacji do jazdy na nartach lub na rowerze.

  Hotel Perla Jizery składa się z dwóch budynków sielsko usytuowanych na polanie na skraju lasu nieopodal koryta górskiego potoku. W głównym budynku mieszczą się recepcja, restauracja, świetlica, przechowalnia nart/rowerów i część pokoi, pozostałe pokoje znajdują się w sąsiednim budynku. Nad rzeką w drewnianym domku przygotowano strefę wellness.

  W tym malowniczym miejscu możecie zanocować w 2-osobowych pokojach z możliwością dostawki oraz 4-osobowych pokojach typu family. W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem, lodówka oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W prywatnej łazience zamontowano kabinę prysznicową lub wannę, suszarkę do włosów i wc.

  Przytulna i stylowa restauracja oferuje szeroki wybór posiłków oraz napojów, szczególnie win. Dań kuchni czeskiej i światowej można tutaj próbować w otoczeniu nastrojowego kominka oraz akwarium. Śniadania przygotowywane są w formie bufetu, a obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane.

  Na skraju lasu stoi domek z bali, w którym mieści się strefa wellness z wyjątkową możliwością chłodzenia bezpośrednio w czystej górskiej rzece Kamenicy. Przy sprzyjające pogodzie goście mogą korzystać także z sąsiadującą wiatą grillową.

  Dla małych gości przygotowano zewnętrzny plac zabaw w otoczeniu zieleni, a w restauracji kącik zabaw.

  Obecność przechowalni nart i rowerów zachęca do przyjazdu tutaj osoby lubiące aktywny wypoczynek. Na trasy biegowe i rowerowe można wyruszyć bezpośrednio sprzed hotelu, w miejscowości i bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kilka stoków narciarskich dla doświadczonych i początkujących narciarzy. W centrum wsi mieści się kompleks sportowy z kortami tenisowymi oraz boiskami do gier zespołowych.

  Lokalizacja

  Perla Jizery*** znajduje się w malowniczej górskiej wiosce Josefuv Dul w północnych Czechach, w Górach Izerskich, 25 km od przejścia granicznego w Jakuszycach.

  Atrakcje

  Josefuv Dul to czeska wioska malowniczo rozłożona w Górach Izerskich w dolinie Kamenicy. Okolica obfituje w widokowe miejsca, ciekawostki przyrodnicze i techniczne. Miejscowość stanowi punkt wypadowy dla wycieczek pieszych, rowerowych i narciarskich, w jej centrum znajdują się kompleks sportowy oraz stok narciarski.

  Josefuv Dul ma długą tradycję wytopu szkła. Pierwsza huta powstała tu już w XVII wieku. W miejscu starej huty zburzonej w 1910 roku utworzono nowoczesny zakład produkujący szkło. Dawniej ważny ośrodek szklarski, dziś rozwija się jako wartościowa osada turystyczna. Dominantą wsi jest neogotycki kościół, przy którym funkcjonują muzeum krajoznawcze i punkt informacji turystycznej.

  Przez miejscowość przepływa rzeka Kamenica, której koryto nieco wyżej przegrodzono zaporą, tworząc duży zbiornik wody pitnej. To przyjemne miejsce, ku któremu można udać się na spacer. Piękny widok na całą dolinę oferuje punkt widokowy Czertowy Kamień na formacji skalnej kwadrans spacerem od hotelu. W Górach Izerskich nie brakuje punktów widokowych. Z drugiej strony doliny, około godzinę spacerem od hotelu, mieści się wieża widokowa Slovanka – najstarsza wykonana z metalu wieża widokowa w Czechach, całkowicie odremontowana i ponownie otwarta w XXI w. Po sąsiedzku znajduje się schronisko. Także około godziny zajmie spacer do popularnych wodospadów na rzece Jedlove.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Jadąc z Polski, należy kierować się na przejście graniczne w Jakuszycach (niespełna 30 km od Jeleniej Góry). Następnie jechać na południe 6 km drogą nr 10 do miejscowości Desna, gdzie należy odbić w prawo na zachód w drogę wiodącą do miejscowości Josefuv Dul. Wystarczy trzymać się głównej drogi, przejechać przez centrum górskiej wioski. Hotel Perla Jizery będzie widoczny z lewej strony.

  Odległość od Warszawy – 520 km, Krakowa – 420 km, Wrocławia – 160 km.

  Pociąg i autobus

  Przez miejscowość Josefuv Dul wiedzie linia kolejowa, którą można dojechać do miasta Smrżovka. Stacja kolejowa znajduje się 2 km od hotelu.

  Adres

  • Hotel Perla Jizery
  • Josefův Důl 187
  • 468 44 Josefuv Dul
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: KFKS Gastro s.r.o., U zakrutu 1778/5, 106 00 Praga 10 - Zabehlice, NIP: CZ29059682

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Perla Jizery. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria