Hotel Aqua Zdrój***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 2 dni Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania w formie bufetu
  • Nielimitowany dostęp do STREFY AQUA I FITNESS w Parku Wodnym Aqua-Zdrój (z basenem, sauną, jacuzzi i siłownią) - zgodnie z dostępnością
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Bezpłatny parking
  • WAŻNY KOMUNIKAT: W terminie 08.06 - 09.06.2023 odbędą się imprezy integracyjne w restauracji, które mogą powodować hałas
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  100%
  100 % użytkowników rekomenduje obiekt
  4.9/5
  Średnia ocena naszych klientów

  Zobacz też ofertę: Jeden nocleg, oferta zwrotna

  WAŻNY KOMUNIKAT: W terminie 08.06 - 09.06.2023 odbędą się imprezy integracyjne w restauracji, które mogą powodować hałas.

  Warto wiedzieć

  • Hotel z aqua parkiem i saunami
  • Największy hotel turystyczno-sportowy w Sudetach
  • W pakiecie codzienne śniadania od godz. 7:00 do 10:00
  • Możliwość dokupienia 2-daniowej obiadokolacji w drugim kroku rezerwacji: 60 zł/dorosły, 30 zł/dziecko 4-12 lat
  • Najnowocześniejsza siłownia w regionie
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach fitness (dodatkowo płatne)
  • Hotel posiada restaurację oraz drink bar
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty w każdym pokoju
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-12 lat: 80 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 160 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Możliwość wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego GRATIS (ograniczona ilość - wymagana rezerwacja)
  • Możliwość dokupienia kwiatów do pokoju (80 zł) i butelki wina (60 zł) w drugim kroku rezerwacji
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój w Wałbrzychu to największy ośrodek turystyczno-sportowy w Sudetach, malowniczo położony u stóp góry Chełmiec. Chełmiec to drugi najwyższy szczyt Gór Wałbrzyskich, oferujący liczne trasy dla rowerzystów, spacerowiczów oraz miłośników Nordic Walking. Atrakcją kompleksu jest aqua park oraz saunarium. Hotel Aqua Zdrój stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji: zamku Książ, palmiarni, kopalni, podziemnego kompleksu Riese i innych, a zimą także do uprawiania narciarstwa.

  Nowoczesny Hotel Aqua Zdrój***, będący częścią Centrum Aktywnego Wypoczynku, oferuje 124 miejsca w komfortowych pokojach przygotowanych na pobyt 1, 2 oraz 3 osób. Każdy pokój posiada dostęp do bezprzewodowego internetu, telewizor, szafę, biurko, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z zestawem kosmetyków oraz ręcznikami. Pokoje mają powierzchnię od 20 do 33 m2.

  Dla hotelowych gości w przestronnej sali restauracyjnej każdego poranka przygotowywany jest bufet śniadaniowy, podczas którego można skomponować ulubione śniadanie na dobry początek dnia. Od godziny 13 można zamawiać w restauracji dania z karty. Restauracja raczy gości wyśmienitą kuchnią. W hotelu działa całodobowy bar, w którym można odprężyć się na wygodnej kanapie z filiżanką aromatycznej kawy i pyszną szarlotką.

  Dużym atutem hotelu jest sąsiedztwo parku wodnego Aqua Zdrój z trzema rurowymi zjeżdżalniami, basenem sportowym, basenem rekreacyjnym, stanowiskami hydromasażu, gejzerami i innymi wodnymi atrakcjami. To świetne miejsce dla osób uwielbiających pływać, jak i szukających zabawy i relaksu. Obok basenu rekreacyjnego znajdują się dwie 6-osobowe wanny jacuzzi. Dla najmłodszych przygotowano brodzik z mini zjeżdżalnią, kaskadą wodną, plażą z leżakami i innymi wodnymi atrakcjami dla dzieci.

  W aqua parku funkcjonuje także saunarium składające się z sauny suchej (fińskiej), sauny parowej (tureckiej), ziołowej sauny aromatycznej oraz tężni solankowej. Kąpiele w saunach stymulują i odprężają organizm, a tężnia solankowa nasyca powietrze drogocennymi pierwiastkami i całą gamą pożądanych mikroelementów.

  Osoby ceniące codzienną aktywność są zachwycone siłownią Aqua Zdrój, która zajmuje 400 m2 powierzchni w klimatyzowanej hali z widokiem na górę Chełmiec. To największa i najnowocześniejsza siłownia w regionie z profesjonalnym sprzętem, stwarzającym doskonałe warunki treningowe dla amatorów dbania o formę oraz zawodowych sportowców. Dodatkowo w kompleksie znajdują się sala fitness, certyfikowane korty squashowe, sala do tenisa stołowego, pełnowymiarowe boisko piłkarskie oraz oświetlone boiska treningowe.

  Lokalizacja

  Hotel Aqua Zdrój*** położony jest u stóp góry Chełmiec w Wałbrzychu w województwie dolnośląskim.

  Atrakcje

  Wałbrzych to 100-tysięczne miasto w województwie dolnośląskim, położone na południe od Wrocławia. Miasto leży u stóp Sudetów Środkowych w paśmie Gór Wałbrzyskich, których najwyższymi szczytami są Borowa (853 m n.p.m.) z wieżą widokową oraz Chełmiec (851 m n.p.m.). Na terenie Wałbrzycha zorganizowano aż 7 parków miejskich, miasto leży w granicach 2 parków krajobrazowych, aż 30% jego powierzchni stanowią tereny zielone. Jest gdzie spacerować, co ułatwiają wytyczone szlaki turystyczne.

  Wałbrzych znajduje się w cieniu takich atrakcji jak Zamek Książ, Palmiarnia, Podziemne Miasto Osówka czy Sztolnie Walimskie i stanowi znakomitą bazę wypadową do ich zwiedzania. Samo miasto posiada rynek, plac Magistracki z okazałym ratuszem, Muzeum Porcelany w pałacu Albertich oraz Starą Kopalnię – niezwykłe muzeum w zrewitalizowanej kopalni węgla kamiennego.

  Warto odkryć w okolicy:

  • Jeziorko Daisy – geologiczno-leśny rezerwat przyrody na Pogórzu Wałbrzyskim ze zbiornikiem powstałym w miejscu dawnego kamieniołomu wapienia. Ciche i urokliwe miejsce
  • Kompleks Włodarz – największy z obiektów wchodzących w skład Projektu „Riese”. Kompleks tuneli wydrążonych we wnętrzu góry Włodarz, udostępniony do zwiedzania z przewodnikiem, gdzie znajduje się podziemne kino oraz przeprawa łodzią przez zalane korytarze
  • Podziemne miasto Osówka – tajemnicza sieć tuneli i pomieszczeń niewiadomego przeznaczenia. Ogromny system betonowych korytarzy i umocnień zaczął powstawać w połowie 1943 r. Do prac Niemcy wykorzystywali robotników oraz więźniów obozu koncentracyjnego Gross-Rosen
  • Mauzoleum Totenburg – mało znana atrakcja Wałbrzycha, upamiętniająca 170 tysięcy Ślązaków, którzy zginęli podczas I wojny światowej oraz w trakcie wypadków w kopalniach
  • Zamek Grodno – XIV-wieczna budowla w Zagórzu Śląskim na górze Choina. Średniowieczna warownia pod koniec XVI w. została przebudowana na renesansową rezydencję, dziś jest jednym z najważniejszych obiektów tego typu na Dolnym Śląsku. Z zamkowej wieży rozpościerają się piękne widoki.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Wałbrzych położony jest na południowy zachód od Wrocławia. Z autostrady A4 najlepiej zjechać na węźle Kostomłoty w DK nr 5. Następnie kierować się na południe za znakami na Wałbrzych. Wjechawszy do miasta, minąwszy zjazdy do Zamku Książ oraz do Palmiarni, należy skręcić w prawo w drogę wojewódzką nr 376 (aleja de Gaull’a). Na końcu drogi należy skręcić w prawo w ul. Mickiewicza, a 1,2 km dalej na rondzie w lewo w ul. Kolejową, która wiedzie obok parku zdrojowego i zamienia się w ul. Andersa. Z drogi tej należy skręcić w prawo za znakami na Centrum Turystyczno-Sportowe Aqua Zdrój.

  Odległość od Wrocławia – 80 km, Warszawy – 430 km, Krakowa – 330 km.

  Pociąg i autobus

  Komunikacją zbiorową do Wałbrzycha najłatwiej dojechać z Wrocławia. Stacja kolejowa Wałbrzych Centrum znajduje się 2 km od hotelu.

  Adres

  • Hotel Aqua Zdrój
  • ul. Ratuszowa 6
  • 58-304 Wałbrzych
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Aqua-Zdrój Sp. z o.o., ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych, NIP: 8862888016

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Aqua Zdrój. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: