Kyriad Stargard***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulacji do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania serwowane lub w formie bufetu
  • Dostęp do siłowni (w godzinach otwarcia)
  • W pokojach executive dostęp do sauny (codziennie od godz. 16:00, zgodnie z dostępnością)
  • Zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Nowoczesny hotel cenionej marki
  • Otwarty jesienią 2022 roku
  • Komfortowe pokoje z udogodnieniami: klimatyzacja, lodówka, sejf, zestaw do parzenia kawy i herbaty
  • W pokoju executive ekspres do kawy i dostęp do sauny (codziennie od godz. 16:00)
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 6:30 do 10:00. W 2. kroku rezerwacji możliwość dokupienia serwowanej obiadokolacji: 35 zł/os.
  • Możliwość korzystania z siłowni
  • Hotel w centrum miasta, blisko zabytków na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego
  • Niemowlę / dziecko poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Brak dostawek
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach maksymalnie 2-os.
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Parking w promocyjnej cenie dla użytkowników Triverny: 30 zł/doba
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Kyriad Stargard*** to nowoczesny i komfortowy hotel o charakterze biznesowym w centrum Stargardu. Został otwarty jesienią 2022 roku. Otoczony parkami hotel znajduje się w sercu Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego nad rzeką Iną. Kyriad to doskonale rozwijająca się marka miejskich hoteli klasy średniej, w których łatwo znaleźć radość podróżowania.

  Kyriad Stargard*** oferuje 60 klimatyzowanych 2-osobowych pokoi z miejscem do pracy, bezpłatnym Wi-Fi, zestawem do parzenia kawy i herbaty, wygodnym łóżkiem i łazienką. Na szczególną uwagę zasługuje cisza panująca w pokojach dzięki ścianom i wykładzinom zapewniającym wysoki poziom izolacji akustycznej oraz wygodne poduszki typu memory pillow. W każdym pokoju można indywidualnie sterować temperaturą oraz kanałami satelitarnymi w TV. Obok pokoi klasy standard, hotel dysponuje także pokojami podwyższonej kategorii. Wyróżnikiem pokoi executive są przestronne łazienki oraz ekspres do kawy, który umili pobyt w Kyriad Stargard. W łazience na gości czekają ręczniki, suszarka do włosów oraz zestaw kosmetyków.

  W hotelu mieści się przytulna restauracja Farina z letnim tarasem. Oferuje dania lokalne oraz oparte na staropolskich tradycjach i nowoczesnym ujęciu potraw z mąki. Nawiązuje tym do średniowiecznej Bramy Młyńskiej – położonego w sąsiedztwie zabytku. W Hotelu Kyriad śniadania są podawane w formie bufetu, a obiadokolacje serwowane. Idealnym miejscem do odwiedzenia wieczorem jest nowoczesny Bar Farina z doskonałym wyborem lokalnych i międzynarodowych alkoholi.

  Położony w centrum Stargardu Hotel Kyriad oferuje również przestrzeń do relaksu i aktywnego wypoczynku. To kameralna sauna oraz siłownia dostępna dla wszystkich hotelowych gości.

  Kyriad Stargard jest miejscem, w którym można urządzić wydarzenie lub spotkanie biznesowe. Hotel oferuje dwie wyposażone sale konferencyjne, a także jedyną w mieście stację ładowania pojazdów elektrycznych.

  Lokalizacja

  Kyriad Stargard*** mieści się w zabytkowej i pełnej zieleni części centrum Stargardu, 40 km od Szczecina i niespełna 100 km od wybrzeża Bałtyku.

  Atrakcje

  Zabytkowy Stargard (do 2016 roku Stargard Szczeciński) nie jest szeroko znany w Polsce. Dzieje się tak zapewne ze względu na położenie w odległym północno-zachodnim zakątku kraju, w obrębie Niziny Szczecińskiej i Pojezierza Szczecińskiego. Tymczasem historia miasta sięga XII wieku, a w obrębie Starego Miasta zachowało się ponad 20 zabytkowych obiektów.

  Stargard może być dumny ze sporych fragmentów dawnych murów miejskich, które ostały się do naszych czasów. Fortyfikacje zaczęły powstawać już w XIII w., część z nich została rozebrana w XIX w., ale do dziś przetrwały cztery bramy i trzy baszty. To więcej niż w Krakowie! Duże wrażenie robią Brama Młyńska, Brama Pyrzycka i Brama Wałowa oraz najokazalsze baszty w Polsce – Baszta Tkaczy (31 m) i Baszta Morze Czerwone (34 m). Stargardzkie zabytki zostały włączone do Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego, obejmującego miasta w siedmiu nadbałtyckich krajach. Ponadto z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu powstał szlak turystyczny „Stargard – Klejnot Pomorza”, który obejmuje 25 miejscowych zabytków.

  Serce średniowiecznego miasta wyznacza Rynek Staromiejski wytyczony w czasie lokacji Stargardu. Przy rynku zachowały się: unikatowa i piękna późnogotycka Kolegiata NMP, niezwykle okazały ratusz, barokowe kamienice i odwach, w którym mieści się Muzeum Archeologiczno-Historyczne. Tutejsza bazylika Mariacka z wieńcem kaplic i ceramicznymi zdobieniami elewacji jest najcenniejszym zabytkiem Pomorza Zachodniego i Środkowego. Przez wielu jest uważana za najładniejszy późnogotycki ceglany kościół w Polsce.

  W Stargardzie można też obcować z przyrodą. Warto wybrać się na spacer po tutejszych plantach złożonych z rozległych parków otaczających Stare Miasto. Utworzone w miejscu dawnych fortyfikacji dziś są świetnym terenem rekreacyjnym z urokliwymi alejkami i starymi pomnikowymi drzewami. Można zatrzymać się nad brzegiem rzeki Iny przy przystani lub przesiąść się na kajak i popłynąć z jej nurtem. W sąsiedztwie Stargardu znajduje się Miedwie – piąte pod względem wielkości jezioro w Polsce. Bezpieczna ścieżka rowerowa prowadzi z miasta do tego centrum sportów wodnych z molem i plażami.

  Co ciekawe, Stargard jest położony dokładnie na 15 południku długości geograficznej wschodniej, czyli równo 1 godzinę różnicy od południka zerowego w londyńskim Greenwich.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Z południowej obwodnicy Stargardu (droga S10) można wjechać do centrum miasta DK 20 lub DW 106. Łączą się one na skrzyżowaniu ul. Bydgoskiej i Skłodowskiej-Curie. Jedziemy nimi dalej na północ do ronda, na którym należy skręcić w lewo w ul. Chrobrego, przez most nad Iną. Hotel mieści się 400 m dalej po prawej stronie, obok zabytkowego spichlerza.

  Odległość od Warszawy – 500 km, Wrocławia – 350 km, Poznania – 200 km.

  Pociąg i autobus

  Do Stargardu dojeżdżają pociągi i autobusy z różnych miast w Polsce. Przede wszystkim ze Szczecina, ale także Poznania, Warszawy, Krakowa i wielu innych. Hotel położony jest zaledwie kwadrans pieszo od dworca kolejowego.

  Adres

  • Kyriad Stargard
  • ul. Spichrzowa 2
  • 73-110 Stargard
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Magdalena Szejny, Spichrzowa 2, 73-110 Stargard, NIP: 8542217800

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Kyriad Stargard. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: