Club Hotel Residence***

Oferta kończy się za : 16 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 16 godz. Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codziennie śniadanie włoskie i międzynarodowe
  • Obiad i kolacja w restauracji Bella Vista Panoramic w hotelu Cosmopol (150 m od hotelu) ze wspomaganym serwisem bufetowym: gorące i zimne przystawki, pierwsze dania, dania główne mięsne i rybne, świeże owoce i desery
  • Open Bar z nieograniczoną ilością napojów w trakcie posiłków, takich jak woda, białe i czerwone wino z naszych wzgórz Colli Romagnoli
  • Bezpłatny wstęp na basen ze zjeżdżalnią wodną oraz bezpłatne leżaki i parasole
  • Serwis plażowy (1 parasol plażowy i 2 leżaki na kąpielisku przed hotelem)
  • Bezpłatny parking
  • Akcesoria dla niemowląt: wózki i wanienki dla dzieci do dyspozycji w recepcji
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 12:00 - 10:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta All Inclusive (min. 3 noclegi)

  Warto wiedzieć

  • Odnowiony hotel z widokiem na morze
  • Wakacyjny kurort na piaszczystym wybrzeżu Adriatyku
  • Pokoje z balkonami i klimatyzacją
  • Oferta all inclusive: codziennie śniadanie włoskie i międzynarodowe, obiad i kolacja w restauracji Bella Vista Panoramic w hotelu Cosmopol (150 metrów od hotelu), Open Bar z nieograniczoną ilością napojów w trakcie posiłków
  • Basen ze zjeżdżalnią oraz leżaki i parasol na plaży
  • Bliskość Rawenny
  • Możliwość dolotu do Bolonii
  • Niemowlę / dziecko poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Brak dostawek
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach maksymalnie 4-os.
  • Przyjazd możliwy tylko w sobotę
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 166 zł jednorazowo)
  • Bezpłatny prywatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 8 dni (7 noclegów)

  Opis

  Club Hotel Residence to miejsce na udane wakacje all inclusive na wybrzeżu Adriatyku. Nadmorski hotel mieści się w wakacyjnym kurorcie Cesenatico, pomiędzy słynnymi Rimini oraz Cervią. To położony tuż przy plaży hotel z basenem i licznymi udogodnieniami dla dzieci.

  Pokoje w Club Hotel Residence zostały zaprojektowane z myślą o komforcie gości. Ich lokalizacja tuż przy plaży wspaniale łączy się z nowoczesnymi udogodnieniami. W 2023 roku pokoje zostały odrestaurowane, dzięki czemu spełniają wysokie standardy. Dźwiękoszczelne wnętrza są klimatyzowane, jasne, wyposażone w wygodne łóżka, TV, wifi i odnowione łazienki (w łazience ręczniki, suszarka do włosów). Większość pokoi posiada balkon skierowany ku morzu, dzięki czemu wakacje stają się jeszcze bardziej przyjemne i beztroskie.

  Dzień w Club Hotelu Residence rozpoczyna się od znakomitego śniadania w stylu włoskim i międzynarodowym. Dostępne są: jajecznica i bekon, wędliny i sery, tosty, rogaliki, domowe ciasta i herbatniki, jogurt, płatki śniadaniowe, dżemy oraz kawa espresso, cappuccino i kawa z mlekiem. Obiad i kolacja są organizowane w formie bufetu w restauracji Bella Vista Panoramic w hotelu Cosmopol (150 metrów od hotelu). Można tam oczekiwać na gorące i zimne przystawki, pierwsze dania mięsne i rybne, dania główne mięsne i rybne, świeże owoce i desery. Ofertę uzupełnia Open Bar z nieograniczoną ilością napojów w trakcie posiłków, takich jak woda, białe i czerwone wino z okolicznych wzgórz Colli Romagnoli.

  Goście Club Hotelu Residence mogą do woli korzystać z zewnętrznego basenu hotelowego ze zjeżdżalnią wodną oraz leżaków i parasoli ustawionych na słonecznym tarasie. Piękna piaszczysta plaża rozciąga się tuż obok hotelu. Przy kąpielisku przed hotelem na gości czeka serwis plażowy – parasol plażowy i 2 leżaki. Wzdłuż morza dla młodszych i starszych przygotowano liczne atrakcje. Plaża szczyci się doskonałym serwisem ratowniczym – punkt pierwszej pomocy i defibrylator umieszczone są co 150 metrów.

  Hotelem bezpośrednio zarządzają właściciele, Fabio i Margherita, posiadający doświadczenie w branży hotelarskiej, ale także rodzicielstwie. Dzięki czemu możecie liczyć na rodzinne podejście i zrozumienie potrzeb także najmłodszych gości.

  Lokalizacja

  Club Hotel Residence znajduje się tuż przy plaży w wakacyjnym kurorcie Cesenatico, nieopodal Rimini. Jego uprzywilejowana lokalizacja blisko plaży i w centrum miasteczka stwarza świetne warunki do wypoczynku nad Adriatykiem.

  Atrakcje

  Cesenatico to niewielki kurort wakacyjny położony w pasie wybrzeża Adriatyku pomiędzy Rimini a Cervią. Miasteczko może poszczycić się szerokimi, piaszczystymi plażami i niezwykle urokliwym kanałem portowym.

  W pasie wzdłuż wybrzeża znajdują się plaże z łagodnym zejściem do morza. Równolegle do plaż przebiega deptak Lungomare Levante, gdzie w ciągu dnia spotkać można licznie przybywających tu turystów.

  Starówka miasta skupiona jest wokół kanału wodnego Fosso Venarella, przy którym cumują kutry, statki i łodzie. Wzdłuż kanału biegną bulwary spacerowe, a sąsiadujące z nimi kamieniczki skrywają całe bogactwo lokalnej kuchni: restauracje, trattorie, kawiarenki.

  Lokalizacja Cesenatico sprawia, że to świetna baza wypadowa na jednodniowe wycieczki do pełnych zabytków i atrakcji Rawenny (37 km), Bolonii (100 km) czy San Marino (40 km).

  Jak dojechać?

  Samochód

  Jadąc samochodem na włoskie wybrzeże, najlepiej wybrać autostrady biegnące przez Czechy i Austrię. Aby skrócić trasę, można zjechać z płatnej autostrady już w Wenecji (węzeł Venezia Est) i podążać wzdłuż wybrzeża przez Ravennę. W Cesenatico należy zjechać w kierunku morza na węźle Villamarina. 1 km dalej skręcić w prawo w ul. Canova i 250 m dalej w lewo w docelową uliczkę Viale Tiziano, gdzie po prawej stronie mieści się Club Hotel Residence.

  Odległość od Krakowa - 1300 km, od Warszawy - 1500 km, od Wrocławia - 1370 km, od Wenecji – 250 km.

  Pociąg i autobus

  Około 100 km od miasteczka znajduje się lotnisko w Bolonii, dokąd latają przewoźnicy z polskich miast. Do Cesenatico można dostać się bezpośrednim pociągiem z Bolonii lub z przesiadką w Rimini i Rawennie.

  Adres

  • Club Hotel Residence
  • Viale Tiziano 34
  • 47042 Cesenatico
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Cosmopolitaly SRL, Viale Carducci 296, 47042 Włochy, NIP: IT 04437370408

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Club Hotel Residence. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: