Hotel Jantar***

Oferta kończy się za : 7 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Zestaw powitalny
  • Nielimitowane korzystanie ze strefy Wellness: basen z przeciwprądem, wlewnicą, jacuzzi, brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią, sauna sucha i parowa (W terminie 26-27 kwietnia 2023 r. strefa basenowa będzie nieczynna).
  • Animacje dla dzieci i dorosłych podczas ferii i wakacji (według programu hotelu)
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 16:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Opłata klimatyczna
  • Parking (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja)
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta ze śniadaniami i obiadokolacjami

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Ważny komunikat: W terminie 26-27 kwietnia 2023 r. strefa basenowa będzie nieczynna.

  Warto wiedzieć

  • Komfortowy hotel w uzdrowiskowej części Ustki w otoczeniu lasu
  • Tylko 250 m od plaży
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu
  • Możliwość dokupienia obiadokolacji w drugim kroku rezerwacji: 60 zł/os. powyżej 11 lat, 35 zł/dziecko 3-11 lat.
  • Nielimitowany dostęp do strefy Wellness z basenem, jacuzzi, brodzikiem dla dzieci oraz sauną suchą i parową
  • Animacje dla dzieci i dorosłych podczas ferii i wakacji
  • Niemowlę / dziecko poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 3-10 lat: 60 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 10 lat: 100 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe
  • Opłata za zwierzę: 40 zł/doba (do 10 kg); 60 zł/doba (powyżej 10 kg)
  • Parking dodatkowo płatny 20 zł za dobę (konieczna rezerwacja miejsc w recepcji)
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Hotel Jantar znajduje się w sąsiedztwie lasu sosnowego, zaledwie 250 m od szerokiej, piaszczystej plaży i 500 m od centrum miasta Ustka. Noclegi blisko morza, świeże powietrze, bogata gama różnorodnych atrakcji i wysoki komfort, który zapewnia Hotel Jantar to gwarancja udanego wypoczynku.

  Hotel Jantar oferuje swoim gościom zakwaterowanie w przestronnych pokojach komfort o powierzchni od 21 do 23 m2, mniejszych pokojach ekonomicznych oraz pokojach rodzinnych, które umożliwiają pobyt 2 osób dorosłych i 2 dzieci. Każdy z nich jest wyposażony w TV Sat, Internet bezprzewodowy Wi-Fi, telefon, mini lodówkę, łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, sprzęt plażowy, sejf hotelowy. Wysmakowane detale, wygodne łóżka z idealnej wielkości materacami oraz naturalne materiały sprawiają, że pokoje klasy komfort szczególnie nadają się do relaksu. Na życzenie gości hotel udostępnia akcesoria dla dzieci: łóżeczko, dodatkowe poduszki i koce, zabezpieczenia kontaktów, wanienki, matę antypoślizgową. Dodatkowa recepcja hotelu dysponuje aktualnymi telefonami do lekarza pierwszego kontaktu, pediatry, aktualnymi adresami i telefonami do najbliższych aptek oraz aptek całodobowych.

  W stylowych wnętrzach restauracji Szef Kuchni serwuje dania zarówno kuchni staropolskiej jak i europejskiej. Dbając o wygodę najmłodszych Gości hotelowych w restauracji znajdują się krzesełka, naczynia oraz plastikowe sztućce, a także malowanki i kredki, aby umilić dzieciom oczekiwanie na posiłek.

  Część rekreacyjna hotelu pozwala aktywnie wypocząć, zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną. W skład kompleksu wchodzą: 10,5-metrowy basen, sauna, aqua aerobic, jacuzzi, a także gabinety oferujące zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące masaże i kompleksowe rytuały SPA. Dla najmłodszych gości brodzik 0,3 m głębokości z temperaturą wody na poziomie 33°C.

  Hotel Jantar posiada bogatą Strefę zabaw dla dzieci, dysponuje m. in.:

  • basenem z brodzikiem, woda w basenie dla dzieci (33°C),
  • w hotelowym Klubie Malucha znajdują się basen chiński z kolorowymi piłeczkami, zjeżdżalnia, domek, kolorowanki, puzzle, piłki i wiele innych kolorowych zabawek,
  • w ogrodzie hotelowym mieści się plac zabaw dla dzieci,
  • Spa dla dzieci - Kid's SPA,
  • w każdą sobotę w hotelowym Klubie Malucha Hotel oferuje bezpłatną projekcję filmową dla najmłodszych, istnieje również możliwość odpłatnego wynajęcia opiekunki do dziecka.

  Lokalizacja

  Ustka to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad polskim morzem. Położona na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi. Jest miastem portowym, uzdrowiskiem z dwoma letnimi kąpieliskami morskimi.

  Atrakcje

  Ustka to 15-tysięczne miasto na historycznym Pomorzu Zachodnim, położone na Wybrzeżu Słowińskim, w miejscu ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Należy do najpopularniejszych nadbałtyckich miejscowości wypoczynkowych w Polsce, nie tylko w czasie wakacji. Wiele osób przyjeżdża tutaj w celu zadbania o swe zdrowie, bowiem Ustka posiada status uzdrowiska – w mieście działają liczne zakłady lecznictwa wykorzystujące lokalne złoża solanki i torfu leczniczego. W wakacje na terenie miasta działają kąpieliska morskie. Plaża w Ustce jest jedną z najpiękniejszych i najszerszych plaż w Polsce. Morze ma tu płytki, łagodny brzeg.

  Wyróżnikiem Ustki jest jej zabudowa związana z morzem – zabytkowa latarnia morska wybudowana z cegły pod koniec XIX wieku, dawne osiedle rybackie z przełomu wieków, Port Morski z przystanią żeglarską, falochron wcinający się w morze na około 100 m oraz molo.

  Warto odwiedzić:

  • Ruchome wydmy w Słowińskim Parku Narodowym – jedna z największych atrakcji bałtyckiego wybrzeża. Największy zespół wydm znajduje się na Mierzei Łebskiej, pomiędzy brzegiem morza i jeziorem Łebsko. Najłatwiejszy dostęp do parku wiedzie od strony Łeby. Wytyczona jest wygodna dojściowa trasa turystyczna. Dla dzieci niewątpliwą atrakcją będzie przejazd mini-kolejką
  • Park krajobrazowy Dolina Słupi – jeden z najstarszych parków krajobrazowych w Polsce (1981) to doskonałe miejsce do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, konnej i kajakowej w otoczeniu urozmaiconej rzeźby terenu o licznych walorach przyrodniczych. Przez najciekawsze miejsca Doliny Słupi prowadzą szlaki turystyczne oraz ścieżki przyrodnicze wyznaczone przez Park
  • Muzeum Piekarnictwa i Cukiernictwa – działa od ponad 20 lat dzięki pasji piekarza i cukiernika z Ustki, którego piekarnię, wciąż działającą nieprzerwanie od 1945 roku, można odwiedzić tuż przy muzeum. Odkrywa tajniki procesu wytwarzania chleba oraz wyrobów piekarniczych z wcześniejszych czasów, kiedy nie było nowoczesnych maszyn. Najstarszym eksponatem muzeum jest stół do przerabiania ciasta piernikowego. W muzeum zobaczymy również stępy, lodówkę, która działa bez użycia prądu, foremki na ciasteczka oraz wiele innych ciekawych przedmiotów.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Od strony Słupska do Ustki prowadzi droga nr 21 (ul. Słupska), z której należy skręcić w ul. Cisową, przejechać przez pl. Dąbrowskiego i tam wjechać w ul. Wczasową, prowadzącą bezpośrednio do hotelu. Hotel Jantar znajduje się z prawej strony drogi w otoczeniu sosnowego lasu.

  Odległości: ok. 20 km od Słupska, 125 km od Trójmiasta, 220 km od Bydgoszczy i 235 km od Szczecina.

  Pociąg i autobus

  Ustka posiada dogodną komunikacją kolejową i autobusową ze Słupskiem, do którego można bez trudu dotrzeć pociągiem z głównych polskich miast. Hotel Jantar oddalony jest ok. 1,5 km. od dworca.

  Adres

  • Hotel Jantar
  • ul. Wczasowa 14
  • 76-270 Ustka
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Hotel Jantar Ćwigoń i wspólnicy sp. j. , ul. Wczasowa 14, 76-270 Ustka, NIP: 8393195771

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Jantar. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria