Park Hotel Diament Wrocław****

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Nocleg
  • Korzystanie z sali fitness
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Parking
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.

  Uwaga: płatność Bonem Turystycznym. Hotel wymaga podania numeru bonu do 24 godzin od dokonania rezerwacji. Przy 3 nieudanych próbach kontaktu z Gościem (w tym minimum 1 kontakt mailowy) hotel ma prawo anulować rezerwację. Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu wpłaconych środków.

  W związku z trwającą pandemią Covid-19, forma serwowania posiłków i możliwość korzystania z poszczególnych usług zależy od aktualnych wytycznych Ministerstwa Rozwoju i GIS oraz decyzji hotelu. Dokonując rezerwacji akceptujesz, że niektóre usługi i udogodnienia mogą być niedostępne lub ograniczone.

  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  93%
  93 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.2/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Warto wiedzieć

  • Nowoczesny, klimatyzowany hotel położony tylko 10 min od centrum Wrocławia
  • Dogodny dojazd z lotniska i autostrady A4
  • W dalszych krokach rezerwacji istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o śniadania w cenach: śniadania - 55 zł/doba dorośli, 23 zł/doba dzieci w wieku 5-12 lat
  • Restauracja nieczynna do odwołania, śniadania - serwowane do pokoju (wybór z listy dostępnej w Recepcji)
  • Możliwość korzystania z sali fitness (niedostępna do odwołania)
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 5-12 lat: 55 zł (za dobę)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 55 zł (za dobę)
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat ze świadczeniami rodziców, dostawki bez wyżywienia
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Parking dodatkowo płatny: 40 zł za dobę lub 45 zł za dobę za garaż podziemny

  Opis

  Park Hotel Diament Wrocław**** to nowoczesny, klimatyzowany hotel biznesowy położony zaledwie 10 minut jazdy samochodem od historycznego centrum miasta oraz Portu Lotniczego Wrocław. Niespełna 6 km dzieli hotel od Stadionu Miejskiego, na którym odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe. Lokalizacja hotelu w pobliżu autostrady A4 oraz zachodniej obwodnicy Wrocławia A8 umożliwia łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlin, jak również stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych zabytków i atrakcji Wrocławia.

  Hotel dysponuje 132 wygodnymi i nowocześnie urządzonymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację, telewizor, bezpłatne łącze Internetowe oraz telefon, radio, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. Na życzenie gości do pokoju hotel dostarcza żelazko i deskę do prasowania.

  Park Hotel Diament Wrocław oferuje również przestronne pokoje rodzinne składające się z łączonych ze sobą pokoi. Pokój rodziców połączony jest z pokojem dla dzieci, w którym na najmłodszych czeka wiele atrakcji - dedykowany najmłodszym program telewizyjny z bajkami, kolorowanki, kredki i mazaki. Dodatkowo myśląc o bezpieczeństwie dzieci hotel zabezpieczył gniazdka elektryczne. W Restauracji Atmosfera od 1 kwietnia na najmłodszych przygotowane zostało specjalne menu.

  Restauracja Atmosfera mieści się na parterze Park Hotelu Diament Wrocław. Wyjątkowy wystrój restauracji pozostawia gościom możliwość wyboru miejsca: na wygodnych kanapach, w specjalnie wyodrębnionych lożach, które stwarzają warunki do dyskretnej rozmowy, bądź przy tradycyjnych stolikach, dających możliwość dostosowania do bardziej licznego towarzystwa. Menu bogate jest w lekkie i zdrowie dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych, polskich produktów. Zespół kucharzy dba o to, aby menu zmieniało się wraz z porami roku i zawsze istniała możliwość rozkoszowania się sezonowymi specjałami.

  Mieszczący się przy restauracji Lobby Bar to idealnie miejsce na popołudniową filiżankę kawy, relaks po ciężkim dniu czy świętowanie udanych transakcji z partnerami biznesowymi. W ofercie baru szeroki wybór alkoholi.

  Dla gości dbających o kondycję fizyczną hotel przygotował fitness room.

  Lokalizacja

  Park Hotel Diament Wrocław położony jest 4 km od centrum miasta i zabytkowej części Rynku, w dzielnicy Muchobór, przy śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia. Łatwy dojazd z kierunków Kraków, Poznań czy Berlina obwodnicą autostradową bez konieczności wjeżdżania do miasta i dojazdu przez jego centrum, a także dogodny dojazd z odległego o 7,5 km od Portu Lotniczego Wrocław, czynią hotel doskonałą propozycją dla wszystkich podróżnych.

  Atrakcje

  Wrocław - nazywany Kwiatem Europy zachwyci każdego - piękna architektura, urocze zaułki, zielone połacie, knajpki z niecodziennym klimatem, prężnie działające ośrodki kulturalne i rekreacyjne oraz niepowtarzalna atmosfera ogólna miasta sprawiają, że nie chce się stąd wyjeżdżać.

  Będąc we Wrocławiu nie można pominąć magicznego Ostrowa Tumskiego - najstarszej części Wrocławia ze wspaniałą Katedrą z XIII-XIV wieku. Gotycka świątynia jest najcenniejszym sakralnym zabytkiem miasta. Słynna w całej Polsce jest też Panorama Racławicka - Oddział Muzeum Narodowego.

  Jedną z największych atrakcji we Wrocławiu, a na pewno najwyższą, jest obecnie Sky Tower. To nowy symbol miasta - najwyższy biurowiec w Polsce liczący 212 m. Mieści się tu m.in. centrum handlowe, a na 49 piętrze powstał fantastyczny punkt widokowy.

  Turyści chętnie odwiedzają tez popularne w całym kraju wrocławskie ZOO, tym bardziej, że w 2014 roku udostępniono tu niezwykle nowoczesne i piękne Afrykarium z akwariami, basenami i tunelami pełnymi afrykańskich stworzeń. To unikat nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

  Warto też odwiedzić klimatyczny Ogród Japoński stojący koło Hali Stulecia wpisanej na Listę Unesco. Ponadto niedawno koło Ogrodu Zoologicznego powstała nowa atrakcja Wrocławia - Kraina Miniatur.

  Mówiąc o atrakcjach Wrocławia nie sposób pominąć krasnali, słynnych wrocławskich krasnali, które dosłownie opanowały to miasto i stały się jego symbolem. Są na chodnikach, w zaułkach, na klombach, latarniach…

  Jak dojechać?

  Samochód

  Do Park Hotelu Diament Wrocław najwygodniej dojechać od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, którą należy opuścić przez węzeł Wrocław Lotnisko, a następnie na rondzie kierować się w prawo (drogowskaz Muchobór) na ul. Graniczną. Na kolejnym rondzie należy skręcić w lewo w ul. Strzegomską. Po przejechaniu 1,5 km należy skręcić w prawo w Obwodnicę Śródmiejską Wrocławia, by po chwili skręcić w lewo w ul. Duńską. Park Hotel Wrocław znajduje się po lewej stronie ulicy.

  Odległość od centrum Wrocławia to niecałe 5 km, od Poznania - 175 km, od Katowic - 200 km, od Łodzi - 230 km, a od Warszawy - 370 km.

  Pociąg i autobus

  Wrocław posiada dogodne połączenia kolejowe m.in. z Warszawą, Poznaniem, czy Katowicami. Park Hotel Diament Wrocław oddalony jest o 6,5 km od Dworca Wrocław Główny. Pociągami Kolei Dolnośląskich można również dojechać do stacji Wrocław Muchobór odległej o 400 m od hotelu.

  Adres

  • Park Hotel Diament Wrocław
  • ul. Muchoborska 10
  • 54-424Wrocław
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • Hotele Diament SA
  • Jarosława Dąbrowskiego 50
  • 44-100Gliwice
  • NIP: 6450000606
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  93%
  93 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.2/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Hotel spełnia kryteria