Citi Hotels Warszawa Falenty

Oferta kończy się za : 23 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 23 godz. Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania w formie bufetu
  • Nielimitowane korzystanie z basenu oraz suchej sauny (zgodnie z dostępnością)
  • Możliwość gry w bilard w sali kominkowej
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  84%
  84 % użytkowników rekomenduje obiekt
  4.2/5
  Średnia ocena naszych klientów

  Zobacz też ofertę: Oferta ze śniadaniem i obiadokolacją (min. 2 noclegi)

  Zobacz też ofertę: Sylwester (min. 2 noclegi)

  Warto wiedzieć

  • Świetne położenie - jedynie 15 km od centrum Warszawy i 10 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina
  • W pobliżu Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie - ucieczka na weekend od zgiełku stolicy
  • W pakiecie codziennie śniadania
  • Możliwość dokupienia obiadokolacji w kolejnym kroku rezerwacji: Osoba dorosła 80 zł/os, Dziecko do 12 lat 55 zł/os
  • Możliwość skorzystania z basenu oraz sauny suchej
  • Strefa Wellness (basen, sauna) czynna w następujących godzinach: od poniedziałku do piątku 17:00 do 21:00, sobota i niedziela 11:00 do 21:00.
  • Niemowlę / dziecko poniżej 12 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 12-18 lat: 125 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 18 lat: 130 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Łóżeczko niemowlęce: 50 zł/pobyt (możliwość wypożyczenia w kolejnym kroku rezerwacji)
  • Wypożyczenie ręcznika i szlafroka jest nieodpłatne (w momencie wypożyczenia pobierana jest zwrotna kaucja)
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking

  Opis

  Citi Hotel’s Warszawa-Falenty to miejsce, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, ośrodek znajduje się na wzgórzu 100 m od ul. Hrabskiej, w otoczeniu Parku Krajobrazowego, wśród malowniczo położonych stawów Rezerwatu Przyrody. Citi Hotel’s Warszawa-Falenty to także dobre miejsce jako baza wypadowa do atrakcji Warszawy takich jak: Zamek Królewski, Łazienki Królewskie czy Centrum Nauki Kopernik. Obiekt położony jest ok. 15 km od centrum Warszawy. Do dyspozycji gości są m.in.: trzy bary oraz restauracja, kompleks basenowy (basen, sauna sucha i parowa), przestronny ogród, wewnętrzne zielone patio idealne na grilla lub garden party.

  Citi Hotel’s Warszawa-Falenty oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach, na wyposażeniu których znajduje się: łazienka z kabiną prysznicową, telefon, TV oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

  Na terenie Citi Hotel’s Warszawa-Falenty znajduje się restauracja, w której można zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Specjalnością tutejszej restauracji jest smaczna, domowa kuchnia.

  W Citi Hotel’s Warszawa-Falenty znajdują się m.in.: trzy bary oraz restauracja, kompleks basenowy (basen, sauna sucha i parowa), przestronny ogród, wewnętrzne zielone patio idealne na grilla lub garden party, dwa stoły do gry w bilard, 13 sal szkoleniowo-konferencyjnych.

  Lokalizacja

  Niewielka odległość od Centrum Warszawy (15 km) i od Portu Lotniczego im. F. Chopina (10 km), w połączeniu z otoczeniem Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie, sprawia, że Citi Hotel’s Warszawa-Falenty jest łatwo dostępny dla gości, a za razem zlokalizowany z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

  Atrakcje

  Na południowy wschód od wsi utworzony został rezerwat „Stawy Raszyńskie”, który jest znany z gniazdowania około 100 gatunków ptaków. W czasie spaceru po groblach rozdzielających stawy najczęściej widać łabędzie, kaczki i perkozy. Jednak mając nieco szczęścia, można wypatrzeć (warto mieć ze sobą lornetkę) gatunki zagrożone wyginięciem, takie jak bataliony czy sokoły wędrowne.

  Atrakcje turystyczne Raszyna zarówno te związane z bitwą raszyńską, jak i przyrodnicze, ukazują to małe podwarszawskie miasteczko jako ciekawe i warte odwiedzenia miejsce. Komu na miejscu mało atrakcji szybko dostanie się do pełnej zabytków i tętniącej życiem Warszawy

  Jak dojechać?

  Samochód

  Citi Hotel’s Warszawa-Falenty zlokalizowany jest jedynie 13 km od centrum Warszawy. Dojechać można al. Krakowską, z której po minięciu Raszyna, przy salonie BMW należy skręcić w lewo w al. Hrabską. Centrum Falenty znajduje się 100 m od ulicy po jej prawej, po minięciu Stawu Falenckiego.

  Odległość od centrum Warszawy to 13 km, od Krakowa - 280 km, od Poznania - 305 km, a od Gdańska - 360 km.

  Pociąg i autobus

  Najwygodniej będzie dojechać pociągiem do Warszawy Centralnej i odległość 13 km do Citi Hotel’s Warszawa-Falenty pokonać taksówką. Odległość od Lotniska Chopina wynosi jedynie 10 km.

  Adres

  • Citi Hotels Warszawa Falenty
  • al. Hrabska 4
  • 05-090 Raszyn-Falenty
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: CENTRAL FUND OF IMMOVABLES Sp. z o.o., Plac Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź, NIP: 7282410591

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Citi Hotels Warszawa Falenty. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria