Falenty Biznes i Wypoczynek

Oferta wyprzedana
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się zaWyprzedane Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania
  • Dostęp do jacuzzi (pt 17:00-21:00, sb 09:00-21:00, nd 09:00-12:00, w pozostałe dni jacuzzi nieczynne)
  • Możliwość gry w bilard w sali kominkowej
  • Ważne: w związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd niektóre usługi w Hotelu mogą być niedostępne
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.

  Uwaga: płatność Bonem Turystycznym. Hotel wymaga podania numeru bonu do 24 godzin od dokonania rezerwacji. Przy 3 nieudanych próbach kontaktu z Gościem (w tym minimum 1 kontakt mailowy) hotel ma prawo anulować rezerwację. Klientowi nie przysługuje prawo zwrotu wpłaconych środków.

  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  85%
  85 % użytkowników rekomenduje obiekt
  7.9/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Warto wiedzieć

  • Świetne położenie - jedynie 15 km od centrum Warszawy i 10 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina
  • W pobliżu Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie - ucieczka na weekend od zgiełku stolicy
  • W pakiecie codziennie śniadania w formie setu śniadaniowego dla Gości lub bufetu w reżimie sanitarnym w zależności od ilości Gości (w godz. 07:00-10:00)
  • Na piątki i soboty w następnych krokach rezerwacji możliwość dokupienia obiadokolacji (w godz. 17.00-19.00, 2-daniowy wybór Szefa Kuchni + woda lub kompot)
  • Dostęp do jacuzzi (pt 17:00-21:00, sb 09:00-21:00, nd 09:00-12:00, w pozostałe dni jacuzzi nieczynne)
  • Basen jest nieczynny do odwołania
  • Niemowlę / dziecko poniżej 12 lat śpiące na łóżku z rodzicami gratis (ze śniadaniami)
  • Brak możliwości dostawek
  • Hotel akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 40 zł za dobę)
  • Ważne: w związku z ograniczeniami wprowadzonymi przez rząd niektóre usługi w Hotelu mogą być niedostępne

  Opis

  Falenty Biznes i Wypoczynek to miejsce, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, ośrodek znajduje się na wzgórzu 100 m od ul. Hrabskiej, w otoczeniu Parku Krajobrazowego, wśród malowniczo położonych stawów Rezerwatu Przyrody. Lokalizacja Falenty Biznes i Wypoczynek pozwala również korzystać z wszelkich atrakcji stolicy - obiekt położony jest ok. 15 km od centrum Warszawy. Do dyspozycji gości są m.in.: trzy bary oraz restauracja, kompleks basenowy (basen, sauna sucha i parowa), przestronny ogród, wewnętrzne zielone patio idealne na grilla lub garden party.

  Falenty Biznes i Wypoczynek oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach, na wyposażeniu których znajduje się: łazienka z kabiną prysznicową, telefon, TV oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.

  Na terenie Falenty Biznes i Wypoczynek znajduje się restauracja, w której można zorganizować wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Specjalnością tutejszej restauracji jest smaczna, domowa kuchnia.

  W Falenty Biznes i Wypoczynek znajdują się m.in.: trzy bary oraz restauracja, kompleks basenowy (basen, sauna sucha i parowa), przestronny ogród, wewnętrzne zielone patio idealne na grilla lub garden party, dwa stoły do gry w bilard, 13 sal szkoleniowo-konferencyjnych.

  Lokalizacja

  Niewielka odległość od Centrum Warszawy (15 km) i od Portu Lotniczego im. F. Chopina (10 km), w połączeniu z otoczeniem Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie, sprawia, że Falenty Biznes i Wypoczynek jest łatwo dostępne dla gości, a za razem zlokalizowane z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

  Atrakcje

  Raszyn słynie głównie dzięki bitwie, jaka się tu rozegrała w dniu 19 kwietnia 1809 roku, między wojskami Księstwa Warszawskiego, pod wodzą księcia Józefa Poniatowskiego, i armią austriacką. To ważne wydarzenie upamiętnia obelisk wzniesiony z okazji 120 rocznicy bitwy. W pobliżu, na zbiorowej mogile żołnierzy poległych bitwie raszyńskiej, ustawiona jest na cokole rzeźba Matki Boskiej z początków XIX wieku. W okresie międzywojennym w pobliżu Raszyna uruchomiono stację radiową, wówczas największą w Europie. Aktualnie zmodernizowana stacja ma maszt o wysokości 335 m.

  W Raszynie znajdują się cenne zabytki. Wśród nich uwagę zwraca XVII-wieczny barokowo-klasycystyczny kościół, zajazd, stajnie i figura św. Jana Nepomucena z XVIII wieku.

  Na południowy wschód od wsi utworzony został rezerwat „Stawy Raszyńskie”, który jest znany z gniazdowania około 100 gatunków ptaków. W czasie spaceru po groblach rozdzielających stawy najczęściej widać łabędzie, kaczki i perkozy. Jednak mając nieco szczęścia, można wypatrzeć (warto mieć ze sobą lornetkę) gatunki zagrożone wyginięciem, takie jak bataliony czy sokoły wędrowne.

  W centrum Raszyna, koło posesji przy ulicy Godebskiego 17c, stoi zabytkowa kapliczka. Ponoć w tym miejscu skonał, kilkakrotnie ranny w czasie bitwy, bohaterski pułkownik Cyprian Godebski. Na cokole znajduje się tablica pamiątkowa z 1929 r.

  Atrakcje turystyczne Raszyna zarówno te związane z bitwą raszyńską, jak i przyrodnicze, ukazują to małe podwarszawskie miasteczko jako ciekawe i warte odwiedzenia miejsce. Komu na miejscu mało atrakcji szybko dostanie się do pełnej zabytków i tętniącej życiem Warszawy

  Jak dojechać?

  Samochód

  Falenty Biznes i Wypoczynek zlokalizowane jest jedynie 13 km od centrum Warszawy. Dojechać można al. Krakowską, z której po minięciu Raszyna, przy salonie BMW należy skręcić w lewo w al. Hrabską. Centrum Falenty znajduje się 100 m od ulicy po jej prawej, po minięciu Stawu Falenckiego.

  Odległość od centrum Warszawy to 13 km, od Krakowa - 280 km, od Poznania - 305 km, a od Gdańska - 360 km.

  Pociąg i autobus

  Najwygodniej będzie dojechać pociągiem do Warszawy Centralnej i odległość 13 km do Falenty Biznes i Wypoczynek pokonać taksówką. Odległość od Lotniska Chopina wynosi jedynie 10 km.

  Adres

  • Falenty Biznes i Wypoczynek
  • al. Hrabska 4
  • 05-090Raszyn-Falenty
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • CENTRAL FUND OF IMMOVABLES Sp. z o.o.
  • Plac Zwycięstwa 2
  • 90-312Łódź
  • NIP: 7282410591
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  85%
  85 % użytkowników rekomenduje obiekt
  7.9/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Hotel spełnia kryteria