Hotel Jastarnia***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania w formie bufetu
  • Korzystanie ze strefy SPA (1h/dziennie, konieczna rezerwacja)
  • 10% rabatu na dania z karty menu w restauracji Zatoka Smaków
  • Dostęp do kącika zabaw i placu zabaw dla dzieci
  • Bezpłatny parking (nie dotyczy terminów 01.06-30.09: 15 zł/doba)
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 16:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Parking dodatkowo płatny: 15 zł/doba (dla pobytów w terminie 01.06-30.09)
  • Opłata klimatyczna
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Warto wiedzieć

  • Klimatyczny hotel położony w centrum Jastarni
  • Urzekający widok na marinę jachtową
  • W pakiecie codzienne śniadania w formie bufetu od godz. 7:30 do 10:50
  • Dla gości hotelu 10% rabatu na dania z karty menu restauracji
  • Godzina dziennie w strefie SPA (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
  • Możliwość wypożyczenia rowerów i kijków do nordic walking
  • Atrakcje dla dzieci: plac zabaw i wewnętrzny kącik zabaw
  • Niemowlę / dziecko poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 3-12 lat: 70 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 12 lat: 130 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 100 zł za dobę)
  • Pobyt z pupilem (do 7 kg wagi i 30 cm wysokości), ułożone, grzeczne zwierzęta
  • Bezpłatny parking (nie dotyczy terminów 01.06-30.09: 15 zł/doba)
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Hotel Jastarnia jest nowoczesnym obiektem położonym w samym centrum urokliwego kurortu, jakim jest Jastarnia. Sąsiaduje z mariną jachtową, plażą Zatoki Gdańskiej i Morzem Bałtyckim. Goście hotelowi mają możliwość skorzystania z zajęć fitness, wypożyczenia sprzętu do nordic walking i zarezerwowania rowerów.

  Hotel Jastarnia posiada przestronne, komfortowe i bogato wyposażone pokoje. Do dyspozycji gości jest: łazienka z kabiną prysznicową i suszarką do włosów, telewizor, telefon stacjonarny, lodówka, miejsce do pracy, Internet bezprzewodowy, balkon, a także czajnik.

  Restauracja Zatoka Smaków jest idealnym miejscem do miłego spędzenia czasu i zasmakowania wspaniałych potraw kuchni polskiej i regionalnej oraz kuchni świata. Potrawy są smaczne, pięknie podane i przede wszystkim zdrowe. Dania są przyrządzane tradycyjnymi domowymi sposobami, kuchnia opiera się na regionalnych produktach typowych dla danej pory roku.

  Chwile relaksu i wypoczynku w nadmorskim SPA zapewni: jacuzzi, łaźnia parowa, sauna infrared, sauna fińska, relaksacyjna strefa leżakowa - do dyspozycji gości są wygodne leżaki o aerodynamicznym kształcie. Kształt siedziska został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić idealny i pełen kontakt ciała z powierzchnią leżaka, co pozwala doskonale masować i stymulować wszystkie partie pleców i szyi.

  Do dyspozycji gości jest również gabinet masażu, a w nim m.in.: zabiegi na twarz i ciało czyli relaksujący, aromaterapeutyczny masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu; beauty secret; masaż klasyczny; terapia z kozim mlekiem i lychee; czekoladowe choco spa.

  Ponadto w hotelu jest możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nordic walking, skorzystania z kącika i placu zabaw dla dzieci. Hotel organizuje m. in. zajęcia fitness, warsztaty z podstaw kitesufingu, zajęcia integracyjne dla grup.

  Hotel Jastarnia to wymarzone miejsce dla najmłodszych. Posiada plac zabaw dla dzieci znajdujący się przed budynkiem tuż obok ogródka restauracji oraz kącik zabaw w wewnątrz budynku, w którym znajdują się zjeżdżalnie i inne zabawki. Dla najmłodszych hotel przygotował szereg atrakcji, a wśród nich m. in. windsurfing dla dzieci. W wakacje, w święta, w wybranych terminach i na życzenie prowadzone są gry i zabawy z udziałem animatorów.

  Lokalizacja

  Hotel Jastarnia jest nowoczesnym obiektem położonym w samym centrum urokliwego kurortu, jakim jest Jastarnia. Sąsiaduje z mariną jachtową, plażą Zatoki Gdańskiej i Morzem Bałtyckim.

  Atrakcje

  Jastarnia to miejscowość, która przyciąga turystów niezwykłym położeniem, klimatem i atrakcjami turystycznymi. Największą popularnością cieszy się oczywiście plaża. Prowadzi do niej sosnowy las rosnący na pasie wydm.

  W Jastarni jest co zwiedzać, zabytki związane z długą historią istnienia miejscowości, jak też tradycji rybołówstwa, zachęcają do aktywnego spędzenia czasu. Przez Jastarnię prowadzi także ścieżka rowerowa z Kuźnicy do Juraty.

  Oto najpopularniejsze atrakcje Jastarni:

  • Fokarium na Helu - nad brzegiem Zatoki w Helu znajduje się Stacja Morska Uniwersytetu Gdańskiego - placówka badawcza prowadząca działalność naukową i edukacyjną. Sławę jednak zyskała dzięki pierwszemu w Polsce fokarium, w którego basenach pływają foki szare. Niegdyś był to powszechny gatunek zasiedlający Bałtyk, później niemal całkowicie wytępiony za sprawą polowań. Stacja opiekuje się chorymi i słabymi osobnikami oraz prowadzi rozród młodych foczek, wypuszczanych do naturalnego środowiska,
  • Latarnię morska Hel - aż do 1674 roku funkcję helskiej latarni pełniła wieża kościoła. Później kilkakrotnie budowano specjalne konstrukcje, coraz odporniejsze i nowocześniejsze. Obecna latarnia morska w Helu powstała w roku 1942 i jest ceglaną, ośmiokątną wieżą o wysokości ponad 40 m. Jej światło znajduje się na wysokości 38,5 m i przy dobrej widoczności można je dostrzec z odległości 17 mil morskich,
  • Zamek w Rzucewie - to piękny obiekt sporych rozmiarów, malowniczo położony nad brzegiem morza, w ogromnym wypielęgnowanym parku, niedaleko Pucka, na północ od Gdyni. Zejście z ogrodów zamkowych prowadzi wprost na piaszczysty morski brzeg. Woda jest tu tak spokojna, iż wydaje się jakby zastygła w miejscu, jakby to było zaledwie niewielkie jezioro, a nie morski brzeg,
  • Molo w Jastarni - piękne molo w Jastarni, odbudowane w 2005 roku, to idealne miejsce na spokojny, romantyczny spacer. Molo jest wspaniałym punktem widokowym na Zatokę Pucką. Molo w Jastarni ma 120 metrów długości, zbudowane jest na przedłużeniu ulicy Stelmaszczyka, która stanowi główną turystyczną arterię miasta czyli deptak licznie uczęszczany przez turystów,
  • Molo w Juracie - drewniane molo w Juracie znajduje się w samym centrum tego nadmorskiego kurortu. Molo nie jest małe, bowiem jego długość to 320 metrów. Molo zostało zbudowane w latach 70-tych XX wieku, na południowym wybrzeżu Juraty, toteż molo wznosi się nad płytkimi, spokojnymi wodami zatoki, a nie nad bardziej wzburzonymi wodami otwartego morza,
  • Plaża na Helu - są wyjątkowe, nigdzie indziej w Polsce takich nie znajdziemy. Na samym cyplu plaże dosłownie z trzech stron oblane są wodami Bałtyku. Tworzy to niesamowity widok! Plaże są piaszczyste a tuż obok nich przebiega nadmorska promenada, wyremontowana zaledwie przed kilku laty. Z niej też pięknie widać te specyficzne plaże Półwyspu Helskiego. Jest też sporo zieleni.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Do Jastarni najszybciej dojechać korzystając z autostrady A1, trójmiejskiej obwodnicy i dalej drogi nr 6 (kierunek Szczecin, Hel). W Redzie należy skręcić w prawo w drogę 216 (kierunek Hel, Władysławowo), a we Władysławowie na rondzie w prawo (kierunek Hel). W centrum Jastarni należy skręcić w lewo w ul. Portową. Hotel Jastarnia znajduje się po prawej stronie drogi.

  Odległość od Władysławowa to 20 km, od Gdyni - niecałe 60 km, od Łodzi - 415 km, a od Warszawy - 430 km.

  Pociąg i autobus

  W Jastarni zatrzymują się pociągi przewozów regionalnych z Gdyni, do której już łatwo dojechać z większości miast Polski. Hotel Jastarnia położony jest 300 m od stacji PKP.

  Adres

  • Hotel Jastarnia
  • ul. Portowa 35
  • 84-140 Jastarnia
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: P.P.U. Metalpol Wanda Peta, ul. Tatrzańska 7, 84-230 Rumia, NIP: 5860051181

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Jastarnia. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: