Apartamenty M&M

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania w formie bufetu
  • Możliwość korzystania z basenu
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Opłata klimatyczna
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach biorących udział w akcji Zwrot na Środki, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  95%
  95 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.2/10
  Średnia ocena naszych klientów
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Nowy obiekt położony w sercu Mazur - Starych Sadach
  • Tylko 100 m od jeziora Tałty
  • Luksusowe, przestronne i bogato wyposażone pokoje
  • W pakiecie codzienne śniadania
  • Nielimitowane korzystanie z basenu
  • Niemowlęta / dzieci poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Brak dostawek
  • Możliwość zakwaterowania w pokojach maksymalnie 2-os.
  • Wypożyczenie łóżeczka - 60 zł za pobyt
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Apartamenty M&M położone są w samym sercu Mazur - Starych Sadach. To miejsce magiczne nie tylko ze względu na urokliwą okolicę obfitującą w lasy, łąki, jeziora, ale również ze względu na niespotykany klimat samego apartamentu. Luksusowe wnętrze zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale, komfortowe pokoje spełniają najśmielsze oczekiwania, a wytworna restauracja zaspokaja najbardziej wyszukane gusta.

  Dla Gości Apartamenty M&M przygotowały eleganckie i przestronne pokoje. Na wyposażeniu pokojów znajduje się: mini barek, lodówka, TV SAT, Internet WI-FI, telefon, czajnik bezprzewodowy, łazienka z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, hotelowe kosmetyki, szlafroki i ręczniki.

  Restauracja Apartamentu M&M oferuje gościom ucztę dla zmysłów, rozkosz dla podniebienia oraz moc nowych, niezapomnianych doznań kulinarnych. Wyłącznie świeże i ekologiczne produkty zagwarantują najdoskonalszą jakość potraw, a kameralny klimat restauracji wprawi gości w magiczny nastrój. W restauracji Apartamentu M&M można zasmakować najwykwintniejszych dań oraz potraw kuchni regionalnej, które wychodzą spod ręki prawdziwych mistrzów kuchni. Dla miłośników mocniejszych trunków - hotelowy bar.

  Lokalizacja

  Apartamenty M&M położone są w samym sercu Mazur - Starych Sadach. To miejsce magiczne ze względu na urokliwą okolicę obfitującą w lasy, łąki, jeziora. Obiekt Apartamenty M&M usytuowany jest w odległości 100 metrów od jeziora Tałty i 4,8 km od centrum Mikołajek.

  Atrakcje

  Mikołajki każdego roku przyciągają wielu amatorów żeglarstwa. Na miejscu znajdują się wypożyczalnie różnorodnego sprzętu wodnego. Ale sporty wodne to nie jedyna atrakcja tych okolic. Obszary te odznaczają się ogromnym bogactwem flory i fauny. W okolicy znajduje się sporo miejsc unikalnych pod względem przyrodniczym, w których odzyskamy spokój i radość z obcowania z naturą. W pobliżu Mikołajek roztacza się Mazurski Park Krajobrazowy chroniący obfitość lasów, torfowisk, jezior i wód płynących. Jeśliby jeszcze komuś było mało, Mikołajki oferują piękne zatoczki, przystań, kąpieliska i sporo sław, zjawiających się tu latem.

  Jezioro Śniardwy - powierzchnia tego zbiornika wynosi niemal 11 400 ha. Każdy kto widział Śniardwy, nie będzie się dziwił, że jest on nazywany mazurskim morzem. Jego ogrom naprawdę budzi respekt i są ku temu rzeczywiście powody. Jezioro uformowało się w potężnym, ale płytkim zagłębieniu moreny dennej, w efekcie czego na dnie spoczywają liczne głazy narzutowe, miejscami tuż pod powierzchnią, zaś tafla wody często mącona jest przez pokaźne fale spowodowane wiatrami hulającymi po tak wielkiej powierzchni. Na jeziorze wyłania się 8 wysp, a największe z nich to: Pajęcza, Kaczor, Szeroki Ostrów i Czarci Ostrów. Na tej ostatniej odnajdziemy pozostałości twierdzy z XVIII wieku. W czasach prehistorycznych było to miejsce pogańskiego kultu. Śniardwy obfituje też w zatoki, z czego dwie południowe - Warnołty i Seksty stanowią jakby oddzielne jeziora.Jezioro Śniardwy ma połączenie z wieloma okolicznymi jeziorami, poprzez które łączy się z Jeziorem Mamry tworząc razem Wielkie Jeziora Mazurskie.

  Zamek Ryn - na pięknej mazurskiej ziemi, wśród zieleni, na wzgórzu, pomiędzy jeziorami Ryńskim i Ołów stoi piękny zamek pokrzyżacki. Ta średniowieczna warownia była wznoszona etapami, a najstarsze wzmianki o niej sięgają 1377 roku. Według legendy po Zamku po zmroku przechadza się dobry duch Białej Damy. To podobno Anna - żona litewskiego księcia Witolda. Wiotold wielokrotnie odwiedzał zamek w Rynie, również przed samą bitwą pod Grunwaldem, kiedy zobowiązał się do przejścia na stronę Krzyżaków, czego gwarancją miały być zatrzymane na zamku księżna Anna i jej dzieci. Jak pokazała historia, Witold nie zdradził Jagiełły, a w ramach zemsty jego rodzinę zamurowano w zamkowych piwnicach. Odtąd duch Anny pojawia się na murach.

  Amfiteatr w Mrągowie - amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie na Mazurach to obiekt znany w całej Polsce z licznych imprez artystycznych, jakie odbywają się tu w sezonie letnim. Do najbardziej znanych należą Mazurska Noc Kabaretowa, Festiwal Picnic Country i Festiwal Kultury Kresowej.

  Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie - to ciekawy park położony w Puszczy Piskiej, na obszarze Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Park w Kadzidłowie stwarza możliwość spotkania dzikich zwierząt żyjących w mazurskiej kniei, są to więc łosie, jelenie, sarny, wilki czy bobry oraz inne ciekawe gatunki, rzadko widywane w naturze.

  Grodzisko Galindia na Mazurach - na przepięknych Mazurach, nad jeziorem Bełdany w okolicach Rucianego-Nida niedaleko Mikołajek, powstało Grodzisko Galindia - tajemnicza kraina, nawiązująca do tradycji plemienia Galindów, zamieszkujących od V wieku p.n.e. do XII wieku obszar Wielkich Jezior Mazurskich. Wizyta w Galandii, swoistym parku rozrywki, to jak podroż w czasie do innego świata, magicznego, gdzie witają nas co chwila drewniane ogromne rzeźby bóstw, rytualny krąg kamienny, studnia głodowa, labirynt czy też pełen dziwnych niespodzianek park. Magiczna Galindia położona jest u ujścia rzeki Krutyni, na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego.

  Mazurski Park Krajobrazowy - spędzając wakacje na Mazurach, czy to w Mikołajkach czy w okolicy, warto wybrać się do przepięknego Mazurskiego Parku Krajobrazowego - jednego z największych w Polsce. Chroni on malownicze zbiorniki wodne oraz okoliczne lasy i ich mieszkańców - wspaniałe bogactwo przyrodnicze. Spotkasz tu również cenne obiekty historyczne, m.in. pozostałości ostatniej wojny. W obrębie Parku znajduje się ponad 60 jezior, w tym największe jezioro w Polsce - Jezioro Śniardwy czy popularne Jezioro Mamry. Ponadto przepływa tędy rzeka Krutynia, uznawana za jeden z najciekawszych szlaków kajakowych w Europie. Jej brzegi porasta Puszcza Piska. W granicach MPK wydzielono dodatkowo 11 rezerwatów przyrody, w tym cenny rezerwat biosfery UNESCO - Jezioro Łuknajno, leżące tuż obok Jeziora Śniardwy. W planach jest także Mazurski Park Narodowy, który również ma powstać na tym obszarze. Niewielkie odległości pomiędzy najciekawszymi zakątkami sprzyjają wycieczkom rowerowym i pieszym po wyznaczonych szlakach i trasach, które urozmaicą i umilą czas spędzony na Mazurach.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Stare Sady położone są 5 km od Mikołajek i to właśnie na tę miejscowość należy kierować się jadąc do Apartamentów M&M. Jadąc droga nr 16, przebiegającą przez całą krainę 1000 jezior, od strony Mrągowa należy jeszcze przed wjechaniem do Mikołajek, tuż za stacją benzynową, skręcić w lewo kierując się na Stare Sady. Na rozwidleniu należy odbić w prawo (na Stare Sady). Apartamenty M&M znajdują się po lewej stronie drogi.

  Odległość od Mikołajek to 5 km, od Mrągowa - 25 km, od Olsztyna - 85 km, a od Warszawy - 220 km.

  Pociąg i autobus

  Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Mrągowie (25 km od Apartamentów M&M), natomiast Mikołajki są dobrze skomunikowane z resztą kraju połączeniami autobusowymi. Apartamenty M&M oddalone są o ok. 6 km od przystanku PKS w Mikołajkach.

  Adres

  • Apartamenty M&M
  • Stare Sady 5D
  • 11-730 Mikołajki
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe HUG Sp. z o.o.
  • Stare Sady 5D
  • 11-730 Mikołajki
  • NIP: 7422002901
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  95%
  95 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.2/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Hotel spełnia kryteria

  Udogodnienia: