Szukasz pomysłu na prezent? Karta podarunkowa na wymarzony pobyt w Hotelu SPA 

Pałac Myślęta

Oferta kończy się za : 14 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Rabat %
  Oszczędzasz
  Oferta kończy się za 14 godz. Po tym czasie oferta może nie być dostępna lub jej cena może wzrosnąć.

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadania
  • Codzienne obiadokolacje
  • Nielimitowany wstęp do strefy aqua i fitness: basen rekreacyjny, basen dla dzieci z atrakcjami wodnymi, sauna sucha, jacuzzi, słoneczna łączka, sala fitness (zgodnie z dostępnością)
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  85%
  85 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.2/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Warto wiedzieć

  • Zabytkowy, kameralny pałac otoczony przez blisko 4-hektarowy park rekreacyjno-wypoczynkowy, oddalony od wielkomiejskiego zgiełku
  • Zdobyte wyróżnienia: Hotel z Pomysłem, Gościnne Zabytki i inne
  • Codzienne śniadania i obiadokolacje wykonane z produktów sezonowych
  • Nocleg w starannie urządzonych, ekskluzywnych komnatach
  • Niemowlę / dziecko poniżej 1 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 1-16 lat: 149 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Dostawka dla osoby powyżej 16 lat: 199 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego (w kolejnym kroku rezerwacji)
  • 1 łóżko podwójne jest to konfiguracja dwóch łóżek zestawionych w łoże małżeńskie
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 30 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Pałac Myślęta to położony na Mazurach XIX-wieczny budynek otoczony pięknym, blisko 4-hektarowym parkiem rekreacyjno-wypoczynkowym z dwoma malowniczo usytuowanymi stawami. Dzięki swojemu położeniu, ten kameralny obiekt jest doskonałym miejscem odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku i cywilizacji.

  Do dyspozycji gości oddanych zostało 11 starannie zaaranżowanych i ekskluzywnie urządzonych komnat (pokoi), z których każda jest wyposażona w: telefon, dostęp do sieci Internet, łazienkę z kabiną prysznicową, kosmetyki hotelowe, suszarkę do włosów, ręczniki oraz szlafrok. Pokoje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  W Pałacu działa centrum odnowy biologicznej ze Strefą Aqua, a w niej m.in.: basen rekreacyjny z biczami wodnymi, gejzerem i przeciwprądem, basen dla dzieci, sauna sucha, jacuzzi, łączka słoneczna. W strefie SPA goście mogą skorzystać z łaźni błotnej oraz łaźni parowej. Oprócz tego dostępna jest sala fitness wyposażona w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej.

  W hotelowej restauracji Palatium skosztować można staropolskich przysmaków przyrządzonych m.in. z owoców, warzyw i ziół pochodzących z parku otaczającego Pałac. Króluje tu kuchnia sezonowa: latem pachnie malinami, a jesienią wzbogacona jest o grzyby i leśne owoce. W ciepłe dni goście restauracji mogą delektować się nie tylko doskonałym smakiem dań, ale także promieniami słońca na tarasie.

  Miłośnicy aktywnych form spędzania czasu mogą skorzystać z wielu atrakcji: wypożyczyć rowery, uczestniczyć w grzybobraniu, czy Nordic Walking. Można również wybrać się na terenową przejażdżkę.

  Lokalizacja

  Myślęta to mała wieś położona w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego, na pograniczu Pojezierza Mazurskiego i Niziny Mazowieckiej. Oddalona jest o 3 km od Uzdowa, gdzie krzyżują się tu drogi wojewódzkie nr 538 i 542.

  Mazury, na terenie których położony jest Pałac Myślęta to obfitujący w liczne atrakcje region. Okoliczne lasy wraz z Welskim Parkiem szczycą się unikalną florą i fauną. 18 km dalej zobaczyć można Zamek w Działdowie, a nieco ponad 20 km od Pałacu zlokalizowany jest Grunwald. W promieniu 50 km od Pałacu Myślęta znajdują się m.in. Zamek w Ostródzie, skansen w Olsztynku, rynek w Iławie.

  Atrakcje

  Szlaki turystyczne - m.in. Szlak Grunwaldzki przechodzący przez Działdowo. W Działdowie można zobaczyć: XVII-wieczny ratusz w którym znajduję Muzeum Państwa Krzyżackiego nominowane w plebiscycie 7 nowych cudów Polski miesięcznika National Geografic Traveler. Na terenie miasta znajduje się również gotycki XIV-wieczny zamek.

  Pole Bitwy pod Grunwaldem - Bitwa pod Grunwaldem została stoczona 15 lipca 1410r. Na polach pod Grunwaldem stoczono największą w historii średniowiecznej Europy bitwę (pod względem liczby uczestników) między siłami Zakonu Krzyżackiego (ok 21 tys.) pod dowództwem Wielkiego Mistrza Ulricha von Jungingena a połączonymi siłami polskimi, litewsko-ruskimi i oddziałami czeskimi pod dowództwem króla Władysława II Jagiełły, liczącymi w sumie ponad 34 tysiące żołnierzy.

  Zamek w Nidzicy wybudowany w XIV wieku w stylu gotyckim. Budowę zamku rozpoczęto około 1370 r., a w 1409 roku rezydował już w nim krzyżacki Prokurator. Aktualnie zamek służy za miejskie centrum biznesu, kultury i rozrywki. Mieści się w nim Muzeum Ziemi Nidzickiej, Bractwo Rycerskie Komturii Nidzickiej, Pracownia Rzeźby oraz Restauracja.

  Pałac otoczony jest licznymi jeziorami i plażami. Jedną z nich jest Plaża w Lidzbarku zmodernizowana w 2010 roku składająca się z 3 basenów kąpielowych, dwa z nich w płytszej części pomostu przeznaczone są dla dzieci. Znajduję się tam również wieża do skoków, zjeżdżalnia wodna oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego.

  Oddalona o 50 km Żegluga Ostródzko-Elbląska organizuje rejsy turystyczne statkami wycieczkowymi po wodach Warmii i Mazur oraz Żuław. To największy operator rejsów pasażerskich na kanale Elbląskim. Podczas nich turyści mają okazję podziwiać jedne z najwybitniejszych osiągnięć hydrotechnicznych w Europie.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Pałac Myślęta położony jest w pewnym oddaleniu od głównych szlaków komunikacyjnych. Najłatwiej będzie dojechać od drogi krajowej nr 7, z której należy w Nidzicy skręcić na drogę 545 (kierunek Działdowo), a w miejscowości Rozdroże skręcić w prawo w drogę 538 (kierunek Nowe Miasto). W Uzdowie należy skręcić najpierw w prawo, a następnie w lewo (na Nowe Miasto). Niemal tuż za wyjazdem ze wsi Myślęta należy skręcić ostro w prawo w drogę dojazdową do Pałacu.

  Odległość od Nidzicy to 25 km, a od Warszawy jedynie 165 km.

  Pociąg i autobus

  Najwygodniej będzie dojechać do Działdowa, skąd do Pałacu Myślęta pozostaje 17 km, które można pokonać taksówką.

  Adres

  • Pałac Myślęta
  • Myślęta 1
  • 14-214 Myślęta
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Oferta prezentowana przez firmę

  • Pałac Myślęta
  • Myślęta 1
  • 13-214 Uzdowo
  • NIP: 5711664369
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  85%
  85 % użytkowników rekomenduje obiekt
  8.2/10
  Średnia ocena naszych klientów

  Hotel spełnia kryteria