W cenie otrzymujesz
- Codzienne śniadania w formie bufetu (napoje: woda, 2 napoje z dystrybutora, herbata, kawa)
- Codzienne obiady w formie bufetu (napoje: woda, 2 napoje z dystrybutora, z wyłączeniem dnia przyjazdu)
- Codziennie kolacje w formie bufetu (napoje: woda, 2 napoje z dystrybutora, herbata, kawa)
- Pobyt rozpoczyna się kolacją, kończy śniadaniem
- Korzystanie z kompleksu basenów Morska Odyseja 1,5h os/dzień: basen pływacki 25m x 12,5m i solankowy, zjeżdżalnia wodna o dł. 60m, jacuzzi, sauna fińska, łaźnia parowa i na podczerwień
- Nieograniczony dostęp do sali Fitness z urządzeniami do ćwiczeń siłowych (zgodnie z dostępnością)
- 1 zabieg dziennie wykonywany w dni robocze zalecany spośród określonego pakietu zabiegów (pn-pt, z wyłączeniem dni przyjazdu i wyjazdu)
- Zewnętrzne inhalacje solankowe (w sezonie wiosenno-letnim)
- 1 konsultacja medyczna na pobyt dla każdej osoby dorosłej
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
- Doba hotelowa: 15:00 - 11:00
Oferta nie zawiera
- Parking (49 zł/doba, ograniczona ilość miejsc - wymagane wcześniejsze potwierdzenie dostępności)
- Pozostałe usługi sanatorium
Warunki rezygnacji
Zobacz też ofertę: Pobyt z pełnym wyżywieniem (min. 2 noclegi)
Warto wiedzieć
|
|
|
Opis
Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk jest położone jest w kołobrzeskim Parku Zdrojowym, nad brzegiem morza. To doskonałe miejsce wypoczynku a zarazem obiekt z bogatą ofertą sanatoryjno-rehabilitacyjną.
Do dyspozycji gości oddano komfortowo urządzone pokoje, z których rozciąga się zachwycający widok na morze, Park Zdrojowy oraz ogród. Każdy pokój jest wyposażony w telefon, telewizor, bezprzewodowy dostęp do internetu, lodówkę, komplet ręczników, łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów oraz zestaw kosmetyków.
Wszystkie posiłki serwowane w tutejszej restauracji są przygotowywane z dbałością o szczegóły i jakość produktów. Posiłki są podawane w formie bufetu, a smakiem dań można delektować się, podziwiając malowniczy widok na morze i plażę.
Cafe Bałtyk to urocza kawiarnia, w której unoszą się aromaty świeżej kawy i oryginalnych herbat. W ciągu dnia kawiarnia jest przystanią dla Gości, natomiast wieczorami są organizowane wieczorki taneczne przy muzyce na żywo. Chwile relaksu można też odnaleźć w Barze Patio, gdzie cisza, kojąca zieleń i bogactwo roślinności tworzą atmosferę pozwalającą wyciszyć się i odprężyć.
Na terenie Sanatorium znajduje się Pijalnia Wód Leczniczych, gdzie można skorzystać z kuracji wodami leczniczymi oraz herbatami ziołowymi.
W Sanatorium Uzdrowiskowym Bałtyk działa Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej. Jest to nowoczesna baza zabiegowa o powierzchni ponad 2200 m2, wyspecjalizowana w diagnostyce, rehabilitacji, leczeniu oraz profilaktyce zdrowotnej układu ruchu oraz układu oddechowego. Stosuje się tu m.in. hydroterapię, ciepłolecznictwo oraz masaże.
Czynny przez cały rok aquapark "Morska Odyseja" to kompleks, na który składają się: basen solankowy z gejzerami, podświetlany basen pływacki, jacuzzi (z widokiem na morze dla 10 osób oraz bez widoku na morze dla 6 osób), zjeżdżalnia wodna, sauna fińska, sauna na podczerwień, łaźnia parowa.
Goście mogą zrelaksować się w grocie solnej, gdzie baśniowy wystrój został połączony ze zbawiennym działaniem naturalnej soli leczniczej. Oprócz tego na terenie sanatorium znajdują się tężnie solankowe, które mają nie tylko doskonały wpływ na zdrowie, ale również zapewniają wyciszenie i odpoczynek całego organizmu.
Wszystkie strefy: gabinety zabiegowe i restauracja są połączone łącznikami (aby się do niech dostać, nie trzeba wychodzić z budynku).
Lokalizacja
Sanatorium znajduje się 500 metrów od latarni morskiej i 800 metrów od kołobrzeskiego molo.
Atrakcje
Kołobrzeg to jedno z najbardziej znanych miast uzdrowiskowych nad polskim morzem. Posiada wyjątkowy mikroklimat, czyste powietrze, źródła solankowe i złoża borowiny. Malownicze krajobrazy oraz tutejsza flora i fauna niezmiennie zachwycają przez cały rok. Dzięki temu Kołobrzeg stanowi świetną i cenioną lokalizację na wypoczynek i odnowę. Fani sportów wodnych mogą skorzystać m.in. z oferty szkółek windsurfingu.
Kołobrzeg jest aktualnie czwartym największym miastem województwa zachodniopomorskiego. Leży w dolinie rzeki Parsęty, która oddziela Wybrzeże Słowiński od Wybrzeża Trzebiatowskiego. Był jedną z najstarszych osad na Pomorzu Zachodnim. Niestety 95% miasta uległo zniszczeniu w wyniku bitwy o Kołobrzeg w 1945 roku. W 1967 roku Kołobrzeg otrzymał formalnie status uzdrowiska, choć pierwszy zakład leczniczy powstał tu już w 1803 roku.
Atrakcje Kołobrzegu:
- Ekopark Wschodni – wyjątkowo atrakcyjna część wybrzeża. Różnorodny przyrodniczo teren jest położony bezpośrednio wzdłuż wybrzeża Bałtyku. Przebiega przezeń niebieski szlak turystyczny. W lesie znajdują się liczne tereny podmokłe, pomniki przyrody oraz trasy piesze i rowerowe.
- Latarnia morska – architektoniczna wizytówka miasta. Latarnia w Kołobrzegu powstała w 1945 roku w miejscu dawnej latarni w forcie Ujście. Jej wysokość wynosi 26 metrów. Z budowli można podziwiać piękną panoramę okolicy i morza. Światło latarni widoczne jest z 30 km.
- Molo – jedno z najbardziej znanych w Polsce. Ma 220 metrów długości i oferuje przepiękny widok na morski horyzont. Tutaj można przywitać i pożegnać się z Bałtykiem. Z mola w każdą stronę wiedzie nadmorska promenada.
- Ratusz neogotycki z XIX w. – centrum nowej „starówki” Kołobrzegu. Wyglądem przypomina średniowieczny zamek z wieżami i strzelniczymi blankami. Wewnątrz znajduje się Galeria Sztuki Współczesnej, w podziemiach o gotyckich sklepieniach mieści się kawiarnia, wokół sporo punktów gastronomicznych. Centrum Kołobrzegu zachowało zabytkowy układ ulic, ale architektura jedynie udaje starą zabudowę.
- Fortyfikacje twierdzy – znajdują się w różnych miejscach miasta. Kołobrzeg od XVII do XIX wieku miał charakter miasta-twierdzy. Wówczas zbudowano największe fortyfikacje. Również w czasie II wojny światowej Kołobrzeg pełnił rolę obronną.
- Muzeum Oręża Polskiego – istnieje od 1963 r. Są w nim prezentowane unikalne i bogate zbiory militariów, od czasów wczesnego średniowiecza do współczesności, ułożone w porządku chronologicznym.
Jak dojechać?
Jadąc od strony Szczecina, należy kierować się drogą wojewódzką numer 102 w stronę Ronda Jantarowego, a następnie kontynuować do ulicy Żurawiej. Na kolejnym rondzie trzeba zjechać w ulicę Solną, a na kolejnym w ulicę Zdrojową. Po około 200 metrach należy skręcić w prawo w ulicę Słowackiego.
Odległość od Warszawy - 550 km, od Gdańska - 230 km, od Krakowa - 775 km, od Szczecina - 137 km.
Kołobrzeg posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem, Szczecinem, a nawet Krakowem.
Adres
- SU Bałtyk
- ul. Rodziewiczówny 1
- 78-100 Kołobrzeg
Informacja dla konsumentów
Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: PPUH DEKOM Sp. z o.o., Wały Piastowskie 24, 50-855 Gdańsk, NIP: 5832526413
Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest SU Bałtyk. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.
Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.
Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.
Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".
Hotel spełnia kryteria
Promocję przegląda właśnie 10 osób