Hotel Willa Lubicz***

Oferta kończy się za : 2 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Codzienne śniadanie w formie urozmaiconego bufetu
  • Dostęp do sauny suchej
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  Oferta bezzwrotna. W przypadku niewykorzystania pobytu nie przysługuje prawo zwrotu środków. Brak możliwości anulowania i dokonywania zmian w rezerwacji.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  100%
  100 % użytkowników rekomenduje obiekt
  4.9/5
  Średnia ocena naszych klientów

  Warto wiedzieć

  • Trzygwiazdkowy hotel położony w willowej części Gdyni
  • Hotel otrzymał liczne nagrody, m.in. Certyfikat jakości Tripadvisor (2015, 2016 i 2017) oraz II miejsce w kategorii 1-3* w Trójmieście - Best Hotel Award 2015
  • W pobliżu znajduje się Molo w Orłowie oraz malownicza plaża
  • W pakiecie codzienne śniadanie w formie urozmaiconego bufetu
  • Obiekt posiada 4 stanowiska parkingowe do ładowania aut elektrycznych. Cena 2,69zł brutto/ 1 kWh
  • Niemowlę / dziecko poniżej 5 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 5-10 lat: 50 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 10 lat: 100 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Obiekt nie akceptuje zwierząt domowych
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Willa Lubicz*** to urokliwy hotel z bogatą historią, położony w willowej dzielnicy Gdynia - Orłowo. Hotel powstał w 1936 roku w dawnej miejscowości Orłowo. Został wybudowany przez kpt. żeglugi wielkiej Władysława Zaleskiego, który nadał mu nazwę rodzinnego herbu. Hotel otwarto na nowo w 2001 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jest to świetne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i eleganckie wnętrza. Wśród udogodnień willi znajduje się sauna.

  Dla gości przygotowano przestronne i stylowe pokoje. Wnętrza wyposażono w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, minibar, sejf, telefon, zestaw do parzenia kawy i herbaty i suszarkę do włosów. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z kabiną prysznicową.

  Hotelowa sala śniadaniowa przywołuje klimatem lata 30. XX wieku. To właśnie tu każdego dnia w trosce o hotelowych gości są podawane wyśmienite śniadania w formie bufetu ze świeżych i najlepszej jakości produktów. Na specjalne życzenie obsługa przygotowuje również wyborne śniadania bezglutenowe. Przy wcześniejszej rezerwacji specjalnie dla wszystkich gości jest pieczony chleb na bazie mąki gryczanej odmiany bezglutenowej oraz może być przygotowanych kilka potraw nie zawierających w składzie tego składnika.

  Wypoczynek w nadmorskiej willi ubogaca nowoczesna sauna sucha. Z opalaną węglem kameralną sauną sąsiaduje strefa relaksu z leżankami i orzeźwiającym prysznicem.

  Lokalizacja

  Willa Lubicz*** jest zlokalizowana w dzielnicy Gdynia – Orłowo, ok. 500 metrów od plaży.

  Atrakcje

  Położenie Gdyni obok Sopotu i Gdańska sprawia, że łatwo jest korzystać z atrakcji całego Trójmiasta. Jednakże sama Gdynia, żeglarska stolica Polski, również ma wiele do zaoferowania. Ulubione miejsce spacerów mieszkańców i turystów stanowi Bulwar Nadmorski – to dwukilometrowa trasa ciągnąca się od Skweru Kościuszki po podnóże Kamiennej Góry. Spacer można kontynuować, idąc plażą do Klifu Redłowskiego, na molo w Orłowie czy nawet do Sopotu.

  W Gdyni jest organizowany Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, co na kilka dni czyni miasto polskim Cannes. Podczas festiwalu publiczność może uczestniczyć w pokazach i spotkaniach z gwiazdami. Ponadto w Gdyni odbywa się wiele imprez okolicznościowych: majówka, Dni Europejskie, Noc Świętojańska, pikniki, festiwale szant, zakończenie lata, a także Open'er Festival – plenerowe koncerty na lotnisku Babie Doły, każdego roku gromadzące dziesiątki tysięcy widzów.

  Atrakcje Gdyni:

  • Muzeum Emigracji – pierwsze w kraju muzeum poświęcone historii polskiej emigracji
  • Okręty wojenne Błyskawica i Dar Pomorza – Błyskawica to najsłynniejszy polski okręt wojenny. W czasie wycieczki po jego wnętrzu można zwiedzić pokład, przedziały maszynowe a także zobaczyć kocioł parowy. Dar Pomorza to najpiękniejszy polski żaglowiec, który odbył ponad 100 podróży i zawinął do prawie 400 portów. Na jego pokładzie szkoliła się młodzież ze Szkoły Morskiej. W 1981 r. zakotwiczył w Gdyni i stał się muzeum
  • Akwarium Gdyńskie – niezwykłe miejsce w centrum miasta, przedstawiające bogactwo flory i fauny mórz i oceanów. Tysiące gatunków ryb i muszli na wyciągnięcie ręki
  • Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej – zaraz po Teatrze Wielkim w Warszawie jest największym teatrem w Polsce pod względem liczby miejsc. W jednym czasie w trzech salach może zasiąść ponad 1580 widzów
  • Muzeum Inkluzji – w tym muzeum zobaczyć można m.in. organizmy zatopione w bursztynie
  • Domek Żeromskiego w Orłowie – tu pisarz przyjeżdżał na wakacje i tworzył swój "Wiatr od morza". Domek przedstawia architekturę z przełomu XVII i XVIII wieku
  • Kościół Michała Archanioła na Oksywiu – jeden z najstarszych kościołów na Pomorzu Gdańskim. Na Kępie Oksywskiej spoczywa wielu zasłużonych dla Gdyni i całego Pomorza
  • Zespół dworsko-krajobrazowy Kolibki – posiadłość należąca kiedyś do króla Jana III Sobieskiego, przydworskie budynki otacza Park Marysieńki.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Do Gdyni można dojechać autostradą A1 oraz obwodnicą trójmiasta. Z obwodnicy należy zjechać na drogę nr 474, a następnie trzeba skręcić w Al. Zwycięstwa. Na koniec należy skręcić w ul. Orłowską, przy której po prawej stronie znajduje się obiekt.

  Odległości: 320 km od Poznania, 340 km od Szczecina i 380 km od Warszawy.

  Pociąg i autobus

  Do Gdyni dojeżdżają pociągi m.in. z Warszawy, Szczecina, Łodzi, czy Katowic. W Gdyni najlepiej przesiąść się do SKM-ki, którą dojedzie się do stacji Gdynia Orłowo. Willa Lubicz leży w odległości ok. 700 metrów.

  Adres

  • Hotel Willa Lubicz
  • ul. Orłowska 43
  • 81-522 Gdynia
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Willa Lubicz Sp. z o. o., ul. Orłowska 43, 81-522 Gdynia, NIP: 5862058661

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Willa Lubicz. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: