Hotel Dobry Klimat

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Nocleg
  • Możliwość korzystania z biblioteki, chaty grillowej i narciarni (zgodnie z dostępnością)
  • Bezpłatny parking
  • Dostęp do sali gier (zgodnie z dostępnością)
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Komfortowy hotel położony w Szklarskiej Porębie
  • Świetna baza wypadowa dla fanów narciarstwa
  • Dla osób poszukujących chwili relaksu oddano do dyspozycji suchą saunę
  • Wypożyczenie kijków nordic walking i leżaków
  • Hotel dysponuje salą gier, biblioteką oraz wiatą grillową
  • Niemowlę / dziecko poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 3-8 lat: 40 zł (za dobę)
  • Dostawka dla osoby powyżej 8 lat: 60 zł (za dobę)
  • Łóżeczko niemowlęce: 40 zł/doba (możliwość dokupienia w kolejnym kroku rezerwacji)
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Obiekt akceptuje małe zwierzęta domowe
  • Bezpłatny parking
  • Minimalna długość pobytu: 3 dni (2 noclegi)

  Opis

  Hotel Dobry Klimat to stylowy obiekt położony niedaleko centrum Szklarskiej Poręby. To świetna baza wypadowa na górskie wycieczki piesze i rowerowe. Miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z wielu dobrze przygotowanych tras narciarskich. Wyjątkowy klimat zarówno w mieście jak i w hotelu zapewnia wspaniały wypoczynek z najbliższymi. Hotel oferuje komfortowe noclegi, jadalnię, wspólną kuchnię, salę gier, pokój zabaw dla dzieci, salę konferencyjną i wiatę grillową.

  Dla Gości przygotowano przestronne i eleganckie pokoje, urządzone z dbałością o każdy detal. Wnętrza zostały wyposażone w: telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, lodówkę oraz prywatną łazienkę z kabiną prysznicową.

  W hotelowej jadalni podawane jest codziennie wyśmienite śniadanie w formie urozmaiconego bufetu. Posiłki są przygotowywane ze świeżych i lokalnych składników. Dodatkowo jeżeli Goście mają ochotę na samodzielnie przygotowany posiłek to mogą korzystać ze wspólnej kuchni lub wiaty grillowej z miejscem na ognisko. Wieczorami hotel zaprasza również do klimatycznej klubokawiarni.

  Dla odrobiny relaksu warto skorzystać z sauny suchej, która oczyszcza i rozluźnia cały organizm.

  W czasie wolnym Goście mogą skorzystać z sali gier, gdzie znajduje się bilard i piłkarzyki oraz z pełnej rozmaitych książek biblioteki. Najmłodsi mają do dyspozycji kolorową salę zabaw pełną zabawek.

  Lokalizacja

  Hotel Dobry Klimat jest zlokalizowany w zacisznej okolicy, blisko centrum Szklarskiej Poręby.

  Atrakcje

  Szklarska Poręba to malownicza miejscowość mieszcząca się w dolinie Kamiennej rzeki. Od południa graniczy ze Szrenicą (1362 m n.p.m.), a od północy z Czarną Górą (965 m n.p.m.) i z Wysokim Kamieniem (1059 m n.p.m.). Takie wyjątkowe otoczenie sprawia, że widoki zachwycą każdego, a górskie szczyty sprzyjają uprawianiu sportów zimowych.

  W Szklarskiej Porębie jest wiele interesujących miejsc, które warto zobaczyć. W samym sercu miasta usytuowany jest Młyn Świętego Łukasza ukazujący piękną górską architekturę. Znajduje się tu tak Muzeum Mineralogiczne, Muzeum Energetyki oraz Muzeum Ziemi.

  Warto zobaczyć:

  Ski Arena Szrenica to jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Na jego stokach mogą spróbować swoich sił zarówno początkujący jak i zaawansowani narciarze. Na ponad 9 km nartostrad zainstalowano system sztucznego dośnieżania, tworząc tym samym najdłuższy taki system w Polsce. Jedna z tras - Puchatek (ok. 1500 m) na całej swojej długości posiada sztuczne oświetlenie.

  Wodospad Kamieńczyka jest najwyższym wodospadem w Sudetach. Próg wodospadu znajduje się na wysokości 843 m n.p.m, woda spada trójstopniową kaskadą o wysokości 27 m do przepięknego Wąwozu Kamieńczyka.

  Chybotek to od XIX w. jedna z głównych atrakcji turystycznych Szklarskiej Poręby. Kilkumetrowej wysokości grupa skalna złożona jest z kilku granitowych bloków, a najwyżej położony kamień o średnicy ok. 4 m wsparty w 2 miejscach daje się łatwo rozkołysać.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Szklarska Poręba położona jest przy drodze krajowej nr 3/E65, łączącej północ z południem Europy. Do Hotelu Dobry Klimat można dojechać skręcając w centrum w lewo w ul. 1 Mickiewicza, znów w lewo w ul. Chopina i w prawo w ul. Odrodzenia. Na koniec trzeba w prawo w ul. Parkową, przy której znajduje się obiekt.

  Odległości: 130 km od Wrocławia, 260 km od Poznania i 480 km od Warszawy.

  Pociąg i autobus

  Do Szklarskiej Poręby docierają pociągi od strony Jeleniej Góry, w tym bezpośrednie pociągi z Wrocławia, Poznania i Zielonej Góry. Hotel Dobry Klimat oddalony jest o ok. 2 km od dworca Szklarska Poręba Górna.

  Adres

  • Hotel Dobry Klimat
  • ul. Parkowa 3A
  • 58-580 Szklarska Poręba
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: KLIMPAR PAWEŁ KROK, RYSZARD SZOŁTYSEK SPÓŁKA JAWNA, ul. Przestrzenna 29/7, 50-533 Wrocław, NIP: 8992446133

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Hotel Dobry Klimat. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria