Pałac Mała Wieś

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania w formie bufetu
  • Codzienne 3-daniowe obiadokolacje
  • Dostęp do zewnętrznego jacuzzi (w okresie od kwietnia do października)
  • Dostęp do gorącej balii (w okresie zimowym: listopad-marzec)
  • 10% rabatu na zabiegi i masaże
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 15:00 - 12:00

  Oferta nie zawiera

  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna
  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Wyjątkowy XVIII-wieczny zespół pałacowy położony pod Warszawą
  • Teren zielony z parkiem i ogrodem francuskim
  • W ofercie codzienne śniadania oraz obiadokolacje (3-daniowe menu Szefa Kuchni)
  • Obiekt dysponuje strefą SPA z gabinetem zabiegowym i masażu oraz sauną
  • Niemowlę / dziecko poniżej 3 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 3-13 lat: 120 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Dostawka dla osoby powyżej 13 lat: 150 zł (za dobę, ze śniadaniem i obiadokolacją)
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 100 zł za dobę)
  • Zwierzęta domowe są akceptowane tylko w pokojach w Domu Ogrodnika
  • Parking dodatkowo płatny: 20 zł/doba

  Opis

  Pałac Mała Wieś to wyjątkowe miejsce w stylu klasycystyczny, położone w niewielkiej miejscowości Belsk Duży niedaleko Warszawy. Historia pałacu sięga ponad 200 lat i przez cały ten okres został odwiedzony przez wiele znanych osobistości. Właścicielem posiadłości o końca XVIII wieku był doradca króla Stanisława Augusta Poniatowskiego – Bazyli Walicki. Po 159 latach ostatni właściciele pałacu zostali wygnani po wojnie, a w tym czasie stacjonowali tam Niemcy. Niestety przez reformę rolną rodzina Morawskich została eksmitowana i odzyskali posiadłość dopiero w 2008 roku. Po renowacji pałac wrócił do dawnej świetności i cieszy oko wszystkich odwiedzających.

  Na terenie całej posiadłości znajduje się 6 historycznych budynków, w których znajdują się eleganckie i komfortowe pokoje. Przy pałacu usytuowane są oficyny z 16 apartamentami, otoczone okazałymi drzewami i pięknym ogrodem. Oprócz tego do dyspozycji jest nowoczesny Spichlerz ze stylowymi pokojami i 16 przytulnych pokoi w Domu Ogrodnika. Wszystkie pokoje i apartamenty są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, bezprzewodowy internet, ręczniki, szlafrok, kapcie, kosmetyki, suszarkę do włosów, zestaw do zaparzenia kawy i herbaty, lodówkę, sejf, żelazko / deska do prasowania na życzenie

  Do dyspozycji Gości jest ekskluzywna strefa SPA, gdzie mogą się zrelaksować i wspaniale wyciszyć. Warto wybrać się na seans w saunie, gdzie można się odprężyć i oczyścić swój organizm. W gabinecie SPA do wyboru jest spory wybór zabiegów i masaży.

  Na terenie posiadłości znajduje się Restauracja Stara Wozownia, mieszcząca się w jednym z zabytkowych budynków pałacowych. Restauracja składa się z dwóch poziomów i została również gruntownie odrestaurowana, aby nadać niezwykły klimat i szyk tamtych czasów. Menu opiera się na tradycyjnej kuchni polskiej, a szef kuchni dba aby każdy nawet najbardziej wymagający Gość był usatysfakcjonowany.

  Na koneserów wina czeka stylowa winiarnia, w której znajduje się ogromny wybór dobrze wyselekcjonowanych win z całego świata.

  Lokalizacja

  Pałac Mała Wieś znajduje się w miejscowości Belsk Duży, około 50 km na południowy-zachód od Warszawy.

  Atrakcje

  Belsk Duży to miejscowość, położona w województwie mazowieckim, około 50 km od Warszawy. Wyjątkowe walory przyrodnicze, liczne pomniki przyrody, rezerwaty oraz szlaki piesze i rowerowe sprawiają, że to idealne miejsce na wypoczynek i rekreacje.

  Największą atrakcją tych okolic jest klasycystyczny zespół pałacowy z XVII wieku. Na pierwszym piętrze pałacu znajduje się muzeum, które jest otwarte dla zwiedzających. Można tam zobaczyć pięknie zdobione ściany, rożnego rodzaju obrazy oraz meble i przedmioty z tamtego okresu. Wokół pałacu rozciąga się 30 hektarów terenów zielonych, które składają się m.in. z zabytkowego parku, rodzinnego mauzoleum, Stawu Wielkiego i malowniczego Ogrodu Francuskiego z 3000 krzewów róż.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Najlepszy dojazd do Pałacu Mała Wieś jest od strony Warszawy, należy skierować się na drogę krajową nr 7, która prowadzi do Grójca. Dalej trzeba skręcić na drogę nr 728 i w Belsku Dużym na drogę 725. Obiekt znajduje się po prawej stronie.

  Odległości: 8 km od Grójca, 50 km od Warszawy i 250 km od Krakowa.

  Pociąg i autobus

  Najlepiej pojechać PKS do Grójca, a tam przesiąść się do autobusu aby dojechać do przystanku Belsk Duży.

  Adres

  • Pałac Mała Wieś
  • ul. Mała Wieś 40
  • 05-622 Belsk Duży
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Pałac Mała Wieś Sp. z o. o. Sp. komandytowa, Błędów 43, 05-620 Goliany, NIP: 7972057698

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Pałac Mała Wieś. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria