Boutique Hotel Portorose****

Oferta kończy się za : 3 dni
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania
  • Dostęp do sauny, basenu wewnętrznego lub zewnętrznego (zgodnie z dostępnością)
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 14:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Parking
  • Pozostałe usługi hotelu
  • Opłata klimatyczna

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta bezzwrotna, niższe ceny

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Hotel mieści się w miejscowości Portoroz w Słowenii
  • W odległości 500 metrów znajduje się miejskie kąpielisko
  • Goście mają możliwość skorzystania z sauny, basenu wewnętrznego lub zewnętrznego (w zależności od sezonu)
  • Do dyspozycji nowoczesne pokoje
  • W pakiecie codzienne śniadania
  • Niemowlę / dziecko poniżej 7 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 7-11 lat: 88 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Brak dostawek dla osób powyżej 11 lat
  • Łóżeczko niemowlęce: 35 zł/doba
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 88 zł za dobę)
  • Pobyt zwierzęcia możliwy tylko w pokoju 2-os. poolside
  • Parking dodatkowo płatny na miejscu 19 euro/doba (zależny od dostępności)

  Opis

  Boutique Hotel Portorose**** znajduje się w miejscowości Portorož w Słowenii. To jeden z najpopularniejszych kurortów w kraju, do którego każdego roku przyjeżdża mnóstwo turystów spragnionych nadmorskiego klimatu. W odległości 600 metrów od hotelu znajduje się wybrzeże z szerokim deptakiem.

  Do dyspozycji gości hotel przygotował świeżo wyremontowane pokoje w standardzie 4* superior, których wystrój łączy w sobie nowoczesność z śródziemnomorskim stylem. Wszystkie wyposażone są w klimatyzację, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon, darmowy dostęp do sieci Wi-Fi, sejf oraz minibar. Każdy pokój posiada prywatną łazienkę z prysznicem, w której znajduje się suszarka do włosów oraz darmowy zestaw kosmetyków.

  W hotelu znajduje się także restauracja oferująca starannie przygotowane dania bazujące na kuchni śródziemnomorskiej. Wszystkie posiłki składają się z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości. Szef kuchni ze starannością dba o to, aby goście uraczyli nie tylko swoje podniebienia, ale także oczy, dzięki kunsztownie przygotowanym potrawom.

  Goście mają możliwość skorzystania również z baru w hotelowym lobby oraz na basenie. Oba w swoich menu posiadają wyselekcjonowane drinki, które zasmakują każdemu.

  Na ternie Boutique Hotel Portorose**** znajduje się Strefa Wellness, która posiada w swojej ofercie masaże oraz zabiegi kosmetyczne wykonywane przez wykwalifikowany personel. Goście mają możliwość skorzystania również z basenu wewnętrznego lub zewnętrznego (w zależności od sezonu) oraz sauny.

  Lokalizacja

  Boutique Hotel Portorose**** znajduje się w miejscowości Portorož w Słowenii. Miasto to położone jest w zachodniej części kraju, tuż nad Morze, Adriatyckim.

  Atrakcje

  W pobliżu Boutique Hotel Portorose**** znajduje się wiele ciekawych atrakcji, które trzeba zobaczyć, przyjeżdżając do Portorož. Jednym z głównych miejsc wybieranych przez turystów, szczególnie latem, jest plaża. Znajduje się ona w odległości 10-minutowego spaceru od hotelu. Nie jest to typowa piaszczysta plaża. Jest ona głównie betonowa i tylko miejscowo znajdują się na niej trawa i piasek. Nie przeszkadza to jednak w relaksowaniu się i spędzaniu miło czasu.

  W niewielkiej odległości od miasta znajduje się Park Narodowy Strunjan. Można zobaczyć tutaj najwyższe nad Adriatykiem klify, które osiągają aż 80 metrów wysokości. Ponadto Mesečev Zaliv, czyli tutejszy zalew porastają morskie trawy i występują w nim małże o rozmiarach sięgających nawet do 1 metra.

  Kolejnym miejscem wartym uwagi w pobliżu miasta Portorož jest Park Naturalny Sečovlje Saltpans. Składa się on z dwóch części. W pierwszej można zobaczyć tradycyjny sposób wydobywania soli, zaś w drugiej znajduje się muzeum prezentujące historię tego miejsca. Park zaliczany jest do największych mokradeł na świecie i jest domem dla setek gatunków ptaków.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Jadąc do Portorož najlepiej wybrać trasę przez Czechy i Austrię.

  Odległość od Lublany wynosi 120 km, od Zagrzebia 253 km, od Wenecji 199 km, a od Krakowa 957 km.

  Pociąg i autobus

  Najlepiej wybrać transfer samolotem. Najbliższe lotnisko znajduje się w stolicy kraju Lublanie i jest oddalone o ok. 120 km od hotelu. Na trasie między stolicą Słowenii a Portorož kursują autobusy międzynarodowego przewoźnika Flixbus.

  Adres

  • Boutique Hotel Portorose
  • Obala 89
  • 6320 Portoroz
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięki temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Eurotas Hoteli d.o.o., Krekov trg 4 , 3000 Celje, NIP: SI17733332

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Boutique Hotel Portorose. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpływu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".

  Hotel spełnia kryteria

  Lokalizacja:
  Standard: