Cukrownia Żnin

Oferta kończy się za : 8 godz.
Wybierz daty pobytu oraz pokój:
Wybierz datę przyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz datę wyjazdu
Legenda (najedź):
Wybierz pokój
  Do zapłaty brutto:
  Cena w Triverna
  Cena w hotelu
  Oszczędzasz
  Przy rezerwacji opłacasz zaliczkę w wysokości 25% Resztę kwoty możesz zapłacić później

  W cenie otrzymujesz

  • Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
  • Codzienne śniadania (w godz. 7:30-10:30)
  • Dostęp do Strefy Wellness: basen z trzema pełnowymiarowymi olimpijskimi torami, jacuzzi, brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi, zjeżdżalnia 10 m dla dzieci i 60 m dla dorosłych
  • Basen czynny codziennie w godz.9:00-20:00
  • Dostęp do sali fitness
  • Dostęp do sali zabaw dla dzieci
  • Dostęp do plaży i placu zabaw
  • Bezpłatny parking
  • Internet Wi-Fi
  • Podatek VAT
  • Doba hotelowa: 16:00 - 11:00

  Oferta nie zawiera

  • Korzystanie z sauny (dodatkowo płatne)
  • Pozostałe usługi hotelu

  Warunki rezygnacji

  1. Pełną kwotę rezerwacji należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku rezerwacja zostaje anulowana, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  2. W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem Użytkownik otrzyma Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej za pośrednictwem Triverna tytułem rezerwacji.
  3. W przypadku anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed przyjazdem lub niewykorzystania pobytu Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  4. Środki Triverna otrzymane w wyniku anulowania rezerwacji można wykorzystać na rezerwację we wszystkich Hotelach w serwisie Triverna, w terminie 365 dni od dnia anulowania rezerwacji.
  5. Środki Triverna nie podlegają wymianie na gotówkę.

  UWAGA! Przy wyborze płatności bonem turystycznym

  • pkt. 1. powyżej zmienia brzmienie na: Pełną kwotę rezerwacji (w tym płatność Bonem Turystycznym) należy opłacić do 7 dni przed terminem przyjazdu, w przeciwnym przypadku Hotel może anulować rezerwację, a Użytkownikowi nie przysługuje zwrot środków.
  • W przypadku anulowania rezerwacji do 7 dni przed przyjazdem płatność bonem oraz kwotę wpłaconą bezpośrednio w Hotelu zwraca Hotel.
  Obiekt zweryfikowany spełnia standardy Triverna

  Zobacz też ofertę: Oferta bezzwrotna, niższe ceny

  • do 7 dni przed przyjazdem możesz bezkosztowo anulować rezerwację i otrzymać Środki Triverna o wartości 100% kwoty wpłaconej tytułem rezerwacji
  • wystarczy, że opłacisz 25% wartości rezerwacji w momencie jej dokonywania
  • na wykorzystanie Środków Triverna masz aż 365 dni
  • środki będą widoczne na Twoim koncie użytkownika w serwisie Triverna

  Poznaj szczegóły oferty Zwrot na Środki Triverna

  Warto wiedzieć

  • Nowy hotel nad jeziorem z browarem i kręgielnią
  • Laureat 14 edycji konkursu na Hotel z Pomysłem w 2020 roku
  • W pakiecie codzienne śniadania serwowane od godz. 7:30 do 10:30 (w dalszych krokach rezerwacji istnieje możliwość dokupienia wyżywienia HB)
  • Nielimitowany dostęp do Strefy Wellness ze strefą dla dzieci i dorosłych: basen z trzema pełnowymiarowymi olimpijskimi torami, jacuzzi, sauna sucha i parowa, brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi, zjeżdżalnia 10 m dla dzieci i 60 m dla dorosłych (korzystanie z sauny w wyznaczonych godzinach - wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc)
  • Dostęp do plaży (możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych i nauki kitesurfingu)
  • Niemowlęta / dzieci poniżej 4 lat gratis (śpiące na łóżku z rodzicami, przy wyborze w systemie)
  • Dostawka dla dziecka w wieku 4-13 lat: 90 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Dostawka dla osoby powyżej 13 lat: 140 zł (za dobę, ze śniadaniem)
  • Możliwość bezpłatnego wypożyczenia łóżeczka niemowlęcego (w drugim kroku rezerwacji)
  • Basen oraz sala zabaw zlokalizowane są w oddzielnym budynku
  • Obiekt akceptuje zwierzęta domowe (dopłata 50 zł za dobę)
  • Bezpłatny parking
  • Tu zrealizujesz Polski Bon Turystyczny

  Opis

  Cukrownia Żnin to nowoczesne centrum wypoczynkowo-konferencyjne nad jeziorem, zaaranżowane w postindustrialnych wnętrzach dawnej fabryki cukru. Obiekt otoczony jest rozległym terenem zielonym, a bezpośrednie położenie nad jeziorem przyciąga amatorów sportów wodnych. Znajdują się tutaj wyjątkowa przestrzeń konferencyjna, browar z lokalnym piwem oraz kręgielnia z salą klubową.

  W murach dawnej cukrowni, w industrialnym klimacie, przygotowano klimatyzowane pokoje wyposażone w funkcjonalne meble, łazienkę z prysznicem i suszarką, zestaw do parzenia kawy i herbaty. W części pomieszczeń zachowano oryginalne XIX-wieczne mury, elementy dawnych maszyn, konstrukcji żeliwnych tworzące unikalny klimat, autentyczne połączenie historii i nowoczesności.

  W kompleksie Cukrownia Żnin do dyspozycji gości oddano dwie restauracje, lobby bar, browar urządzony w dawnej parowozowni oraz night club. Śniadania organizowane są w największej restauracji, z ogromnymi oknami sięgającymi sufitu. Częściowo przeszklony korytarz umożliwia obserwację sali z każdego piętra! Turbinowa to kameralna restauracja a la carte, otwarta w dawnym dziale turbinowni. Wyjątkowy charakter wnętrzu nadają zachowane turbiny oraz stare urządzenia.

  Dla gości spragnionych relaksu i błogiego odprężenia przygotowywana jest strefa SPA z profesjonalnie dobranymi zabiegami oraz saunami. Istnieje możliwość uprawiania sportów wodnych, nauki kitesurfingu oraz wypożyczenia sprzętów wodnych (kajak, SUP, rower wodny). Dla Gości udostępniona jest kręgielnia z czterema torami.

  Gospodarze Cukrowni pomyśleli także o najmłodszych – w restauracji są krzesełka dla dzieci, przygotowano także dziecięce menu, całoroczną salę zabaw oraz zewnętrzny plac zabaw z torem przeszkód i zjeżdżalniami. Basen w trakcie realizacji.

  Lokalizacja

  Cukrownia Żnin znajduje się 40 km na południe od Bydgoszczy bezpośrednio nad Dużym Jeziorem Żnińskim.

  Atrakcje

  Żnin to 14-tysięczne miasto ulokowane 40 km na południe od Bydgoszczy, pomiędzy dwoma jeziorami – Dużym i Małym. Powstało w XIII wieku jako prywatne miasto duchowne, własność arcybiskupstwa gnieźnieńskiego. Jeszcze w XIV wieku gród otoczono murem obronnym (rozebranym pod pruskim zaborem), a w XV w. na rynku wybudowano gotycką wieżę ratuszową, stojącą tam do dziś. W ostatniej dekadzie XIX wieku uruchomiono cukrownię, która wraz z dworcem kolejowym stała się przyczyną rozwoju przestrzennego miasta na wschód. W murach tego obiektu urządzono Hotel Cukrownia Żnin.

  Od niemal 120 lat przez okolicę poprowadzona jest kolej wąskotorowa, niegdyś stanowiąca podstawowy środek transportu towarowego i osobowego. Dziś przejazd składem Żnińskiej Kolei Wąskotorowej stanowi lokalną rozrywkę.

  Ziemia żnińska oferuje liczne atrakcje, w promieniu 15 km warto odwiedzić:

  • Muzeum Archeologiczne w Biskupinie – najbardziej znany rezerwat archeologiczny w Europie Środkowej, który prezentuje rekonstrukcje osady łużyckiej i wioski wczesnopiastowskiej
  • Muzeum kolejki wąskotorowej w Wenecji – skansen parowozów, wagonów oraz pojazdów trakcyjnych na tor o szerokości 600 mm, prezentowany w formie „dużego dworca małej kolejki”. Można tutaj zobaczyć m.in. 17 zabytkowych parowozów, z których najstarszy pochodzi z 1899, rogatki z domkiem dróżnika, obrotnicę z 1908 r., żurawia wodnego, zwrotnice i inne.
  • Zespół parkowo-pałacowy w Lubostroniu – to dzieło Stanisława Zawadzkiego uznawane za perłę polskiego klasycyzmu. Malowniczy krajobraz parku i niepowtarzalny wystrój wnętrz tworzą doskonałą scenerię dla odbywających się tu koncertów i imprez.
  • Silverado City w Bożejewiczkach – otoczony polami park rozrywki, w którym można przeżyć niezapomniane chwile rodem z Dzikiego Zachodu. Przybyłym proponuje się wycieczki z przewodnikiem, western show, pokazy kaskaderów i rewolwerowców, koncerty zespołu country, wspólne grillowanie, lekcje jazdy konnej, przejażdżki bryczką, strzelanie do celu, tańce country, karaoke, zabawy zręcznościowe i manualne.

  Jak dojechać?

  Samochód

  Żnin znajduje się pomiędzy Poznaniem, Bydgoszczą i Włocławkiem, przy drodze S5. Wjechawszy od tej strony do miasta ul. Mickiewicza, należy za przystanią rybacką skręcić w lewo w ul. Dworcową, która prowadzi w stronę Cukrowni. Ulica kończy się rondem, na którym skręciwszy w lewo, podjedziemy pod wejście do kompleksu hotelowego (po lewej stronie).

  Odległość od Warszawy – 300 km, Poznania – 100 km, Wrocławia – 240 km.

  Pociąg i autobus

  Stacja kolejowa w Żninie aktualnie nie działa. 600 m od Cukrowni Żnin znajduje się natomiast dworzec autobusowy, którym jest skomunikowany m.in. z Bydgoszczą, Gąsawą, Gdańskiem, Gorzycami, Poznaniem czy Wrocławiem.

  Adres

  • Cukrownia Żnin
  • ul. Janickiego 1
  • 88-400 Żnin
  Sprawdź ile czasu zajmie Ci podróż samochodem

  Opinię może dodać wyłącznie osoba, która zarezerwowała i zrealizowała pobyt w obiekcie za pośrednictwem Triverna.pl. Dzięku temu mamy pewność, że opinie rzetelnie opisują pobyt w obiekcie.

  Opinie prezentujemy dla hoteli, które zostały ocenione przez naszych użytkowników co najmniej 3 razy.

  Informacja dla konsumentów

  Oferta pochodzi od przedsiębiorcy: Arche S.A., ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa, NIP: 8211639335

  Usługodawcą i podmiotem odpowiedzialnym za realizację usług hotelowych objętych ofertą jest Cukrownia Żnin. Triverna za pośrednictwem serwisu www.triverna.pl umożliwia jedynie dokonywanie rezerwacji usług hotelowych i pośredniczy w zawarciu umowy na usługi hotelowe. Triverna nie odpowiada za treść oferty ani sposób jej realizacji.

  Wszelkie reklamacje związane z realizacją usług hotelowych można zgłaszać bezpośrednio do hotelu lub za pośrednictwem Triverna na adres: reklamacje@triverna.pl - Triverna następnie przekaże Państwa uwagi, w terminie dwóch dni roboczych od dnia ich wpłwu, do hotelu. Za sposób rozpatrzenia reklamacji odpowiada hotel.

  Podmiotem odpowiedzialnym za funkcjonowanie serwisu www.triverna.pl jest Triverna. Wszelkie uwagi co do sposobu funkcjonowania serwisu możecie Państwo zgłaszać na adres: reklamacje@triverna.pl. Triverna rozpatrzy Państwa uwagi w przeciągu 10 dni roboczych od ich wpływu.

  Szczegółowe informacje na temat sposobu funkcjonowania Serwisu znajdziecie Państwo w regulaminie i zakładce "Jak działamy".